Як відомо,  на  теренах  Київської  області  була  створена  збірна  Київщини, для  участі  в  кубку  регіонів  ФФУ.  До складу  збірної  могли  входити  гравці  -  аматори,  які  ніколи  не мали   професійного контракту.

До складу збірноїКиївськоїобластіувійшло 29 футболістів. Воротарі: Богдан Іщенко (СК "Беркут-Легіон"), Вадим Левченко ("Межигір’я"), Роман Ординський (ДГ "Шевченківське"), ЄвгенПолозенко ("Меліоратор"). Оборонці: ДмитроБасалкевич ("Меліоратор"), ІгорНаконечний (ФК "Музичі"), Сергій Овчинников ("Межигір’я"), Віталій Петрусенко ("Десна"), АндрійСпіваков (СК "Беркут-Легіон"), ЄгорСухецький ("Чайка"), Богдан Яременко (ФК "Музичі"). Напівоборонці: ЕновАкоегбе ("Патріот"), Денис Балацький ("Авангард"), Ярослав Важкий ("Межигір’я"), Дмитро Горстка ("Патріот"), Семен Дорош ("Чайка"), Мохамед Доу ("Чайка"), ІванІванов ("Сокіл"), Антон Корольков ("Чайка"), ОлексійМакеєв ("Сокіл"), Данило Савійсько ("Чайка"), Юрій Сапоненко ("Сокіл"), Олег Скуратівський ("Меліоратор"), АндрійСтепанчук ("Чайка").Нападники: ДмитроВозний ("Межигір’я"), АндрійДарда ("Авангард"), Влад Коба ("Сокіл"), Влад Труський ("Межигір’я").

Тренер представницькоїкомандистоличногорегіону — Валерій Поздняков. Асистенти тренера - Роман Баранович, Олексій Поздняков, Олександр Солов’ян.

Як  бачимо,  в  складі  збірної  Київщини  «засвітилися»  кілька  гравців,  які  представляють   колективи  з  Києво-Святошинського  району  (Наконечний,  Сухецький, Яременко, Дорош, Мохаммед Доу, Іванов, Корольков, Макеєв, Савійсько, Сапоненко, Степанчук, Коба).

До  попередньої  групи  змагань разом  з  нашою  командою  потрапили  збірні  Києва,  Житомирської  та  Чернігівської  областей.

На  жаль,  наші  суперники  по  півфіналу  -  команда  міста  Києва  не  прибула  на  гру,  тож  збірна  Київської  області  без  бою  пройшла  в фінал  групового  турніру.

В  іншому  півфіналі  Житомирська  область  перемогла  Чернігівську  область  з  рахунком 3:1.

Однак в фінальному матчі успіх  був  на  боці  збірної  Житомирської  області. В драматичному  матчі в  додатковий  час  наші  поступилися,  причому  «могильником»  нашої збірної  став  добре  нам  всім  відомий  Максим  Постолатьєв.

Фінал  очима  наших  суперників:

«Збірна Житомирської області у матчі відбіркового етапу Кубку Регіонів ФФУ, який відбувся 26 квітня у с. Лютіж, перемогла команду Київщини з рахунком 3:1. Досить тяжконашірозпочали перший тайм – втомапісляматчу з Чернігівщиноюдаласявзнаки, чого не скажеш про команду Київщини, якій присудили технічну перемогу за невиїзд назмаганнязбірної м. Київ. З першиххвилинсуперник почав нагнітатибіля нашихворіт, протелишепідзавісупершого тайму на 37-й хвилинінеочікуванийм’ячізкутовогонашому Вадиму Зорніку забив Дмитро Горстка – 0:1. Вийшовши на другий тайм, збірнаЖитомирщини активно розпочалаштурмувала ворота Богдана Іщенка. Пресинг, злагодженагра в обороні, комбіновані атаки й заміни принесли свої плоди – ІгорЯцковець на 79-й прострілив у лінію штрафного, де Максим Постолатьєвспокійноприйнявм’яч та зрівняврахунок – 1:1. Після забитого збірнаЖитомирськоїобластіпродовжиластворюватипожежубіляворітКиївськоїкоманди, протеоминутидодатковий час не вдалося. У овертаймінашіхлопціпродемонстрували характер, і, незважаючи на втому, дотиснулиКиївщину та виборолипутівку до наступногоетапу Кубку Регіонів ФФУ – дубль на свійрахунок записав Максим Постолатьєв, а ЕпіМішель Манкам Алан поставив крапку в матчі – 3:1. Післяматчевийкоментар головного тренера збірноїЖитомирськоїобластіМиколи Подранного: "Емоціїпереповнюють. Всізадоволені, щасливі. Я радий і гордий за хлопців, які, справді, вистраждали весь поєдинок. При рахунку не на нашу користьхлопцізнайшлисилизабити три голи та зігратичотиритаймипіслявчорашньоїважкоїгри. Спрацював план на матч: побудувалигру таким чином, абидодати у другомутаймі. Про наступнийетап скажу одне: у нас конкурентоспроможна команда. Даємо слово вболівальникамЖитомирськоїобласті, щопроявимо себе лише з найкращоїсторони".

Кубок Регіонів ФФУ. Матч відбіркового етапу.  Житомирська область – Київська область – 3:1 (0-1, 1-1, додатковий час 2:0).  26 квітня 2018 р. Лютіж. Стадіон "Діназ" – 100 глядачів.

Арбітр – Я. Сащенко.

Голи: М. Постолатьєв (79, 94), ЕпіМішель Манкам Алан (120) – Д. Горстка (34).

Попередження: ЕпіМішель Манкам Алан (23), О. Нечипоренко (74) – Б. Іщенко (8).

Склад Житомирської обл.: В. Зорнік, О. Яліков, І. Вигівський, О. Максимчук, Є. Савчук, М. Багінський, О. Гончарук, А. Романюк, О. Нечипоренко, Епі Мішель Манкам Алан, В. Ярощук. Запасні: А. Словінський, А. Юрченко, О. Єлісєєв, М. Постолатьєв, І. Яцковець, О. Дорош, О. Гутник. Гол.тренер: МиколаПодранний.

Склад Київської обл.: Іщенко, Наконечний-к, Петрусенко (Сухецький, 96), Овчинніков, Балацький (Дарда, 56), Возний (Кучеренко, 61), Басалкевич (Макеєв, 46), Горстка (Дорош, 90+1), Деко, Степанчук, Яременко (Іванов, 100).