Огляд матчів першості Київщини (17-20 тури)

Переможний марш гатненців у першості Київської області був призупинений рішенням контрольно – дисциплінарного комітету КОАФ. Як відомо, в матчі 17 туру між командами «Гатне» - «Авангард» бригада арбітрів, очолювана Максимом Мельниченком, допустила технічну помилку, внаслідок якої певний час на полі одночасно перебувало дванадцять гравців команди господарів. За цей короткий проміжок часу голів забито не було, хоча сам факт порушення чисельності складу наша команда не оскаржує – він дійсно мав місце. На жаль, КДК прийняв несправедливе рішення щодо SC «Гатне» і зарахував нашій команді технічну поразку, а її супернику – відповідно технічну перемогу. Як повідомив спортивний директор клубу Андрій Давиденко, гатненці будуть оскаржувати рішення КДК у законному порядку. На думку Давиденка, правильним рішенням було б покарання арбітрів, винних в даному інциденті, і залишення результату в силі або, принаймні, призначення перегравання матчу. Ми будемо інформувати наших читачів про подальший розгляд справи і правові наслідки скандалу.  Тим не менше, навіть попри таке рішення, «Гатне» залишається лідером змагань, а інший наш представник – забірська «Вікторія» - впевнено утримує третю сходинку в турнірній таблиці. Підопічних Костянтина Бабича називають справжнім відкриттям поточних змагань. З початку другого кола вони здобули шість перемог в шести матчах з феноменальною різницею м’ячів 32-3.

 

 17 тур. 29 серпня, неділя.

Аматори з Гатного та Бзова, що ведуть відчайдушну боротьбу за титул переможця, зіграли внічию — 2:2. Спортклубівці більшу частину ігрового часу володіли ініціативою та територією, відкрили лік голам, але тільки дивом урятувалися від поразки наприкінці компенсованого часу.Юний Євтушок ударом головою забив перший м’яч у веремії поблизу воріт гостей після подачі кутового. «Авангард» відновив рівновагу ще до перерви, коли Лафазан, до речі, також з другого поверху замкнув навіс партнера. А на початку другого тайму Килипенко взагалі вивів екс-чемпіона Київщини вперед ударом у дальній нижній кут воріт. Номінальні господарі відігралися завдяки зусиллям новачка Литвиненка, який метрів із сімнадцяти добив у сітку м’яча, що відскочив до нього від оборонців.«Авангард», однак, миритися з таким підсумком основного матчу другого кола, не бажає і подав протест, аргументуючи його тим, що «Гатне» через недогляд арбітрів у якийсь часовий період задіяв у матчі дванадцятого гравця.Тожочікуваний з особливим інтересом центральний поєдинок осінньої частини Першості Київщини завершився внічию. Причому  SC«Гатне» повів перед ще до перерви, але порятунку домігся лише дивом наприкінці шостої компенсованої арбітром ігрової хвилини. Цікаво, що два голи провели новачки обох команд. Лафазан із Борисполя, що підсилив «Авангард», забив у першому таймі з повітря. А Литвиненко з Фастова, долучившись до спортклубу після перерви, відзначився пострілом з відскоку метрів із сімнадцяти.

А тим часом абсолютні новачки з Кодри та Забір’я, відшукавши турнірне щастя в атаках, обіграли в Обухові та Миронівці старожилів обласних офіційних турнірів і потіснили недільних невдах з комфортних позицій основних кандидатів у медалісти. Відтак шанси «Вікторії» та «Партизана» посісти омріяні місця на подіумі вже цілком реальні — принаймні не гірші, аніж у «Вертикалі» та «Зорі Миронівщини». Остання, до слова, залишилася без кваліфікованого тренера: Міхна відправили у відставку після домашньої поразки від бородянців і його обов’язки тепер виконує директор клубу Череватий.«Вікторія» двічі відправляла в нокдаун «Зорю Миронівщини»подвійними влучними ударами на початку та наприкінці першого тайму і контрольовано довела справу до логічного завершення по перерві. 

Гатне – Авангард (огляд): https://www.youtube.com/watch?v=7AP0jNtS8AQ

ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — ПАРТИЗАН (Кодра) — 2:4 (Ковальчук, 45, 76 — Корнієнко, 19, Кулакевич, 37, 86, Никоненко, 63).Арбітри Шевель — Стельмах, Волинець. Спостерігач арбітражу О.Грицай.

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — ВІКТОРІЯ (Забір’я) — 1:4 (Кацалап, 74 — Мацапула, 7, Шумейко, 8, Гарасюта, 43, Масник, 45).Арбітри Підпалий — Бабушкін, Васильєв. Спостерігач арбітражу Хмельов.

