«Довгий шлях починається з першого кроку”.

Цей афоризм древнього китайського філософа Лао-Цзи органічно вплітається в канву завтрашньої події в спортивному житті пристоличного краю. В черговий, вісімнадцятий, раз строкатий караван, який складається з 41-го колективу справжніх джентльменів удачі, відправляється в тривалу подорож під назвою «Чемпіонат Києво-Святошинського району з футболу»!

Завтра, 6 травня, на сільському стадіоні в Княжичах о 10.30 пролунає перший свисток арбітра, і пішло-поїхало… Будуть життєдайні емоції перемог і гіркота поразок, буде міцна чоловіча дружба і несподівані переходи в стан суперника, будуть красені-голи і неймовірні ляпи, будуть злети і падіння, прикрі травми та довгоочікувані повернення… Одним словом, буде все, за що ми любимо його величність ФУТБОЛ! Більшість з нас прагне бути успішними, але не всі досягають мети. Лише одиницям притаманні потрібні для цього риси характеру: цілеспрямованість, рішучість, впевненість, здатність сконцентруватися і повністю присвятити себе справі. Так, не всі стають професіоналами, не всім вдається зійти на чемпіонську вершину, але в аматорському футболі всі можуть долучитися до улюбленої гри і відчути радість дотику до м’яча та смарагдового газону. Завтра, старт… Завтра, перший крок… Нехай він стане мотивацією для подальших дій, а рішучий, вдалий початок здатен надихнути на великі звершення!   Цікавим прикладом із життя є видатний боксер, наймолодший абсолютний чемпіон світу Майк Тайсон. Він народився в неблагонадійній родині в одному з кримінальних районів Нью-Йорка. До тринадцяти років хлопець був хуліганом, доки не потрапив до спецшколи для неповнолітніх злочинців. Там Майк попросив учителя фізкультури (колишнього боксера) стати його тренером. Зробивши крок назустріч спорту, юнак назавжди змінив своє життя. З того моменту він повністю присвятив себе тренуванням, згодом здобувши титули, визнання та любов фанатів. Отже, довгий шлях, безперечно, починається з першого кроку. Головне, зробити його назустріч своїм мріям, адже кожна по-справжньому успішна людина робить себе сама, пройшовши трі­умфальний шлях до успіху!

Бажаємо всім нашим учасникам футбольного дійства під назвою «Чемпіонат Києво-Святошинського району» отримати задоволення від футболу, бути по справжньому командним гравцем та обходити травми та негаразди стороною! А для цього нагадуємо про необхідність достойної організації кожного футбольного матчу – обов’язкова присутність медика, належним чином укомплектованої лікарської сумки, забезпечення безпеки на стадіоні та інших вимог оновленого регламенту змагань під егідою КСРФФ.
Щасливої дороги, чемпіонате! Шануймося, бо ми того варті!

Виконавчий комітет ГО «КСРФФ»

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81