Переможний політ «Чайки».

В черговому турі любительської першості України ФК «Чайка» здобула перемогу над командою  аматорів з Тернопільщини під назвою ФК «Чортків-Педуніверситет». Матч відбувся на «Козак Арені» у Петропавлівській Борщагівці та  завершився впевненою перемогою «Чайки» з розгромним рахунком 3-0(3-0). Голи забивали  Сергій Пономаренко, Анатолій Чорномаз (з пенальті)  і Андрій Бартошук.  Підсумок матчу міг бути  більшим, однак Олег Дорошенко програв дуель стражу воріт гостей, виконуючи ще один пенальті.

Особливо красивим виявився гол Пономаренка.  Прийнявши м’яча в штрафному майданчику суперника після подачі кутового,  Сергій  обіграв опонента, перекинувши м’яча через нього, і розстріляв ціль невідпорним ударом. «Чайка» взяла реванш за мінімальну першоколову поразку в Чорткові. Це вже третя поспіль перемога наших земляків у весняній половині чемпіонату. Склад команди Олександра Нігруци в звітному поєдинку: Кириленко – Скляренко, Музиченко, Пономаренко, Нагорний (Дорошенко) – Бухал, Степанчук (Баранович), Чорномаз (Дорошенко), Барташук (Литвин), Коваленко – Січкарук (Комісар). Тренер – В.Яічник.

15 тур. ФК «Чайка»ФК «Чортків-Педуніверситет» – 3:0 (3:0)

Стадіон "Козак-Арена" (Петропавлівська Борщагівка), 200 глядачів

Голи: Пономаренко (24), Чорномаз (34, пенальті), Бартошук (36)

1

"Агробізнес" (Волочиськ, Хмельницька обл.)

2

"Оскар" (Підгір’я, Івано-Франківська обл.)

3

"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.)

6

"Ковель-Волинь" (Ковель, Волинська обл.)

11

"Чортків-Педуніверситет" (Чортків, Тернопільська обл.)

14

1

2

11

6:39

5

За підсумками жеребкування, що відбулося в ААФУ, визначено наступний порядок проведення матчів 1/2 фіналу розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд 2016/2017:

ОДЕК (Оржів Рівненської області) – СКК Демня (Львівська область)

Чайка (Петропавлівська Борщагівка Київської області) – Нова Поліція (Кропивницький)

Перші матчі відбудуться на полях команд, що вказані першими. ФК «Чайка» запрошує шанувальників футболу пристоличного краю вже завтра, 3 травня, на перший раунд кубкового протистояння. Початок матчу на «Козак Арені» в Петропавлівській Борщагівці о 17.00. Повторний поєдинок пройде 17 травня.

«Мерседес» Сергія Шута набирає хід…

ФК «Джуніорс» продовжує наздоганяти лідерів. Чинний чемпіон Київщини здобув третю перемогу поспіль. У п’ятому турі у Вишневому м’ячів було забито достатньо. На радість місцевій публіці, авторами всіх голів були футболісти «Джуніорс». Діючий чемпіон області зовні легко переграв новачка вищої ліги – «Бориспіль-Фаворит». Гості лише на початку матчу створили проблеми захисту шпитьківчан.  Команда Сергія Шута з перших хвилин захопила ініціативу та почала створювати моменти біля воріт гостей. Щоправда, і «Бориспіль-Фаворит» в обороні не відсиджувався. Підопічні Олександра Курилка провели декілька досить хороших атак. Особливо небезпечним видався постріл Романа Дороганя з-за меж штрафного майданчика – Євген Стриж парирував. У «Юніорів» чудові нагоди змарнували Чуприна та Маринчук. Капітан команди з одинадцяти метрів в дотик замикав простріл з правого флангу – вище воріт. А найкращий півзахисник чемпіонату області з розвороту відправив м’яч над поперечиною. Окремо відзначимо Левенця - саме Олександр асистував партнерам в обох епізодах. На 29-й хвилині кількість створених моментів переросла у якість. Першу результативну атаку розпочав Верхов. Володимир довгою передачею знайшов у центрі поля Маринчука. Денис, нічого не вигадуючи, продовжив м’яч на Скорохода. Той увійшов до штрафного майданчика та на силу пробив у дальній кут - 1:0. Красивий гол! За чотири хвилини Байдачний подвоїв перевагу «Джуніорс». Андрій обігрався «у стіночку» з  Скороходом,  наблизився до воріт і влучним ударом «пробив» голкіпера. Згодом Байдачний забив ще один гол,  класно перекинувши воротаря. Проте лайнсмен у даному епізоді зафіксував офсайд у нападника «Джуніорс». В перерві тренерський штаб «Джуніорс» зробив три заміни. Поява на полі свіжих Ткаченка, Яблонька та Щериці дозволила команді зберегти заданий темп. Як наслідок, біля воріт «Бориспіль-Фаворит» постійно виникали гольові моменти. Гол назрівав, і на 73-й хвилині шпитьківчани все ж таки довели справу до розгрому. Яблонько протягнув м’яч через півполя, а потім віддав передачу на вільного Щерицю. Юрій у штрафному майданчику обіграв захисника та не залишив шансів голкіперу.