КРИСТАЛ (Яготин) — АЛЬЯНС (Бровари) — 4:0 (Бабицький, 14, Пінчук, 31, Скринник, 63, пн, 70).Арбітри Мартиненко — Якименко, Середа. Спостерігач арбітражу Чепіль.

ФК ІВАНКІВ — ФК БОРОДЯНКА — 0:3 (Петрушенко, 23, 30, Мажуга, 51).Арбітри Іващенко — Тонковид, Буряк. Спостерігач арбітражу Єжаков.

ЗАСПА (Козин) — АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастівське ОТГ — Фастівський район) — 0:3 (технічний результат).

СК ГАТНЕ — АВАНГАРД (Бзів) — 2:2 (Євтушок, 16, Литвиненко, 90+6 — Лафазан, 34, Килипенко, 54).Арбітри Мельниченко — Чернишов, Величко. Спостерігач арбітражу Зубавленко.

ДРУЖБА (Березань) — АРДІС (Триліси) — 2:1 (Грицюк, 25, Ковальов, 60 — Курпіта, 62).Арбітри Скрипник — Андреєв, Пархоменко. Спостерігач арбітражу Куб’як.

18 тур. 5 вересня, неділя.

Сьогодні на третю ситуативну позицію в обласній першості піднялася «Вікторія» Костянтина Бабича. Завзяті хлопці із Забір’я виграли п’ятий матч поспіль у другому колі. На це після літньої перерви не спромігся жоден інший першоліговий колектив. Абсолютний новачок обласних змагань розгромив «Альянс», «Зорю Миронівщини» та «Партизан» і скромно за результатом, але переконливо за грою взяв гору над обухівцями та яготинцями.Сила «Вікторії» в юнацькому запалі, що базується на винятковій командній згуртованості. Переважна більшість виконавців — юнь, органічно доповнена кількома молодими футболістами, що вже мають досвід аматорських змагань найвищого рангу. Звідси й командна швидкість, і очевидне бажання завжди грати на виграш. Саме тому з особливим інтересом Київщина футбольна чекає на матчі «Вікторії» з упакованими по зав’язку недавніми професіоналами «Авангардом» і  «Гатне».Аматори із Забір’я в особливо складному поєдинку переграли непоступливих яготинців. «Кристал», безкомпромісний і навіть агресивний в єдиноборствах, позбавив господарів поля вільного простору для групового маневру і нав’язав їм жорстку гру з елементами локального пресингу. «Вікторія», проте, знову виграла, однак на цей раз виключно завдяки вищій індивідуальній майстерності своїх лідерів. Мацапула зручно подав кутовий, Змієвець скинув м’яча до вільної зони, звідки Масник ударом у дотик розстріляв ціль. А в середині тайму забірці «прочитали» стандартний розіграш м’яча гостями, Гарасюта перехопив шкіряного і викотив його під удар Мацапулі.«Вікторія» й надалі час од часу створювала загрози в чужих володіннях, але тому ж таки Гарасюті, Крилюку та Шумейку влучності забракло. Натомість у центрі подій опинився голкіпер Клочай. В одному з епізодів юнак урятував господарів од неприємностей, нейтралізувавши вихід яготинського футболіста сам на сам. І все-таки в компенсований арбітром ігровий час другого тайму Дадаєв скористався прострілом з флангу і встановив остаточний результат — 2:1 на користь «Вікторії», яка піднялася на третю позицію в обласній першості.Непросто довелося в Малій Снітинці й «Гатному», яке навідалося на Фастівщину без тренера Балашева. Тарануха знову змарнував одинадцятиметровий і напруга в протистоянні різних за силами суперників трималася ледь не до фіналу, перед яким іменитим гостям «допоміг» самострілом Любінецький.

Арсенал – Гатне (огляд): https://www.youtube.com/watch?v=Ve7RHzs5ICg

ПАРТИЗАН (Кодра) — АРДІС (Триліси) — 3:3 (Никоненко, 25, Лазебний, 62, Кулакевич, 73 — Курпіта, 27, Трохимчук, 64, Зозуля, 86, пн). Арбітри Величко — Капран, Тімінський. Спостерігач арбітражу Іваненко.

ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — 2:4 (Фокін, 7, Овчинников, 90+4 — Орел, 37, у свої ворота, Костенко, 80, Гредасов, 83, Нагорний, 90+2).Арбітри Данильченко — Андреєв, Хмельов. Спостерігач арбітражу Єжаков.

