Друга ліга. Огляд матчів 9 туру

Турнірний шлях третього дивізіону потрохи наближається до екватору, а розрив між першим та другим місцем в таблиці дедалі стає більшим. Після чергового туру він складає вже шість очок. І як показує перебіг подій, зменшуватися йому поки що немає з чого. «Ронін» більш ніж впевнено долає своїх суперників, а найближчий переслідувач – «Гатне-2» час від часу втрачає очки.

В дев’ятому турі друга команда чинного чемпіону району зазнала навіть більш болючої поразки, ніж від «Роніна». Кривдником команди «Гатне-2» стало вишневське «Динамо», яке не захотіло відпускати головного конкурента у відрив. Судячи з рахунку цієї зустрічі, команда Романа Остапенка змогла відійти від розгрому, який тиждень тому динамівцям завдав «Ронін».

Але відкрити рахунок на початку матчу господарям поля відверто пощастило. Звичайно, Богдан Брильов не мав намір влучати по власних воротах, але так сталося… Мурад Турманідзе робив простріл у воротарський майданчик, а захисник гатненців зрізав м’яча у сітку. Згодом «Динамо» мало шанс подвоїти рахунок, але пробиваючи через себе Роман Остапенко влучив у поперечину. Була можливість відзначитися і у гостей, але Валерій Сазанович поцілив у стійку воріт.

Та все ж рахунок змінився ще двічі у першому таймі. Спочатку динамівці скористалися помилкою суперника у центрі поля і В’ячеслав Ніколенко реалізував вихід віч-на-віч. А за п’ять хвилин «Гатне-2» відквитав один гол. Постріл зі штрафного Ігор Врублевський відбив, але першим на добиванні був граючий тренер гостей Олександр Трипольський.

На фото: В’ячеслав Ніколенко (на передньому плані) відзначився дублем у воротах "Гатне-2"

Другий тайм мав внести інтригу, але в «Динамо» були іншої думки. Доволі швидко господарі поля забили втретє. На розіграш кутового підключився Євген Юрко і ударом головою змусив капітулювати Євгена Кебала. А коли у середині тайму «Динамо» вчетверте відзначилось у матчі, майже усе стало зрозумілим. Це В’ячеслав Ніколенко замкнув передачу з флангу від Мурада Турманідзе і таким чином зробив дубль.

Втім, команда Олександра Трипольського спробувала повернутися у гру. Знову гості вдало зіграли на добиванні і Євген Лагус скоротив відрив до двох м’ячів. Але останнє слово в матчі було за «Динамо». Це Олександр Скляр знайшов нагоду вдарити з кута штрафного майданчику і не прогадав. Таким чином Сашко відзначив народження сина, а команда Романа Остапенка впевнена перемогла найближчого конкурента, залишаючись у гонці за друге місце.

Впритул до «Динамо» наблизився СК «Шпитьки». Це стало можливим після перемоги команди Вадима Михальченка над ФК «Вишневе-2». Хоча по грі команда Іллі Бірюка не заслуговували на поразку. Господарі поля створили достатню кількість гольових моментів, але відзначитись так і не змогли.

Рахунок у матчі був відкритий вже на 5 хвилині. Після розіграшу кутового Максим Шелудько на дальній стійці у дотик відправив м’яча у сітку. Після голу «Вишневе-2» заволоділи ініціативою і кілька разів мали шанс зрівняти рахунок. Так в одній з атак Ілля Бірюк віддав пас у штрафний майданчик на Олександра Желєва, але той схибив з гольової позиції. Фортуна відвернулася від Желєва ще два рази, коли після пасу Віталія Драча півзахисник «Вишневого» не влучив по воротах з п’яти метрів, і коли після подачі з флангу Сашко на дальній стійці вдарив повз ворота.

В другому таймі «Шпитьки» трохи оновили склад і це дозволило гостям перевести гру у центр поля. Моментів гольових як таких не було аж до останніх хвилин матчу. А під завісу гри команда Вадима Михальченка була забов’язана подвоїти рахунок, але після зрячого удару Артема Кучми, голкіпер ФК «Вишневе-2» Олег Нагорнюк якимось дивом витягнув м’яча з кута.

Таким чином СК «Шпитьки» здобув важливу перемогу і тепер одноосібно займає четверту сходинку у турнірній таблиці, як і раніше відстаючи від «Динамо» на два пункти.