Довершив розгром гостей нестримний Скороход. Олександру вдався класний удар з лінії штрафної – м’яч по дузі опустився за комірець голкіперу «Бориспіль-Фаворит» Курилку. А вже у наступній атаці «Джуніорс» був зобов’язаний нагадати глядачам рядки відомої пісні групи «Чайф» про матч Аргентина-Ямайка. Скороход відмінною передачею вивів на побачення з голкіпером Ткаченка. Едуард мав достатньо часу аби оцінити ситуацію, обдумати своє рішення, але в підсумку пробив повз ворота. Втім, цей прикрий промах на загальному настрої «Джуніорс» не позначився. Шпитьківчани продовжують гонитву за лідерами чемпіонату, поступово зменшуючи відставання від них.

ФК «Джуніорс» (Шпитьки) – ФК «Бориспіль-Фаворит» 4:0

Голи: Скороход 29, 84, Байдачний 33, Щериця 73

«Джуніорс»: Стриж (Глушковський, 85), Верхов (Яблонько, 46), Куба (Ремезовський, 55), Самар, Чуприна (Курята, 58), Резесідзе (Колесник, 46), Маринчук (Ткаченко, 46), Скороход, Левенець (Щериця, 46), Байдачний. Тренер – В.Гордієнко.

Перша чарка колом, друга – соколом

Чемпіон Києва з Вишгородського району на виїзді переміг володаря Кубка Київської області – «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки. На жаль, команда Олега Самченка провалила перший тайм, отримавши два «сухі» м’ячі в свої ворота.  Перший тайм був за гостями беззаперечно, що визнали й опоненти. Спочатку Труський розстріляв ціль зблизька (представники «Сокола» допускають, що мав місце офсайд). Потім Колодяжний, отримавши передачу від Овчинникова, подвоїв результат.  По перерві «соколята» скоротили відставання до мінімуму, коли досвідчений Окодува реалізував одинадцятиметровий удар, призначений за гру Пахолюка рукою в карній зоні.. Але дуже швидко команда Юрія Клиновського повернула собі перевагу у два м’ячі. Допомогли «Межигір’ю» в цьому гравці «Сокола», а саме Олександр Федоренко, який обрізався біля штрафного майданчика. Далі Білошицький програв дуель Сабатюку, але Скидан вдало зіграв на добиванні. Наприкінці зустрічі Окодува ефектно (класний удар у ближній верхній кут після вкидання м’яча з ауту)  повернув «Соколу» надію на позитивний результат. Команда Олега Самченка догравала матч у більшості, великими силами пішла вперед, сподіваючись відігратися. Натомість пропустила четвертий м’яч, причому знову не обійшлося без прикрої помилки захисника. Цього раз «відзначився» Васильєв, який виконав необережний підкат у штрафному майданчику. Гончарук з 11-метрової позначки не схибив.

ФК «СОКІЛ» (Михайлівка-Рубежівка) — ФК «МЕЖИГІР’Я» (Нові Петрівці) — 2:4 (Окодува, 53, пн, 83 — Труський, 13, Колодяжний, 40, Скидан, 66, Гончарук, 90+1, пн).

Склад «Сокола»: Сабатюк – Оленковський, Федоренко (Васильєв), Ємельянов, Сачок – Сапоненко (Коба), Яцишин, Бондаренко, Слободян (Атаманенко), Богачов – Окодува. Тренер – О.Самченко.