ВІКТОРІЯ (Забір’я) — КРИСТАЛ (Яготин) — 2:1 (Масник, 14, Мацапула, 25 — Дадаєв, 90+2).Арбітри Скрипник — Мошковський, Казмірчук. Спостерігач арбітражу Пилипенко.

АЛЬЯНС (Бровари) — ФК ІВАНКІВ — 2:2 (Ващенко, 8, Лавринович, 25 — Кононученко, 34, Крамаренко, 44).Арбітри Гейло — Глухов, Бабушкін. Спостерігач арбітражу Нілов.

ФК БОРОДЯНКА — ЗАСПА (Козин) — 3:0 (технічний результат).

АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастівський район) — СК ГАТНЕ — 0:2 (Тарануха, 65, Любінецький, 87, у свої ворота). Нереалізований пенальті: Тарануха, 63.Арбітри Підпалий — Васильєв, Пархоменко. Спостерігач арбітражу Денисюк.

АВАНГАРД (Бзів) — ДРУЖБА (Березань) — 2:1 (Лебединець, 40, Кириченко, 72 — Петровський, 13).Арбітри Буглак — Новиков, Трофимов. Спостерігач арбітражу Кіряхно.

19 тур. 12 вересня, неділя.

«Гатне» приймало бородянців, яких не змогло переграти до літньої перерви, і на цей раз не залишило супернику жодного шансу. Господарі приголомшили гостей несподіваною появою на вістрі наступу велетня Денисова і безапеляційно виграли дебют. Кривошеєнко двічі впродовж стартової десятихвилинки по-баскетбольному накидав м’яча на голову Денисова, а той практично без жодного супротиву змушував капітулювати безпорадного в таких ситуаціях Яценка. А коли джокер Костенко,  щойно з’явившись на полі, віртуозно забив з передачі Галкіна вже по-хокейному, технічним ударом безпосередньо з площі воріт, стало зрозуміло, що лідер свого не змарнує.  Натомість справжній герой  другоколового старту — «Вікторія» — прогнозовано розгромила в Іванкові тамтешніх аматорів, промовисто засвідчивши своє прагнення не задовольнятися звичайним місцем на подіумі. В 19 турі обидва фаворити індивідуальних змагань бомбардирів відзначились одним результативним ударом. І все-таки гол миронівця Кацалапа виявився зразково-показовим. Віталій забивав у складному протистоянні з основним конкурентом його команди за нічийного рахунку. Це по-перше. А по-друге, сам гол… це й справді був маленький ігровий шедевр!Кацалап отримав м’яча поблизу центрального кола і на шляху до мети віртуозно переграв аж п’ятьох опонентів, зокрема й голкіпера «Партизана». Очевидці стверджують, що видовище було навдивовижу красиве та рідкісне. Натомість Тарануха завдав результативного удару вже за рахунку 3:0 — він забивав безпосередньо з площі воріт, отримавши зручну передачу від Костенка. Відтак обидва снайпери зберегли свої позиції в особливо інтригуючій гонці - Кацалап і досі попереду на три голи.А взагалі вже одинадцять першолігових стрільців мають в активі по десять та більше м’ячів. Унікальний сезон для Першості Київщини. Більше того, не виключено, що Кацалап увінчає турнірний рік ще й оновленим історичним рекордом. Нагадаю, що чотири роки тому бородянець Олександр Шома відзначився 34 результативними ударами. А тепер винятковий миронівський голеадор особливо близький до нової літописної вершини.

Гатне – Бородянка (огляд): https://www.youtube.com/watch?v=bPFlCPXZKZM

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — ПАРТИЗАН (Кодра) — 2:0 (Кацалап, 78, Гредасов, 88).Арбітри Гейло — Бабушкін, Стельмах. Спостерігач арбітражу Хмельов.

КРИСТАЛ (Яготин) — ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — 4:0 (Скринник, 4, 45, Маршевський, 18, Пінчук, 90). Нереалізований пенальті: Бойко (Вертикаль, 42).Арбітри Буглак — Мошковський, Віженко. Спостерігач арбітражу Єжаков.

ФК ІВАНКІВ — ВІКТОРІЯ (Забір’я) — 0:10 (Брязкало, 8, Шумейко, 10, 83, Пузій, 18, Гарасюта, 61, 70, 85, Змієвець, 73, 89, Крилюк, 80).Арбітри Мельник — Новиков, Пархоменко. Спостерігач арбітражу Шельменко.

ЗАСПА (Козин) — АЛЬЯНС (Бровари) — 0:3 (технічний результат).

СК ГАТНЕ — ФК БОРОДЯНКА — 5:1 (Денисов, 2, 10, В.Костенко, 47, Тарануха, 77, Костяний, 90+2 — Петрушенко, 70).Арбітри Резнік — Бобровський, Тімінський. Спостерігач арбітражу Мельничук.

