Схоже, Вишневе починає асоціюватися з  одним із центрів розвитку жіночого футболу в нашій країні. Одним з доказів цього твердження стало проведення двох міжнародних товариських матчів на стадіоні «Центральний» на тижні, що минає.   29 жовтня у Вишневому дівоча збірна України WU-15 провела перший із двох запланованих спарингів проти однолітків з команди Білорусі. Гра завершилася важкою перемогою українок з рахунком 3:2.

Початок зустрічі був за підопічними Сергія Сапронова (в минулому – відомий захисник чернігівської «Десни»), які одразу заволоділи ініціативою, проте ближче до середини тайму білоруски вирівняли гру й почали гостро відповідати на атаки збірної України. На 28-й хвилині наші дівчата вийшли вперед: Анастасія Мисишин вдало зіграла на підборі після виносу захисників гостей і пробила точно в кут воріт. За мінімальної переваги господарок команди пішли на перерву. Другий тайм був за українками, які на 44-й хвилині подвоїли рахунок на табло — відзначилася Інна Глущенко, закинувши м’яча «за комірець» Алісі Мацкевич. Але гості не здавалися  і протягом 11-ти хвилин змогли відігратися. Дубль в активі нестримної Анастасії Побігайло. Причому свій другий м’яч білоруска забила прямим ударом із кутового. Слід віддати належне синьо-жовтим, які не опустили руки і під завісу другого тайму зуміли вирвати перемогу. Українкам вдалася швидка атака правим флангом, яку вдало завершила Софія Кисляк.

29.10.18. Товариський матч. Вишневе,  стадіон "Центральний"

Україна WU15 — Білорусь WU15 3:2 (1:0)

Голи: Місішин 28, Глущенко 44, Кисляк 72 — Побігайло 57, 68

Україна (WU-15): Дудник, Горн, Кошева, Левченко (Мустафаєва, 41, Силка, 80+1), Логвінова (Геник, 72), Головіна (к), Городецька (Довганик, 41, Кисляк, 69), Гончарук, Місішин (Кравець, 62), Талеб (Брюховецька, 80+4), Глущенко.

Білорусь (WU-15): Мацкевич, Цвірко, Гиба (к), Побігайло, Срібненко (Калтович, 79), Кунцевич (Хорощак, 27), Якусик (Малевич, 27), Талкун, Бондаренко (Грузинська, 79), Бисік, Скриганєва (Барлюгова, 75).

31 жовтня у Вишневому дівоча збірна України WU-15 провела свій другий контрольний поєдинок проти одноліток із Білорусі. Чергове побачення команд також виявилося безкомпромісним і завершилося бойовою нічиєю — 1:1. Звітний матч підопічні Сергія Сапронова розпочали в оновленому складі. Наставник українок вирішив перевірити резерв команди. Мабуть, це й позначилося на перебігу подій на полі у стартові хвилини. У грі синьо-жовтих відчувалася нервовість. На 8-й хвилині гості вийшли вперед після невпевнених дій голкіпера українок. І знову в наших воротах розписалася нестримна Анастасія Побігайло. Наприкінці першої половини поєдинку білоруски могли подвоїти рахунок, проте м’яч після удару зі штрафного влучив у поперечину.  Другий тайм збірна України розпочала впевненіше й шукала можливості, щоб відігратися, але підопічні Яни Вишедко надійно грали в обороні аж до 68-ї хвилини, коли Анна Бисік рукою перервала передачу у штрафному майданчику, і арбітр призначила 11-метровий, який без шансів для голкіпера реалізувала Інна Глущенко. У підсумку бойова нічия — 1:1.

31.10.18. Товариський матч. Вишневе, стадіон "Центральний"

Україна WU15 — Білорусь WU15  1:1 (0:1)

Голи: Глущенко (68) — Побігайло (8).

Україна (WU-15): Станченко (Дудник 36), Горн, Кошева, Мустафаєва (Левченко 52), Логвінова, Головіна (к), Гончарук, Чередніченко (Довганик 36), Глущенко, Місішин (Талеб 33), Кисляк (Городецька 56).

Білорусь (WU-15): Мацкевич, Талкун, Гиба, Бисік, Цвірко, Якусик (Калтович 36), Срібненко, Побігайло, Скриганова, Малевич, Хорощак.