У велику суботу в чемпіонаті України серед аматорів відбувся один матч: в Петропавлівській Борщагівці місцева "Чайка" зустрілася з ФК "Чернігів". У першому таймі після вкидання м’яча з ауту класного удару з-за меж штрафного майданчика завдав новачок господарів – Ренат Мірошников, який в минулому році грав у чемпіонаті Києво-Святошинського району за СК "Гостомель".

На фото: новачок «Чайки» Ренат Мірошников

По перерві "Чайка" продовжувала домінувати на полі. Підопічні Анатолія Кретова створили чимало моментів та у підсумку все ж таки збільшили свою перевагу у рахунку. Футболісти "Чернігова" завалили на газон у штрафному майданчику Романа Барановича, а досвідчений Сергій Пономаренко реалізував пенальті. Гості зусиллями Кохановського в середині другого тайму скоротили відставання у рахунку. Проте, досягнути більшого не спромоглися.

Найцікавіші моменти матчу на каналі Ютуб:

СК «Чайка» - ФК «Чернігів» 2:1 (1:0)

“Чайка» в дебютному офіційному матчі після зимової паузи вийшла на поле «Козак Арени» в такому складі: А.Мусієнко, С.Грабчак, С.Пономаренко, Є.Задорожнюк, А.Барташук, А.Цурупін, А.Степанчук, Р.Баранович – капітан (А.Корольков,72), Р.Мірошников, М.Іваненко (Н.Казмірук,78), М.Комісар (Д.Савійсько,75). Запас: Б.Савчук, П.Нагорний, Є.Сухецький, О.Сухенко. Головний тренер А.Кретов.

Своїми думками про весняний підготовчий період «Чайки» поділився спортивний директор команди Роман Баранович:

-       У весняному циклі підготовки наших земляків до матчів аматорського чемпіонату України «Чайка» провела ряд контрольних матчів, зокрема, перемогла аматорську збірну Київської області в її дебютному матчі 2:1, поступилися СК «Музичі» 1:2 (гол на рахунку Комісара, а у переможців забили Сирота та Романчук), зіграли внічию з баришівським «Патріотом» 2:2 (голи забили Дорош та Пономаренко) та «Соколом» (Михайлівка Рубежівка) 1:1, розгромили ДГ «Шевченківське» 8:0. Крім того, взяли участь в передсезонному турнірі Київської обласної федерації – меморіалі Кирсанова, в якому провели 5 матчів, зупинившись на чвертьфінальній стадії. В команді відбулися певні зміни в порівнянні з минулим сезоном. Зараз ми готуємося до нового сезону під керівництвом Анатолія Кретова. В команду влилися нові гравці. Серед них добре відомий нашим вболівальникам Артем Цурупін, Ренат Мірошников, Святослав Грабчак, Михайло Іваненко та інші. На підході вже і наша «чайківська» перспективна молодь. Добре, що вдало стартували в офіційному турнірі. Не дивлячись на великі турнірні втрати в осінньому циклі чемпіонату України серед аматорів, завдання виходу з групи ніхто не знімав. Будемо намагатися зачепитися за друге місце в групі, яке дає право на вихід в фінальну пульку. В матчі з «Черніговом» спокійно контролювали хід гри майже протягом всього матчу, але в кінці, пропустивши необов’язковий гол, спіймали «мандраж» і занервували. Треба працювати над зіграністю між ланками на полі та швидше адаптувати новачків до манери нашої гри.

Наступний матч «Чайка» проведе 14 квітня в Чернігові проти того ж таки СК «Чернігів», початок гри о 16.00. Побажаємо нашим землякам удачі!