Завтра, в 30-ру річницю Незалежності України запрошуємо всіх шанувальників футболу нашого регіону підтримати «Ниву» з Бузової в фіналу кубка Київської області з футболу! Суперником наших земляків буде така ж честолюбна команда «Дружба» з Мирівки, яка стала одним із відкриттів поточного сезону на футбольній Київщині.
Ні «Дружба», ні «Нива» досі не виступали в основному матчі другого за рангом аматорського турніру на Київщині.


Афіша кубкового фіналу цього року насправді абсолютно нова. Найвищим попереднім досягненням аматорів з Бузової був виступ у півфіналі зразка 2008 року, а «Дружби» — минулорічний вихід до чвертьфіналу.Цікаво, що це тільки третій випадок упродовж останніх за часом майже півтора десятка років, коли безпосередню боротьбу за Кубок області поведуть колективи, котрі до того ніколи не грали в фінальному матчі. 2016 року такими турнірними «неофітами» були «Джуніорс» і «Сокіл», а наступного сезону — «Авангард» і «Десна».Нагадаємо, що минулорічний кубковий тріумфатор — «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки — склав свої повноваження завчасно. Цьогорічний фінал відбудеться в Ковалівці на крутому стадіоні місцевого «Колоса» 24 серпня. Початок о 16.00. Побажаємо успіху команді Октая Ефендієва у вирішальній зустрічі! Чекаємо кубок в Бузовій! Ще один наш земляк стане важливим  учасником фіналу.  

Арбітр ФІФА отримав призначення на вирішальний матч Кубка Київщини зразка 2021 року.
Останній поєдинок цьогорічних кубкових перегонів обласного масштабу проведе Денис Шурман з Вишневого. 24 серпня саме він виведе на поле стадіону «Колос» у Ковалівці «Дружбу» з Мирівки та «Ниву» з Бузової. Для служителя футбольної Феміди, який задіяний в офіційних міжнародних змаганнях, цьогорічний кубковий фінал стане прем’єрним у кар’єрі. До цього Шурман відпрацював лише суперкубковий матч-2015.Асистентами арбітра будуть Максим Величко та Владислав Мошковський. Статус четвертого арбітра кубкового фіналу матиме Сергій Дубиківський.  А спостерігачем арбітражу призначено заслуженого ветерана Київщини футбольної Євгена Павленка.Спостерігати за перебігом подій у фінальному матчі Кубка Київщини-2021 можна буде завдяки прямій відеотрансляції на офіційному сайті КОАФ та на каналі «Київщина футбольна» в YouTube, а також на ютуб каналі «Нива» (Бузова).

Нива: https://youtu.be/aHZ1WXjLDJA

КОАФ: https://youtu.be/5RwgqrKxCSk

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81