Вища  ліга,  третій  тур.

Минуло три тури, а командіМиколи Логвина досінічимпохвалитися, навіть бодай одним забитимм’ячем. В Ірпені ФК "Бровари" зазнавтретьоїрозгромноїпоразкипоспіль – наразі, найболючішої у сезоні. Якщо у попередніхпоєдинках команда після перерви видаваланепоганівідрізки, то на "Чемпіоні" броварчанивиглядаливкрайслабкопротягомвсього матчу. Навіть не напружуючись "Сокіл" до перерви забив три м’ячі, а у другому тайміспокійнодовів справу до розгрому - 6:0. Окрімдублів Владислава Коби та Максима Заремби, а такожтрьохрезультативних передач ВіталіяЄмельянова, післяякихйогопартнери забивали практично у порожні ворота, вартовідзначитище й Юрія Сапоненка. Самепрекраснірозрізніпередачі центрального півзахисникапризвели до перших двохголів у ворота суперника. До речі, "Сокіл" повторив власний рекорд – команда втретє в історіїчемпіонатівобласті перемогла з різницею в шістьм’ячів. Вперше "соколятам" цевдалосяще в 2015 році, коли вони з аналогічнимрахункомрозбили "Зміну" (БілаЦерква). Через рікпідопічні Олега Самченказавдалинищівноїпоразки "Моноліту" (Київ) – 7:1. Зірковийнападник "Сокола" ЕммануельОкодуванаприкінціминулого сезону зазнавважкоїтравми. На відновленняпісляопераціїзнадобилосязначнобільше часу, ніжочікувалося. До тренуваньнігерієцьповернувсялишевсерединіберезня. Матч проти ФК "Бровари" став для Окодуви першим у сезоні. Нападниквийшов на заміну за 15 хвилин до завершеннязустрічі. Буловідчутнопомітно, що 34-річний футболістзнаходиться не в кращихкондиціях і щойомубракуєігрової практики. Проте, без забитого м’ячавін поле не залишив. НаприкінцізустрічіЕммануельреалізуваввихідвіч-на-віч з воротарем. Нагадаємо, минулорічнийдоробокнігерійця становив 21 зіграний матч та 17 забитихм’ячів. Також на званнякращого голу туру можепретендувати удар СардорбекаХурулаходжаєва. Лівийзахисник "Сокола" наприкінцізустрічіпідключався до атаки команди та завдавнасправдікласного удару у дальній кут.

Фото – Еммануель Окодува  («Сокіл»)Центральний матч туру переможця не виявив. У протистоянні "Джуніорс" та "Патріота" важковіддатикомусьперевагу. За в ціломурівноїгриобидвікомандимали не одну нагоду, щоб таки вирвати перемогу. У першомутайміускладігосподарівмализабиватиСкрипник та Кривошеєнко. Максим не реалізуваввихідвіч-на-віч з воротарем, безхитрісно пробивши по центру, а Іван, розстрілюючи ворота з декількохметрів, відправивм’яч над поперечиною. В свою чергу, у "Патріота" у схожих епізодахсхибилиКупрій та Бобошко. Другий тайм розпочався з ефектного удару Килипенка. Нападник "Патріот" з близькоївідстані пробив у падінні через себе – м’ячопустився на поперечину. Але надалі в атацікраще себе проявляли шпитьківчани. Зокрема, найкращим шансом вразити ворота не скориставсяСкрипник. Макс все зробив, як по підручнику: замикаючи подачу ЮріяЩериці, форвард з двохметрів головою пробив у протихідСкибенку. Ось тільки у ворота не влучив. У підсумку, цікавий та напруженийпоєдинокпройшов без голів, але з великою кількістюжорсткихзіткнень, які часом переходили у відвертінікому не потрібнігрубощі.

Фото – один  з  моментів  матчу  «Джуніорс»  - «Патріот»


Схоже на те, що "ДГ Шевченківське" насправдідобреготувався до виїзного матчу з ФК "Музичі". ПідопічнимОлександраСолов'янабуловідомо, щослабкиммісцемсуперника є позиціяворотаря. Цесвідчить про те, що команда вивчала противника. Не дивно, щоминулорічний призер першостіКиївщини взяв на озброєннядальніудари. Проте, план не спрацював. Команді з Денихівкибулоневідомо, щонапередоднізустрічі "Музичі" заявили ОлександраБабака – досвідченоговоротаря, багаторазового призера першої та другоїлігиУкраїни. ХочапідопічніОлександраСолов'янамалинагоди для взяттяворіт (одного разу навітьпоцілили у стійку), пробитиБабакаїм так і не вдалося. Натомість "Музичі" нарештіпотішиливишнівськупубліку. Голи Юрія Шевеля, Олександра Романчука, Максима Сироти та Дениса Мехеда принесли команді першу у сезоні перемогу – 4:0. Зазначимо, щоБабак – далеко не новачок в команді. Олександрвжевиступав за "Музичі" на районному рівні. На днях колективВолодимираЯланськогопоповнитьсящедвомадосвідченимифутболістами.