На фото: Дмитро Долина і "Ронін" продовжують переможну ходу у Лізі

Лідер перегонів «Ронін» не зазнав труднощів в матчі з «Олімпом». Гості більш-менш на рівних провели перший тайм, а у другому не втримали натиск команди Романа Машковського. Відзначаємо «хет-трик» Богдана Повшедного, який у відсутність Владислава Полоса взяв на себе функції бомбардира.

«Стара Боярка» втратила очки в матчі з «Чайкою-2». Господарі мали достатню кількість гольових нагод для того, щоб набрати чергові три очки. Але борщагівці проявили характер і втримали нічию. За «Чайку-2» відзначився граючий тренер Сергій Щербак і це його дебютний гол в чемпіонаті. Втім, борщагівці досі не мають перемог у Лізі, залишаючись єдиною командою у цьому питанні.

З однаковим рахунком 3:0 перемогу здобули білогородський «Атлетик» і ФК «Хотів». За команду Вадима Ковальчука черговий гол забив Вінтон Холдер. Африканський легіонер «Атлетика» з 12 голами продовжує лідирувати у гонці бомбардирів Ліги. Щодо ФК «Хотів», то після чотирьох поразок поспіль Віталія Шевчука нарешті здобули очки.

На фото: Граючий тренер СК "Чайка-2" Сергій Щербак не дозволив "СБ" набрати три очки

«Динамо» (Вишневе)
SC «Гатне-2»  5:2 (2:1)

22.08, 11.00. «Центральний» (Вишневе). Арбітр О.Титов (Буча)

Голи: 1:0 Брильов (4, у власні ворота). 2:0 Ніколенко (29). 2:1 Трипольський (34). 3:1 Юрко (52). 4:1 Ніколенко (64). 4:2 Лагус (72). 5:2 Скляр (84).

«Динамо»: Врублевський, Мартем’янов, Пінчук (Огороднік, 84), Прикота (Овчинніков, 84), Семенов, Турманідзе (А.Могила, 87), Ніколенко, Р.Остапенко (Сопільняк, 90+1), Клюско, Паламарчук (Скляр, 69), Юрко. Тренер Р.Остапенко

SC «Гатне-2»: Кебал (Перепелиця, 46), Є.Костенко, Трипольський, Брильов (О.Могила, 66), Козир, Калиниченко, Бабич (Масловський, 78), Гринчук, Скоряк (Погребний, 74), Сазанович, Давиденко (Лагус, 62). Тренер О.Трипольський

Попереджені: Мартем’янов (76), Прикота (77), Клюско (77).

«Ронін» (Лісне) – «Олімп» (Дмитрівка)  6:0 (1:0)

22.07, 12.30. «Колос» (Шпитьки). Арбітр М.Мельниченко (Ірпінь)

Голи: 1:0 Повшедний (30). 2:0 Ватаманюк (50). 3:0 Повшедний (56). 4:0 Повшедний (64). 5:0 Кухар (70). 6:0 Буханевич (79).

«Ронін»: Куриленко (Пількевич, 46), С.Вовченко, Кулик, Скала, Крючков, Буханевич, Долина, Сумін, (Ватаманюк, 46), Кухар (Зелінський, 71), Спорий, Повшедний (Р.Кравченко, 73). Тренер Р.Машковський

«Олімп»: Сорока, Є.Коваленко, Альмурзаєв, Ковалевський, Борисов, Луценко (Кобижча, 48), Слободян (Нестеренко, 71), Гавалешко (Ковтун, 73), Климанов, Козирь, І.Пономаренко. Тренер О.Луценко

Попереджені: Сумін (40), Скала (80) – Гавалешко (44).

ФК «Стара Боярка» «Чайка-2» (Петропавлівська Борщагівка)  1:1 (1:1)

22.09, 17.00. «Зеніт» (Боярка). Арбітр В.Чалий (Вишневе)

Голи: 1:0 Розливан (33). 1:1 Щербак (35).

«Стара Боярка»: Сивенко (Ломака, 65), П.Вергелес, Кулініч (Погорілий, 80), Лапа, Миц (Побережний, 75), А.Лахтадир, Е.Вергелес, Макухін, Духлій (Ковальчук, 70), Самодій, Розливан. Тренер К.Лахтадир

СК «Чайка-2»: Дубчак, Орловський, Безобчук, Міщук, Мазурик, Морочило, Жилін (Тарасенко, 82), Шатела (А.Вовченко, 52), Жураховський, Щербак (Котенок, 90), Рижков. Тренер С.Щербак

Попереджені: А.Лахтадир (7), Миц (70), П.Вергелес (90) – Рижков (43), Орловський (70).

«Атлетик» (Білогородка) – СК «Забір’я»  3:0 (1:0)