Минулої суботи відбулися матчі 1\8 фіналу кубка Київської області. На жаль, наш загін втратив двох бійців – несподівано поступилися кубковим шляхом своєму супернику ФК «Музичі», а в Києво-Святошинській міжусобиці далі пройшли досвідченіші шпитьківчани, вибивши з розіграшу амбітну «Стару Боярку». Впевнено проторували собі шлях до чвертьфіналу «соколята» з МихайлівкиРубежівки. До вашої уваги короткий звіт про матчі наших земляків.

«ПЕРЕЯСЛАВЩИНА» (Переяслав-Хмельницький район) — ФК «МУЗИЧІ» 2:1 (0:0). Голи: Столяренко, 79, Левченко, 86 — Сирота, 76

Сенсаційно завершився матч в Переяславі-Хмельницькому. За відносно рівної боротьби (команди по черзі струсонули м’ячем поперечку) кінцівка виявилися бурхливою. Спочатку Сирота замкнув навіс на дальній стійці. Потім Столяренкобуквально заніс шкіряного в сітку після навісу Єфремова і невдалої спроби захисника вибити м’яча подалі від воріт. А за чотири хвилини до фінального свистка той же Єфремов відпасував до одинадцятиметрової позначки, і Левченко точним ударом у протихід голкіперу провів, як з’ясувалося, переможний гол. На цьому, правда, пристрасті не вщухли, бо музичанці забили м’яча у відповідь на третій компенсованій хвилині, але асистент арбітра просигналізував «офсайд»

«СТАРА БОЯРКА» (Боярка) — «ДЖУНІОРС» (Шпитьки0:3 (0:0). Голи: Скороход, 68, Костяний, 74, Самар, 89

В матчі друзів-суперників, в так званому Києво-Святошинському дербі, "Джуніорс" обіграв "Стару Боярку" за рахунком переконливо, але вже по перерві, коли першоліговий суперник і стомився, і провів заміни з низки вимушених. А в першому таймі боярчани змагалися на рівних і навіть були ближчими до успіху. Бачинський, зокрема, змарнував вихід сам на сам з Хімичем. Лік голам повів Скороход - нижчі за рангом обрізалися після подачі кутового. Після цього віце-чемпіону Київщини стало легше, і його ветерани Костяний та Самар довели результат до розгромного, ефективно замкнувши простріли партнерів.

Матч можна переглянути за посиланням:

«КОЛОС» (Пустоварівка) — «СОКІЛ» (Михайлівка-Рубежівка1:3 (0:1). Голи: Кацалап, 76 — Жильчук, 45+1, Коба, 59, Заремба, 83

"Сокіл" у Пустоварівці витримав неабиякий натиск першолігового фаворита, а потім, скориставшись необачним виходом з воріт Бондаренка, забив так званого "м’яча в роздягальню". По перерві "Колос" також створював загрози, однак загальний клас гостей, котрі грали по результату, виявився вищим. В результаті Коба та Заремба ще двічі вразили ворота господарів, на що «Колос» зміг відповісти лише одним точним пострілом.

Огляд матчу доступний за посиланням:

До чвертьфіналу також пробилися ФК «Бородянка», «Авангард» (Бзів), «Діназ» (Вишгород), «Межигіря» (Нові Петрівці)«Патріот» (Баришівка).