РЕЗУЛЬТАТИ 3-ГО ТУРУ

"Музичі" - "ДГ Шевченківське" (Денихівка) 4:0 Голи: Шевель 38, Романчук 43, Сирота 78, Мехед 87

"Діназ" (Вишгород) – "Десна" (Погреби) 4:1 Голи: Долженко 26, Безпалий 33, 54, Марченко 46 – Петрусенко 18

"Любомир" (Ставище) – "Меліоратор" (Буча) 0:0

"Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) – "Бровари" 6:0 Голи: Коба 15, 43, Заремба 44, 51, Хурулаходжаєв 85, Окодува 87

"Джуніорс" (Шпитьки) – "Патріот" (Баришівський район) 0:0

"Авангард" (Бзів) – "Переяславщина" (Переяслав-Хмельницький район) 4:1 Голи: Кушнір 23, 45+1, Сомов 32, 41 – Лисенко 45

"Межигір’я" (Нові Петрівці) – "Зоря" (Владиславка) 5:0 Голи: Возний 17, 86 пен, Труський 30, Скидан 35, Білошицький 70

Перша  ліга,  перший  тур.

На  жаль,  «Стара  Боярка»  невдало  розпочала  матчі  в першій  обласній  лізі.  Підопічні  ВячеславаБогодєлова   на  вдома  на «Козак  Арені»  в  ПетропавлівськійБорщагівці  поступилися  минулорічному  чемпіону  першої  ліги.  Новий сезон у першостіКиївщинипочавсявжезвичнимвиграшем "Арсенала-МалаСнітинка" в гостях. Канонірів з Фастівського краю — вони, як відомо, відмовилисявідучасті в обласнійвищійлізі і захищаютьпершоліговий титул — зновунедооцінивопонент. Боярськіфутболістиволоділиігровою та територіальноюперевагою, загострювалиситуацію в чужихволодіннях, але програли, пропустивши дещокурйозний гол. Оборонець "Старої Боярки", намагаючисьвибитишкіряногоподалі в поле, подарувавнагодувідзначитисяВіталіюМіцінському, і останнійскористався нею сповна.

РЕЗУЛЬТАТИ 1-ГО ТУРУ Група А

ЗДВИЖ (Маковище) — КОЛОС (Пустоварівка) — 0:1 (Юрковський, 58, пн).

ДИНАМО (Фастів) — ГОНЧАРІ (Богуслав) — 0:1 (Бульбін, 55).

СК ЮНІОР (Макарів) — СК ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — 1:1 (О.Богдюк, 90+1 — О.Бойко, 66).

СТАРА БОЯРКА (Боярка) — АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастів-Фастівський район) — 0:1 (Міцінський, 41).

Снайпери: ОлександрБогдюк (Юніор), Олександр Бойко (Вертикаль-Обухів), ОлександрБульбін (Гончарі), ВіталійМіцінський (Арсенал-МалаСнітинка), Артем Юрковський (Колос) — по одному голу.

Група Б

ФК ІВАНКІВ — ФК МАКАРІВ — 1:1 (О.Осипенко, 15 — Єлісеєнко, 73).

КРИСТАЛ (Яготин) — СК БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 0:3 (А.Стовбчатий, 58, у свої ворота, Сирдюк, 80, Дмитренко, 88). Вилучення: Костина (Кристал, 78).

ФК БОРОДЯНКА — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 0:4 (Лебединець, 7, 19, Кушка, 24, пн, 35, пн).

ДІНАЗ-2 (Вишгород) — АЛЬТІС (Копилів) — 10:3 (Кашка, 8, 45, 49, Чернишов, 38, Колочко, 43, 77, 82, Шевелюк, 47, Марчук, 52, Побережний, 86 — Гноєвський, 55, С.Горбецький, 71, Прокопчук, 90).

Снайпери: Ігор Кашка (Діназ-2), ДмитроКолочко (Діназ-2) — по 3 голи, Сергій Кушка (Асканія-Флора), ОлександрЛебединець (Асканія-Флора) — по 2.

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81