Футбольна команда СК «Вишневе» в календарному матчі першої ліги чемпіонату України перемогла житомирський жіночий футбольний клуб «Полісся» з рахунком 5:0!  Дівчата грали на центральному стадіоні міста Вишневого. Це була завершальна гра осінньої частини змагань, тож, звичайно, хотілося піти на зимову перерву в хорошому настрої. І поєдинок виправдав сподівання вимогливої вишнівської «торсиди», яка зібралася на трибунах, адже наші дівчата порадували змістовною грою, бурхливими емоціями та, найголовніше, зливою голів на будь-який смак. В першому таймі суперниці намагалися щосили опиратися і відчайдушно захищали свої ворота, але нічого не змогли вдіяти проти ефектного та ефективного удару з далекої відстані у виконанні Каріни Карабкіної. Це був дуже важливий гол, адже він заспокоїв наших дівчат і дозволив їм вгамувати зайву нервозність. В другому таймі вони розклали суперниць «на запчастини», відвантаживши їм ще чотири голи, які залишились без відповіді! Чудова перемога СК «Вишневе! Команду з яскравою грою привітав міський голова Ілля Діков, а директор СК “Вишневе” Віктор Кириченко подякував учасницям за позитивні емоції та гідну презентацію міста. Гра транслювалася в прямому ефірі на сайті

Чемпіонат України серед жіночих команд. Перша ліга. 5 тур

02 листопада 2018 року. Вишневе, стадіон "Центральний", 200 глядачів

СК «ВИШНЕВЕ» (Київська область) – «ПОЛІССЯ» (Житомир) 5:0 (1:0)

Голи: Карабкіна 25, Помазан 51,56,71, Погрібняк 62

ВИШНЕВЕ: Суріна - Ткаченко, Квач, Васьківська, Ковальчук Н, Карабкіна, Ковальчук Ю, Погрібняк, Помазан, Кукса, Баранівська (Дружченко,64).Запасні: Рафальська, Пархоменко, Рудь. Тренер: Людмила ПОКОТИЛО

ПОЛІССЯ: Кибиш - Шпак, Гусак, Кудра, Костюк (Павліченко М,35), Маркусь, Гриневич, Дубина, Голуб, Трибель (Павліченко К,89), Ковальчук (Явушева,89). Тренер: Юрій КОВАЛЬЧУК

Арбітри: Вакулко І. (Рівненська обл.) - Хруль Д. (Київ), Олійник Д. (Черкаська обл.) - Резнік А. (Київська обл.). Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

Попередження: немає - Шпак 50