Діназ» (Вишгород) — ФК «Рубікон» (Вишневе) 0:0 (0:0)

30.09.2018. Демидів. Стадіон Діназ. 100 глядачів, 13:00, поле 5, +13С

Суддя: Синицький Микита (Київ)

«Діназ»: Прудніков, Корешков, Зубленко, Фурсенко, Крохмаль (Блазунь, 32), Прима, Ічанський (Мироненко, 70), Петренко (Литченко, 85), Каркошкін, Безпалий (Долгоп’ятов, 57), Шевелюк (Арт.Марченко, 57). Запасні: Капанистий, Долженко. Тренер: Чернишов Олексій.

«Рубікон»: Майборода, Пронак (Кемфор, 60), Скляренко, Корнійко, Притиковський, Турчанов, Донгхо, О.Марченко (Мороз, 32), Нечай, Гарасюта, Білоус (Стриж, 65). Запасні: Ігбе, Сміхотур, Ведута, Глушковський. Головний тренер: Курята Віктор.

Попередження: Шевелюк, 37, Долгоп’ятов, 81, Корешков, 84 – Донгхо, 39, Турчанов, 81

Нульова нічия у «дербі» Київщини – господарям не допоміг навіть суттєво перебудований склад (у якому довелося обійтися без дискваліфікованих півзахисників Бодрова та Бондаренка – граючого головного тренера вишгородців). У них була ініціатива і відразу кілька шансів забити, але виїзна тактика «Рубікону» допомогла вишнівчанам досягти прийнятного результату в Демидові Вишгородського району. «Рубікон» розпочав зустріч, граючи від оборони. Зосередившись, в першу чергу, на захисті власних воріт, наша команда намагалася вичавити максимум зі своїх швидкісних контратак. Найнебезпечніший момент був створений лише в кінцівці першого тайму. Після удару Нечая воротар з великими труднощами дістав м'яча, що летів у дев'ятку. Після відскоку від штанги він прокотився вздовж лінії воріт. Першим до нього встиг захисник «Діназа» і вибив його в поле. Уже в дебюті другого тайму футболісти «Рубікону» були близькі до того, щоб змінити цифри на табло стадіону. Пішла флангова подача, і Білоус небезпечно пробив головою - відмінно діяв воротар господарів поля. Ближче до середини другого тайму «Діназ» став частіше контролювати м'яч, і моменти став виникати біля воріт «Рубікону». На 63-й хвилині Майборода врятував команду після виходу нападаючого господарів один на один. Гості продовжували грати на контратаках, але особливої небезпеки біля воріт «Діназа» вони не приносили. Чого не скажеш про карний майданчик «Рубікону», де небезпечні моменти виникали неодноразово. Але наша оборона на чолі з голкіпером Олексієм Майбородою впевнено з ними справилася. У підсумку, «суха» нічия.

Коментар головного тренера гостей Віктора Куряти: «Сьогодні ми грали в гостях проти збалансованого колективу: є і молоді гравці, і ті, які пройшли через прем'єр-лігу. Перед сезоном у них були хороші збори. «Діназ» планує в наступному сезоні почати виступи у другій лізі. Обидві команди були сьогодні налаштовані на серйозний матч – ми і вони представляємо Київську область, а значить такі ігри мають принциповий характер. Мені не сподобалося як зіграли в першому таймі. Складалося враження, що футболісти «наїлися». Ми граємо в двох турнірах, і ця втома, воно нібито нашарувалася, до того ж паралельно ми виконуємо хорошу бігову роботу. Тому хлопці виглядали втомленими. Але все ж на перерву ми могли піти, ведучи в рахунку. Футбольне щастя було на боці суперника після удару Нечая. Але і у «Діназа» в першому таймі було два непоганих моменти. Я відзначив для себе, що наші гравці в деяких моментах діяли дуже повільно. Після перерви ми додали. І до 60-ї хвилини непогано контролювали гру. Але після 75-ї хвилини стала помітна втома. На жаль, проведені заміни не підсилили гру. В кінці зустрічі Майборода двічі врятував команду. Але, в цілому, треба відзначити як зіграла лінія оборони. Ми змогли утримати свої ворота «на замку». На 85-й хвилині у нас був шанс забити, але захисники вибили м'яч з воріт. Нічийний результат, я вважаю, закономірний. У нашій команді багато молодих хлопців, яким ще потрібен час, щоб вони змогли зрозуміти, як грати в той футбол, який від них вимагає тренерський штаб. Вони пройшли школу, але, на жаль, там мало приділяється уваги питанням тактики і техніки гравців. Я сподіваюся, що цей процес втягування не буде довго і у них незабаром все почне виходити».

Героєм матчу «Діназ» - «Рубікон» по праву можна назвати голкіпера гостей Олексія Майбороду. Завдяки його надійній грі наша команда змогла відстояти свої ворота «на нуль». Відразу після матчу він дав коментар для клубного сайту:

- Гра була важка. У чомусь позначився перехід з штучного покриття, на якому ми тренуємося, на природне. Ми максимально намагалися виконати установку тренера, яку отримали перед грою. Щось у нас виходило, щось - ні ... На жаль, в атаці ми не змогли вичавити максимум з тих моментів, які змогли створити. Одне очко в гостьовій грі за такого перебігу матчу це непогано. Але наше завдання - брати три очки в кожній зустрічі. Сподіваюся, що незабаром перемоги до нас прийдуть.

- У минулому сезоні у Рубікону був всього один «сухий» матч за весь чемпіонат. Зараз, по ходу першого кола, вже три. Як ти думаєш, з чим це пов'язано?

- Були зроблені правильні висновки за результатами минулого чемпіонату. Націлена підготовка на передсезонних зборах плюс досвід, який отримали гравці, все це приносить потрібні результати. Хоча гра «на нуль» - це таке ... Краще виграти з рахунком 2:1 і покласти три очки в скарбничку команди.

- Одні воротарі вважають, що найбільш складні матчі ті, в яких перебуваєш в грі з першої до останньої хвилини. Інші кажуть, що навпаки, важче грати, коли у їхніх воріт моменти виникають рідко. Як ти вважаєш, який з цих варіантів більш вірний?

- В якомусь плані легше, коли ти знаходишся в тонусі весь матч. У будь-якому випадку треба брати будь-який м'яч, який летить в твої ворота.

- Наступний матч «Рубікон» проведе з аутсайдером -  вишгородською «Чайкою». З яким настроєм вийдете на цю гру?

- Мета одна: тільки перемога! Тим більше, що грати будемо вдома. Перемогти можна, тільки якщо повністю виконаємо тренерську установку.

Цей матч відбудеться 7 жовтня у Вишневому на стадіоні «Центральний». Початок о 16.00.  ФК «Рубікон» (Вишневе)  – ФК «Чайка» (Вишгород)