8 тур (14.06 – 15.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

22

ФК Сокіл(Мих.Рубежівка)

 2:4

ФК Мироцьке

15 

 11

 Гостомель

23

ФК Буча-03

 2:2 

ФК Чабани

15

 18

 ПМК Буча

24

ФК Джуніорс(Шпитьки)

 4:1

ФК Колос (Чабани)

15

 14

 Шпитьки

8 тур (14.06 – 15.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

ФК Динамо(Крюківщина)

  5:3

ФК ПС-Віннер(Боярка)

 14 

 18

 Крюківщина

44

ФК Енергія(Чабани)

  4:0 

ФК Міраж(Гостомель)

 14

 10 

 Новосілки

45

ФК Гореничі 1960

  4:1

ФК Факел(Гостомель)

 15

 17

 Гостомель

46

ФК Зеніт(Петрівське)

  4:2

СК Ворзель

 14 

 17

 Забір'я

47

ФК Динамо(Вишневе)

  4:2

СК Шпитьки

 14

 10

 Забір'я

48

ФК Гостомель

  0:2

ФК Арсенал(Боярка)

 14

 18 

Гостомель 

8 тур (14.06 –15.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місцепроведення

43

ФК Музичі

 1:1 

ФК Іскра(Хотів)

 14

 11

Музичі 

44

СК Гатне

 1:0 

ФК Фіш Парк(Забір'яБобриця)

 14

 16

 Гатне

45

ФК Арсенал(Буча)

 0:4 

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

 14

  18 

 ПМК Буча

46

ФК Стара Боярка

 1:0 

ФК Фанат(Боярка)

 14

 16

Боярка ЗОШ№1 

47

ФК Чайка-2(П.-П.Борщагівка)

 5:1 

ФК Кристал(Буча)

 15

  18 

П.П.Борщагівка 

48

ФК Софія(Соф.Борщагівка)

 1:3 

ФК Вишневе

 14

 11

 Соф.Борщагівка

8 тур (14.06 – 15.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місцепроведення

57

ФК Старт(Малютянка)

       2:3

ФК  Сокіл-2 (Мих.Рубежівка)

 15 

 11

Малютянка 

58

ФК Уфам (Білогородка)

       2:3

ФК Мрія(Вишневе)

 15

  16 

Білогородка

59

ФК Фенікс(Буча)

       1:1

СК Гореничі

 15

 16

 ПМК Буча

60

ФК Ветеран(Боярка)

       3:2

ФК Петрівське

 15

 17

Боярка ЗОШ№1 

61

ФК Личанка

       0:4

ФК Білгород (Білогородка)

 15 

 18

   Білогородка 

62

ФК Вишневе - 2

       1:4

ФК Дмитрівка

 14 

 10

Гатне

63

ФК Ширма(Білогородка)

       1:3 

ФК Княжичі-Юніор (Княжичі)

14

 18

 Білогородка

64

ФК Ходосіївка

       4:0

ФК Фаворит(Капітанівка)

15

 18

 Ходосіївка

Відеогалерея


Сокіл - Олімп (Дмитрівка) 3:2. Огляд матчу

Нагородження КОФФ - 2019.

Юні соколята-2019: огляд турніру і коментарі учасників

SC Гатне - 20 років

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81