Команда з Вишневого закінчила свої виступи в чемпіонаті України серед аматорів на мінорній ноті, однак для молодої дружини Віктора Куряти головне – це набутий досвід. До вашої уваги звіти про три останні матчі «Рубікону»:

18.05.2018. 18:00. Стадіон «Центральний” (Вишневе). 100 глядачів

ФК «Рубікон» (Вишневе) – ФК «Чернігів» – 1:2 (1:1)
Голи: Бамба, 39 – Мироненко, 45, 52

Рубікон: Боженко, Корнійко, Скляренко, Ремезовський, Котовий, Масник, Гарасюта, Бамба, Парубець, Нечай, Мороз (Романюк, 54).  Головний тренер: Віктор Курята.

Чернігів: Рощинський, Борщ, Грищенко, Воробей, Мчедлішвілі, Кривобороденко, Мироненко, Конопко, Бабашев, Кравченко, Кохановський. Запасний: Мельник. Головний тренер: Вадим Постовий

Попередження: Нечай, 69, Парубець, 75, Масник, 78 – Кривобороденко, 53
Суддя: Олексій Бородавка (Київ).

Через низку кадрових втрат ФК «Чернігів» не зміг минулого туру зіграти у Вишневому – не вистачало кадрів навіть на повний старт. Матч перенесли, але в запасі у гостей залишався всього лише один гравець (як, утім, і в господарів)Цей місяць видавався успішним для Рубікону – вишнівці здобули перемогу й нічию, таким чином закривши останній нуль у турнірній таблиці. З великими сподіваннями господарі виходили й на звітний матч із сусідами по нещастю. «Рубікон», який показав непоганий футбол в двох попередніх зустрічах, на цей раз був не схожий на себе. Можливо, на діях молодих гравців позначилася відсутність дискваліфікованих лідерів Артема Єсаулова та Володимира Ігнатьєва, які пропускали зустріч через перебір жовтих карток. За їх відсутністі очікувалося, що інша молодь зможе себе проявити.Кілька гострих випадів було у Нечая та Мороза, а Бамба Бурейма реалізував свій другий стовідсотковий момент. Пройшла швидка атака через правий фланг, Гарасюта протягнув м’яча до Бамби, який опинився перед воротарем і його переграв – 1:0. Однак розвинути свою перевагу господарі не встигли – ще до перерви «Чернігів» зрівняв рахунок. Призвів до цього звичайний штрафний на правому фланзі. Мироненко досить несподівано замість подачі розігрався з одноклубником і стартував у прохід з краю в карний майданчик. Свій рейд хавбек завершив кинджальним ударом в дальній кут – 1:1. А на початку другого тайму все той же Мироненко заробив стандарт уже на лівому фланзі й подав у стилі Андрія Шевченка, тож м’яч, нікого не зачепивши, влучив точно у дальній кут – 1:2. «Рубікон» мав шанси відігратися, але, задля об’єктивності, і «Чернігів» міг забивати ще. Чого вартий удар Мироненка зі штрафного в поперечину або різаний постріл Конопка, з яким не без труднощів справився воротар Боженко. Прикра поразка, яка залишила «Рубікон» на останньому місці в турнірній таблиці.

26.05.2018. 15:00. Стадіон ім. В. Окіпного (Ромни), 800 глядачів

ФК «Агробізнес TSK» (Ромни) – ФК «Рубікон» (Вишневе) – 1:0 (1:0)
Гол: Лещенко, 19

Агробізнес TSK: Крупниченко, Ткач, Рудик, Осадчий, Пісний (Велієв, 75), Анцибор, Лещенко, Савченко, Ічанський, Гаврась (Стецюк, 69), Стадник (Бондар, 80). Запасні: Козаченко, Куліш, Чаус. Головний тренер: Валерій Кліщенко.

Рубікон: Глушковський, Скляренко, Котовий, Ігнатьєв, Масник, Гарасюта, Мороз, Корнійко, Бамба, Романюк, Єсаулов.  Запасний: Ремезовський. Головний тренер: Віктор Курята.

Попередження: Пісний, 41, Велієв, 77, Ічанський, 86, Рудик, 87 – Бамба, 10, Єсаулов, 53, Масник, 58
Суддя: Олександр Хамходера (Харків).

На цю гру тренерський штаб не зміг задіяти всіх найсильніших. Два гравці були відсутні через дискваліфікацію і ще двоє -  травмовані. У підсумку, в розпорядженні головного тренера було всього 12 чоловік.

