Вища ліга 2 тур (3.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

7

ФК Музичі

 

 

 

 

 

8

ФК Колос (Чабани)

 2:1 

ФК Податкова Академія(Ірпінь)

3

17

Податкова

9

ФК Буча-03

1:4 

ФК Джуніорс(Шпитьки)

 3

17:30

Мих.Рубежівка 

10

ФКСофія(Соф.Борщагівка)

6:2

ФК Мироцьке

 3

14 

П.-П.Борщагівка 

11

ФК Юр&Віт(Юрівка Віта Поштова

0:9 

ФК Чабани

3

16

Тарасівка

12

ФК Сокіл(Мих.Рубежівка)

0:2 

ФК Гореничі

 3

12

П.-П.Борщагівка 

 

Перша ліга 2 тур (1.05 – 6.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

7

ФК Патріот(Гатне)

2:0

ФК ДЮСШ(Боярка)

4

11

Гатне

8

ФК Динамо(Вишневе)

 2:1 

СК Ворзель

6

15

Забір'я

9

СК Гатне

 2:0 

ФК Арсенал(Буча)

6

15

Гатне

10

ФК Гореничі 1960

 3:1 

ФК Зеніт(Петрівське)

1

11

Петрівське

11

ФК Гостомель

 3:0 

ФК Енергія(Чабани)

1

10

ПМК Буча

12

СК Шпитьки

 0:4 

ФК Динамо(Крюківщина)

 6 

17

 Шпитьки

 

Друга ліга 2 тур (1.05 – 6.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

7

ФК Фанат(Боярка)

  1:1 

ФК Факел(Гостомель)

3

11

Забір'я

8

ФК Личанка

 0:0

ФК Омега(Тарасівка)

4

15

Личанка

9

ФК Чайка-2(П.-П.Борщагівка)

2:0

ФК Кристал(Буча)

3

10

П.-П.Пощагівка

10

ФК Арсенал(Боярка)

2:4

ФК Білгород(Білогородка)

4

17

Забір'я

11

ФК Софіївка(Соф.Борщагівка)

 1:1 

ФК Міраж(Гостомель)

4

11

Соф.Борщагівка

12

ФК Стара Боярка

 6:1 

ФК Нептун(Забір’я)

4

11

Забір'я

 

Третя ліга 2 тур (1.05 – 6.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Ширма(Білогородка)

 3:7

ФК Дмитрівка

4

17

Дмитрівка

12

ФК Фаворит(Капітанівка)

  0:4 

ФК Мрія(Вишневе)

4

14:30

Дмитрівка

13

ФК Фенікс(Буча)

  +:- 

ФК Сандра Буд(Ірпінь)

2

17:30

ПМК Буча

14

ФК Фіш Парк(Забір'я)

2:1

ФК Ветеран(Боярка)

3

17

Забір'я

15

ФК Біблійна Церква(Ірпінь)

 1:4 

ФК Петрівське

6

10

ПМК Буча

16

ФК Старт(Малютянка)

 2:2 

ФК Вишневе

3

16

Малютянка

17

ФК Ходосіївка

3:1

ФК  Сокіл-2(Мих.Рубежівка)

3

17

Хотів Зелене

18

СК Гореничі - 2

2:5 

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

1

11

Крюківщина

19

ФК Вишневе - 2

2:3 

ФК Рома(Княжичі)

1

11

Вишневе

20

 

 

ФК Іскра(Хотів)

 

 

 

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81