Головною сенсацією на минулому уїк-енді в чемпіонаті району стала поразка абсолютного лідера Другої ліги ФК «Ронін» у Хотові, а точніше – неочікувана та блискуча перемога команди Віталія Шевчука. В ексклюзивному інтерв’ю головний тренер ФК «Хотів» розповів про те, як вдалося переграти фаворита змагань. 

- Напевно, уся футбольна спільнота району називають вашу перемогу над «Роніном» сенсаційною. А як ви вважаєте, «Хотів» дійсно був сильнішим за суперника у цьому матчі?

- Вважаю, що в першому таймі ми повністю переграли суперника. Три м’ячі наша команда забила на контратаках. Щодо другої половини матчу, то було неймовірно важко. Ми ледве вижили. Але добре що в компенсований час вдалося забити четвертий гол і зняти усі питання.

Ключову роль зіграла вибрана нами тактика на гру. Перед початком матчу я сказав своїм хлопцям, що якщо не хочемо багато пропустити – треба закритися на власній половині поля, зустрічати суперника в центральній зоні і спробувати вибігти у контратаки. Цей план спрацював. Ми ефективно реалізували власні нагоди.

- Можливо суперник недооцінив вас, бо за 9 турів чемпіонату гравці «Роніна» звикли до того, що саме вони ведуть гру?

- У «Роніна» молода і атакуюча команда. З дисципліною там все гаразд. Просто хлопці, як мені здалося, захоплювалися атаками. А від нас вони звичайно не очікували такої відповіді. Думаю, суперник не очікував, що ми сміливо будемо йти в контратаки, а головне – забивати голи.    

- Що саме ви мали на увазі, коли сказали: «ми ледве вижили у другому таймі»?

- Після перерви суперник мав тотальний контроль м’яча і в кожній атаці добирався до нашої штрафної. Тиск з їхнього боку був неймовірним. За рахунку 3:2 вони мали два виходи віч-на-віч. Рахую, що нам пощастило в тих моментах. А в перемогу повірили, лише коли забили четвертий м’яч.
Вважаю, що ми переграли суперника тактично. Якщо б грали з «Роніном» як з усіма іншими командами, тобто – намагалися грати у свій футбол, наша доля була б плачевною. Я вдячний хлопцям, що дотрималися тактики на гру і втримали важку перемогу!

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81