Кубок України серед аматорів далі буде проходити без наших команд. «Фортуна» з Комарівки, що на Борзнянщині, виявилася не по зубах представникам нашого району, і після тріумфу над «Джуніорсом» (2:2, 2:0) нанизала на пояс скальп ще одного клубу з пристоличного регіону. На цей раз нічого не зміг протиставити чернігівцям «Рубікон» з Вишневого. В двоматчевій дуелі наша команда жодного разу не змогла вразити ворота суперника, натомість пропустила двічі.

Перший матч, 1\16 фіналу. 12.09, 17.00. Вишневе, стадіон «Центральний», 200 глядачів. Арбітр Дмитро Лушпа (Суми).

«Рубікон» (Вишневе) – «Фортуна» (Комарівка) - 0:2 (0:1)

Голи: Іоша (5),  Грищенко (74)

«Рубікон»: Майборода, Марченко, Корнійко, Білоус, Ремезовский, Турчанов, Донгхо, Ведута (Гарасюта, 46), Пронак (Мороз, 46), Кемфор (Нечай, 46), Стриж (Ігбе, 76).

«Фортуна»: Лутченко, Малюк, Зенченко (Санжара, 89), Іоша, Романенко (Круковець, 66), Щедраков, Кумачов, Лень (Кабанець, 54), Бабор (Удовенко, 74), Литвин (Паляничка, 80), Грищенко (Кузьмич , 90).

Попередження: Грищенко (37)

На кубковий матч проти Фортуни наша команда вийшла в експериментальному складі: через дискваліфікацію гру пропускав Іван Скляренко, на заміну залишилися Ігор Нечай, Роман Гарасюта і Антон Мороз. На жаль, покинув команду забивний форвард Бурейма Бамба, відтак загострилися проблеми в атакувальній ланці «Рубікону». Цікаво, чи зможуть повноцінно замінити кадрову втрату досвідчений Патрик Сандей Ігбе, якого добре знають прихильники футболу Києво-Святошинського району за матчами в складі ФК «Вишневе», та не менш відомий Харис Кемфор, останньою командою якого був баришівський «Патріот». Крім того, «Рубікон» поповнили захисники Марченко та Притиковський. У першому таймі гості виглядали активніше і вже на 5-й хвилині відкрили рахунок. Знову «Рубікон» виглядав невпевнено під час стандартного положення. М'яч був доставлений в центр штрафного нашої команди, де в метушні нападник суперників пробив точно в кут. Відчайдушний стрибок Олексія Майбороди був безуспішним. На хвилі успіху гості намагалися розвинути свою перевагу. Вже до 20-й хвилині голкіперу «Рубікону» довелося кілька разів демонструвати свою майстерність, рятуючи команду. Лише після першої півгодини матчу господарям вдалося перевести гру на половину суперників і створити кілька потенційно небезпечних контратак. Перед самим свистком на перерву Майборода знову був на висоті, відбивши небезпечний удар з середньої дистанції. Під час перерви в складі «Рубікону» були проведені три заміни. Дії господарів стали гострішими і на 52-й хвилині після подачі зі штрафного Ігор Корнійко головою пробив у поперечину. Але вже через хвилину після контратаки каркас воріт зіграв за нашу команду: після рикошету м'яч влучив у дальню штангу. Проте  на 75-й хвилині рахунок став зовсім невеселим для господарів. Голкіпер невдало вибив м'яч прямо на гравця суперника,  і Артем Грищенко майстерно вразив ворота. До кінця ігрового часу «Рубікон» не зміг розпечатати ворота «Фортуни».

Повторний матч, 1\16 фіналу. 19.09, 16.30. Ніжин, стадіон «Спартак», 400 глядачів. Арбітр Ярослав Сащенко (Вінниця)

«Фортуна» (Комарівка) – «Рубікон» (Вишневе) - 0:0 (0:0)

«Фортуна»: Лутченко, Малюк, Зенченко (Удовенко, 84), Коробко (Паляничка, 83), Кумачов (Романенко, 46), Грищенко (Кузьмич, 89), Щедраков, Кабанець, Бабор (Лень, 52), Литвин, Іоша.

«Рубікон»: Глушковський, Білоус, Мороз, Ведута (Гарасюта, 46), Притиковський, Стриж, Донгхо, Смехотур (Марченко, 55), Ігбе  (Нечай, 46), Пронак, Кемфор.

Попередження: Донгхо, 28, Стриж, 56, Білоус, 70

Зустріч почалася з розвідки. Обидві команди не поспішали викидати козирі на стіл  і придивлялися одна до одної. Так, в пошуках помилок суперника, пройшов практично весь перший тайм. Було багато боротьби, позиційних атак, яким явно не вистачало швидкості. Ледве почався другий тайм, як команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку гравець господарів поля після подачі кутового біля наших воріт пробив над поперечиною. А на 56-й хвилині «Рубікон» використав свої сильні якості. Не забарився швидкісний прохід по лівому флангу, після якого м'яч опинився у Гарасюти. Удар Романа низом відбив воротар. В середині другого тайму на ударній позиції опинився Пронак. Євген зумів обіграти захисника, але м'яч після його удару пролетів поруч зі штангою. Близьким  до успіху був  Білоус. Він після кутового зміг «відклеїтися» від опікуна і пробив верхом - вище воріт. А потім відмінно проявив себе Олександр Глушковський. Наш голкіпер двічі врятував команду після небезпечних ударів. У підсумку він зміг відстояти на нуль, але радості «Рубікону» це не принесло. Команда за підсумками двох матчів завершує виступи в Кубку.

Після двобою з «Фортуною» головний тренер «Рубікону» Віктор Курята дав експрес-коментар:

- Ми розраховували в матчах на кубок аматорів дати можливість зіграти тим виконавцям, які не мають постійної ігрової практики,  і футболістам, які відновлюються після травм. Було бажання, щоб у цих гравців з'явилося більше впевненості на полі. Ротація складу дозволила трохи відпочити гравцям, які в попередніх зустрічах виходили в основі. Суперник нас особливо не здивував. Ми знову пропустили м'яч після стандартного положення. Звертаємо увагу гравців, щоб вони якомога щільніше грали з суперниками, але поки ще не все виходить. Я сподіваюся, що з часом  та робота, яку ми проводимо на тренуваннях, дасть свої плоди. Я, можливо, повторюся, але стандартні положення завжди вважалися в футболі найнебезпечнішими моментами. У другому матчі ми зробили заміни, але вони не змогли принести бажаний результат. У цих зустрічах я побачив над чим нам ще належить працювати. Після матчу я подякував гравцям за самовіддачу. Тепер ми будемо готуватися до матчів у чемпіонаті ААФУ і зосередимося на здобутті очок в найближчих поєдинках. Крім того, ми будемо брати участь в змаганнях серед команд першої ліги чемпіонату Києва, де будемо націлюватися на максимальний результат.