Головний переслідувач лідера приймав аутсайдерів, але гра вийшла досить складною. Наша команда могла вийти вперед вже на перших хвилинах зустрічі - Максим Романюк потрапив в штангу. Рахунок відкрили господарі на 19-й хвилині, використавши подачу з флангу. Вже поступаючись в рахунку, «Рубікон» не залишав спроб зрівняти результат. 100-відсотковий шанс не використав Антон Мороз, який не влучив у порожні ворота з двох метрів. Надалі нашій команді не вистачило холоднокровності і концентрації, щоб врятувати гру.

Післяматчевий коментар від головного тренера Віктора Куряти:

- Я очікував більшого від суперника, все-таки він входить до числа лідерів. Наші хлопці після програного матчу з «Черніговом» зробили правильні висновки. Вони викладалися на полі і дуже хотіли перемогти. Ми грали без замін, але навіть на 85-й хвилині команда бігла вперед, прагнучи забити. Видно, що команда була добре підготовлена фізично до цього матчу. Мабуть, найсправедливішим був би нічийний результат. Я задоволений як грою, яку показали хлопці, так і самовіддачею. Вони показали все, крім результату. Перед грою в розташування команди повернувся Антон Мороз, який їздив на перегляд в литовський «Жальгіріс». До завершального матчу проти «Вікторії», лідера групи, ми будемо готуватися в звичайному режимі.  У ньому зможуть брати участь Ігор Нечай і Владислав Парубець, які пропускали 13 тур через дискваліфікацію. Сподіваюся, що встигне відновитися від травми Олексій Ремезовский. З огляду на те, що це буде остання гра в чемпіонаті, ми плануємо дати серйозний бій супернику, щоб порадувати своїх уболівальників. Я вважаю, що в цій зустрічі самовіддача і бійцівські якості вийдуть на перший план. Незважаючи на те, що «Вікторія» - команда досвідчена, в її складі є футболісти, які пограли в першій і прем'єр-лізі, ми будемо грати тільки на перемогу. Тільки в таких матчах наша молодь може набирати досвід і рости, як футболісти.

2.06.2018. 18:00. Стадіон «Центральний» (Вишневе), 200 глядачів

ФК «Рубікон» (Вишневе) – «Вікторія» (Миколаївка) – 0:3 (0:2)
Голи: Середа, 4, 30, Акімов, 58

Рубікон: Глушковський, Єсаулов, Нечай, Гарасюта, Котовий, Мороз, Романюк, Бамба, Парубець, Скляренко, Корнійко. Запасні:Ремезовський, Ігнатьєв.  Головний тренер: Віктор Курята.

Вікторія: Зінченко, Петрович (Кірієнко, 78), Лубашев, Суходуб, Михайлюк (Ретушняк, 76), Шимко, Варченко, Борисенко (Ярошенко, 66), Кузьмин (Рябцев, 71), Середа (Ганжа, 56), Акімов (Шевченко, 62). Запасний: Зарубін. Головний тренер: Артем Радіонов.

Попередження: Парубець, 52, Єсаулов, 89 – Рябцев, 89
Суддя: Сергій Труба (Черкаська обл.)

Без Неліна та Яценка лідер прибув на Київщину, маючи вирішальну перевагу над найближчими суперниками. Але попри те, що обидві команди не могли покинути свої місця за будь-яких обставин («Вікторія» перше, а «Рубікон» - останнє), гру вони сприйняли, як небуденну. Вишнівці проводили останній домашній матч сезону, для миколаївців це був шанс перевірити в бою свій склад перед матчем-відповіддю фіналу кубка України серед аматорів та стиковими матчами чемпіонату ААФУ. Гості відкрили рахунок на 4-й хвилині. Вдало зігравши на перехопленні, гравці «Вікторії» вивели на ударну позицію Середу, і той ударом низом в дальній кут вразив ворота. Відчайдушний стрибок голкіпера Олександра Глушковського не врятував ситуацію.

В середині першого тайму все той же Середа подвоїв результат. А в другому таймі гравці «Рубікону» допустили помилку в центрі поля. Відразу два футболісти гостей вийшли на голкіпера, і досвідчений В'ячеслав Акімов, який раніше виступав за «Говерлу» і ФК «Маріуполь», забив третій м'яч. У заключні хвилини в гостей був шанс збільшити рахунок, але надійно зіграв Глушковський, який не дозволив реалізувати вихід один на один. Господарі не провели жодної заміни, маючи всього двох бійців у запасі, а от Вікторія довела справу до чергової перемоги. Жодної поразки за регулярний чемпіонат – це єдина команда, яка показала такий результат серед усіх учасників аматорського чемпіонату.

Статистичні підсумки виступів «Рубікону» в сезоні 2017\2018 років:

В 14-ти матчах чемпіонату аматорів в складі «Рубікону» виступало 33 футболісти.