1 тур Група А (6.05 – 7.05)
ФК Гостинний Двір (Вишневе) 7 - 0 ФК Арсенал (Боярка) 9 травня, вівторок о 17:00 стадіон "Центральний" Вишневе
Головний арбітр: Дуднік В′ячеслав 
Асистент арбітра: Огородник Сергій 
Асистент арбітра: Гаврилюк Сергій 
ФК Джуніорс (Шпитьки) 7 – 2  ФК Локомотив (Вишневе) 7 травня, неділя о 13:30 стадіон "Центральний" Гостомель.
Головний арбітр: Гаврилюк Сергій 
Асистент арбітра: Медведєв Андрій 
Асистент арбітра: Фофанов Сергій 
ФК Зеніт (Святоперівське) 4 - 2  ФК Динамо (Вишневе) 7 травня, неділя о 12:00 стадіон "Козак Арена" П.П.Борщагівка
Головний арбітр: Притика Олег 
Асистент арбітра: Бучаков Олександр 
Асистент арбітра: Снімщиков Анатолій 

ФК Вишневе 4 - 0  ФК Енергія (Чабани) 7 травня, неділя о 15:00 стадіон "Центральний" Вишневе
Головний арбітр: Дуднік Вячеслав 
Асистент арбітра: Макосій Олександр 
Асистент арбітра: Коваль Олександр???
ФК Факел (Гостомель) 3 - 3 ФК Софія (Соф. Борщагівка) 7 травня, неділя об 11:00 стадіон "Центральний" Гостомель
Головний арбітр: Титов Олександр
Асистент арбітра: Гаврилюк Сергій 
Асистент арбітра: Медведєв Андрій 
1 тур Група Б (6.05 – 7.05)
ФК Гореничі 1960 6 - 0 ФК Кімерка (Гостомель) 7 травня, неділя об 11:00 стадіон «Сад-Арена» Гореничі
Головний арбітр: Чалий Валерій 
Асистент арбітра: Сіренко Вячеслав 
Асистент арбітра: Овдієнко Валентин 
ФК Музичі 10 - 0  СК Шпитьки 7 травня, неділя об 11:00 стадіон "Центральний" Вишневе
Головний арбітр: Юхименко Олександр 
Асистент арбітра: Гінда Володимир 
Асистент арбітра: Остапюк Володимир 
ФК Гостомель 3 - 1  ФК Лука (Гореничі) 7 травня, неділя о 16:00 стадіон "Центральний" Гостомель
Головний арбітр: Мельниченко Дмитро 
Асистент арбітра: Овдієнко Валентин 
Асистент арбітра: Фофанов Сергій В
ФК Global (Чабани-Новосілки) 3 - 4  ФК Чайка -2 (П.-П. Борщагівка) 7 травня, неділя о 17:00 стадіон "Козак Арена" П.П.Борщагівка
Головний арбітр: Бучаков Олександр 
Асистент арбітра: Снімщиков Анатолій 
Асистент арбітра: Притика Олег 
ФК Княжичі 2 - 3  ФК Стара Боярка 6 травня, субота о 10:30 Княжичі
Головний арбітр: Сіренко Вячеслав 
Асистент арбітра: Дуднік Вячеслав 
Асистент арбітра: Снімщиков Анатолій 
1 тур Друга ліга (6.05 – 7.05)
ФК Олімп (Вишневе) 2 - 5  СК Гатне 7 травня, неділя о 13:00 стадіон "Центральний" Вишневе
Головний арбітр: Гінда Володимир 
Асистент арбітра: Юхименко Олександр
Асистент арбітра: Остапюк Володимир 
ФК Ветеран (Боярка) 3 - 1 ФК Музичі - 2 6 травня, субота о 16:00 стадіон "Зеніт" Боярка
Головний арбітр: Мельниченко Дмитро 
Асистент арбітра: Титов Олександр 
Асистент арбітра: Медведєв Андрій
СК Забір'я 2 - 7 ФК Гореничі - 2 6 травня, субота о 16:00 "Сад Арена" Гореничі
Головний арбітр: Чалий Велерій
Асистент арбітра: Джамбулатов Валерій 
Асистент арбітра: Овдієнко Валентин 
ФК Хотів 3 - 3 ФК Атлетік (Білогородка) 6 травня, субота о 17:30 "Шкільний" Хотів
Головний арбітр: Юхименко Олександр 
Асистент арбітра: Остапюк Володимир 
Асистент арбітра: Бучаков Олександр 
ФК Чайка-Мотижин (Мотижин) 3 - 1 ФК Дмитрівка 6 травня, субота об 11:00 Мотижин
Головний арбітр: Притика Олег 
Асистент арбітра: Чалий Валерій 
Асистент арбітра: Джамбулатов Валерій 
1 тур Третя ліга (6.05 – 7.05)
ФК Омега (Тарасівка) - пропускає тур.
СК Гатне -2 0 - 3 ФК Стимул (Юрівка) 7 травня, неділя о 16:00 стадіон "Шкільний" Гатне
Головний арбітр: Огородник Сергій 
Асистент арбітра: Коваль Олександр???
Асистент арбітра: Дмитренко Анастасія???
ФК Ширма (Білогородка) 6 - 1 СК Прогрес (Крюківщина) 6 травня, субота о 11:00 "Колос" Білогородка
Головний арбітр: Саранюк Роман 
Асистент арбітра: Огородник Сергій 
Асистент арбітра: Овдієнко Валентин 
ФК Стоянка 0 - 4  ФК Сокіл - 2 (Мих.Рубежівка) 7 травня, неділя о 15:00 Бузова
Головний арбітр: Чалий Валерій
Асистент арбітра: Джамбулатов Валерій
Асистент арбітра: Сіренко В′ячеслав
ФК Нива (Бузова) 1 - 4 ФК УФАМ (Білогородка) 8 травня, вівторок о 17:00 "Колос" Білогородка
Головний арбітр: Макосій Олександр 
Асистент арбітра: Приятель Андрій 
Асистент арбітра: Саранюк Роман 
ФК Ходосівка 2 - 1 ФК Віннер (Боярка) 6 травня, субота о 15:30 "Шкільний" Хотів
Головний арбітр: Юхименко Олександр 
Асистент арбітра: Остапюк Володимир 
Асистент арбітра: Бучаков Олександр 

 

Відеогалерея


Софія 4:6 Джуніорс

Факел 0 - 2 Джуніорс

Вишневе 0-4 Джуніорс

Джуніорс (Шпитьки) 3:1 Зеніт (Святопетрівське)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81