Чемпіонат України серед аматорів. 13 тур. 28 жовтня, 14.00. Вишневе, стадіон «Центральний». 150 глядачів.  Арбітр: Олександр Хамходера (Харків)

«Рубікон» (Вишневе) – «Вікторія» (Миколаївка Сумська область) 0:1 (0:0)

Рубікон: Майборода, Притиковський, Марченко, Мороз, Корнейко, Пронак, Турчанов, Донгхо (Стриж,53), Ведута, Нечай, Білоус. Старший тренер Віктор Курята.

Вікторія: Зінченко, Богачев, Яценко, Суходуб (Романенко,19), Михайлюк (Світличний, 79), Нелін, Жімко, Кузьмін, Ганжа (Шевкунов,77), Борисенко, Акімов (Рябцев,85).

Гол:  Акімов (78)

Попередження: Пронак (20), Турчанов (61) - Кузьмін (40), Яценко (62), Зінченко (90+1), Світличний (90+3)

Вилучення: Турчанов (61), Стриж (80)

В черговому турі першості України серед аматорів в гості у Вишневе приїхали чинні чемпіони – «Вікторія» (Миколаївка). До цього матчу «Рубікон» п’ять разів зустрічався з представниками Сумської області, і лише одного разу вдалося вирвати нічию, а в усіх інших зустрічах перемогу святкували гості. «Рубікон» на стартових хвилинах намагався нав'язати свою гру більш досвідченим опонентам. Але це йому не вдалося, і наші футболісти почали діяти від оборони. Олексію Майбороді довелося кілька разів активно вступати в гру, рятуючи свою команду від неминучих голів. А ось в атакуючих діях «Рубікону» не вистачало останнього пасу, щоб створити по-справжньому небезпечний момент. На початку другого тайму тренер господарів був змушений провести заміну: Донгхо Жюст Мерго отримав травму, і замість нього вийшов номінальний «голкіпер – мотайло» Євген Стриж. А в середині другого тайму наша команда залишилася в меншості: В'ячеслав Турчанов отримав попередження за фол в центрі поля. Півзахисник вступив в непотрібні суперечки з арбітром, які привели до миттєвого другого «гірчичника». На 78-й хвилині гості відкрили рахунок, причому в досить спірній ситуації. З боку здалося, що нападник гостей Акімов знаходиться в офсайді. А через кілька хвилин «Рубікон» залишився вдев'ятьох - з поля був вилучений Євген Стриж. Час, що залишився до кінця поєдинку, наша команда провела в атаках і створила кілька моментів навіть в меншості, але не змогла їх реалізувати. Отож, чергова поразка з мінімальним рахунком. «Вікторія» продовжує боротися за чільні місця, а «Рубікон» опустився в другу половину турнірної таблиці. На цьому осіння частина турніру для «Рубікону» закінчена – наступний матч в рамках аматорського чемпіонату вишнівчани проведуть вже наступного року. 30 березня відбудеться їх матч 14 туру проти кропивницького «Олімпіка» на виїзді.

1

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська область)

5

Авангард (Корюківка, Чернігівська область)

1

Також «Рубікон» бере участь в чемпіонаті та кубку міста Києва серед команд першої ліги. Ось результати команди в перших семи турах:

«Рубікон» - ФК «Вишневе» 5:1 (3:0) Білоус (14), Нечай (22,35), Пронак (58), Бірун (74)

Цей матч був своєрідним вишнівським «дербі» в рамках першості Києва. До Вашої уваги фотомоменти цього епічного двобою:

«Восход» (Київ) – «Рубікон» 0:2 (0:1) Ігбе (42), Гарасюта (66)

«Рубікон» - «Спарта» (Київ) 4:0 (0:0) Білоус (47), Ведута (62), Ігбе (72,75)

«Говерла» (Київ) – «Рубікон» 1:3 (1:1) Донгхо (27), Ведута (72), Костяний (75)

В цьому матчі «Рубікону» була зарахована технічна поразка за участь в матчі гравця, який не мав права грати.

«Рубікон» - «Межигір’я» (Нові Петрівці) 0:1 (0:1). Після цього матчу «Рубікон» припинив похід за кубком Києва на стадії 1\8 фіналу.

«Рубікон» - «Альпіна ДЮСШ 17» (Київ) 6:0 (2:0) Нечай (19), Корнійко (35), Мороз (60), Скляренко (64), Турчанов (76), Ведута (85)

«Чайка-УФКС» (Вишгород) – «Рубікон» 0:2 (0:0) Донгхо (75), Мороз (90+2)

Після семи турів «Рубікон» займає другу сходинку в турнірній таблиці, поступаючись лише «ДЮСШ 14 Троєщина» одним очком.