ДРУЖБА (Березань) — АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастівське ОТГ — Фастівський район) — 0:0.Арбітри Іващенко — Герасименко, Шпак. Спостерігач арбітражу Дуніхін.

АРДІС (Триліси) — АВАНГАРД (Бзів) — 0:3 (Верхов, 9, пн, Заяць, 65, пн, Килипенко, 74).Арбітри Величко — Тонковид, Андреєв. Спостерігач арбітражу Зубавленко.

20 тур. 19 вересня, неділя.

24-річний форвард  SC «Гатне» Тарануха князював у Броварах по повній програмі. Він забив у ворота тамтешнього «Альянса» десять м’ячів! Це новий індивідуальний рекорд швидкострільності в одному матчі для Київщини футбольної. Але водночас Ростислав  побив ще й абсолютне досягнення Олександра Шомичотирирічної давнини. Бородянець упродовж 2017 року відзначився 34 голами. А в активі гатненця — вже є 36! 18:2 – саме так безапеляційно гатненці здобули найбільшу перемогу в своїй історії і одну з найбільших в історії футбольної Київщини.

Альянс – Гатне (огляд): https://www.youtube.com/watch?v=m5EOYQEgg5g

Цікаво, що вдвічі менше за Тарануху забив у звітному турі в Миронівці Віталій Кацалап. Відтак учорашній лідер гонки снайперів має в активі 34 результативні удари. Це означає, що неймовірні десять влучень Таранухи жодним чином не гарантували йому титул князя стрільців обласного першолігового циклу. Кацалап відстає лише на два кроки,  а до фінішу турнірної гонки залишається ще шість турів. Інтрига не зникла. «Вікторія» цей тур пропускала, але завдяки технічній перемозі залишила за собою третє місце.

ПАРТИЗАН (Кодра) — АВАНГАРД (Бзів) — 4:3 (Никоненко, 27, 32, 54, Кузнєцов, 74, пн — Килипенко, 29, 35, 58).Арбітри Підпалий — Величко, Мельниченко. Спостерігач арбітражу Нілов.

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ —  КРИСТАЛ (Яготин) — 9:3 (Кацалап, 5, пн, 14, пн, 45, 45+2, пн, 56, Гаврилишин, 23, Крючков, 69, Гредасов, 87, 88 — Скринник, 11, Западнюк, 48, пн, Біда, 79). Вилучення:   Кукса (Кристал, 36). Нереалізований пенальті: Біда (Кристал, 79).Арбітри Данильченко — Капран, Шпак. Спостерігач арбітражу Дуніхін.

ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — ФК ІВАНКІВ — 12:0 (Дідью, 7, Као, 15, 33, Семенов, 26, 29, Красіков, 47, 90, Ковальчук, 49, Бойко, 68, 70, Собачко, 81, 85).Арбітри Андреєв — Іващенко, Матяш. Спостерігач арбітражу Павленко.

ВІКТОРІЯ (Забір’я) — ЗАСПА (Козин) — 3:0 (технічний результат).

АЛЬЯНС (Бровари) — СК ГАТНЕ — 2:18 (Удовіка, 52, 90+1 — Рибцов, 6, 42, Тарануха, 10, 13, пн, 20, 27, 32, пн, 50, 57, 72, 75, 80, Остролуцький, 17, Кривошеєнко, 56, 61, 69, Масло, 60, у свої ворота, Галкін, 73). Нереалізований пенальті: І.Біляр (Альянс, 68).Арбітри Гейло — Резнік, Бабушкін. Спостерігач арбітражу Шельменко.

ФК БОРОДЯНКА — ДРУЖБА (Березань) — 2:0 (Мажуга, 32, Титенко, 60).Арбітри Гринь — Мошковський, Гриценко. Спостерігач арбітражу Кіряхно.

АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастівське ОТГ-Фастівський район) — АРДІС (Триліси) — 2:2 (Богданов, 59, Надемський, 63 — Курпіта, 71, Чередніченко, 73).Арбітри Шевель — Каденко, Середа. Спостерігач арбітражу О.Грицай.

НАЙВЛУЧНІШІ: Ростислав Тарануха (СК Гатне) — 36 м’ячів, Віталій Кацалап (Зоря Миронівщини) — 34,Артем Килипенко (Авангард) — 16, Іван Кривошеєнко (СК  Гатне) — 14, Владислав Никоненко (Партизан) — 13.

Використані матеріали офіційного сайту КОАФ та сайту «Київщина футбольна».

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81