Огляд 7 туру в Другій лізі

Важку перемогу здобула команда «Гатне-2». Гості підсилили свій склад кількома новими гравцями, крім того, вперше в основному складі вийшов довгоочікуваний хавбек Ярослав Краснопольський, який нарешті отримав трансферний лист зі Словаччини. Тому, незважаючи на свій статус аутсайдера, «Чайка-2» вчинила гідний опір одному з лідерів. В першому таймі жодна з команд не змогла відзначитися, а після перерви по - волейбольному зіграв рукою у своєму карному майданчику захисник гостей, і досвідчений капітан номінальних господарів (гра проходила в Білогородці) Андрій Давиденко реалізував пенальті. Завершальні хвилини пройшли в гострій боротьбі. Своє вагоме слово сказав гатненський «фантазіста» Андрій Кунцевич. Вихованець закарпатського футболу, елегантно перекинувши голкіпера гостей Ігоря Дубчака, подвоїв перевагу гатненців. «Гол престижу» з пенальті провів півзахисник «Чайки-2» Володимир Матвієнко.

Рідкісний випадок трапився  в матчі лідера другої ліги чемпіонату району. На стадіоні "Зеніт" в Боярці "Стара Боярка" приймала команду з Лісного, яка досі йде без втрат. Господарі поля не дорахувалися через дискваліфікацію Михайла Самодія, а після першого тайму звітної зустрічі через травму ще й Романа Розливана. Однак початок зустрічі був оптимістичним для "СБ". Вже на п'ятій хвилині матчу Розливан головою додав мяча у ворота Пількевича після передачі Макухіна. Однак по перерві без свого ударного тандему форвардів підопічні Костянтина Лахтадиря не змогли стримати атаки мобільних гостей, які в підсумку перемогли 3:1. Цікаво, що всі голи у ворота господарів влетіли з пенальті, які призначив арбітр зустрічі Дуднік. Крім того, боярська "стара синьора" майже весь другий тайм провела в меншості після вилучення свого захисника Андрія Лахтадиря за два попередження. Не всі рішення досвідченого рефері, на думку офіційних представників "СБ", були обґрунтованими, проте результат матчу в цілому є закономірним.

СК "Забір'я" поступово виходить із крутого піке! Останнім часом підопічні Віктора Незенка і Сергія Гаврилюка  знаходять свою гру і приходять до тями після приголомшливо невдалого старту. П'ять поразок поспіль змінилися двома перемогами з однаковим рахунком 4:2! В сьомому турі "рибалки" на виїзді переграли непоступливий "Хотів". Надзвичайно вдалим виявився дебют за команду рідного села перспективного 18-річного хавбека Олега Остролуцького. Менеджмент забірців доклав значних зусиль, щоб забезпечити перехід юнака з київського "Локомотива" в "Забір'я", і Олег почав відпрацьовувати "контракт" з першої ж гри. В парі з своїм однолітком Андрієм Євтушком (цьогорічний лідер забірців повернувся перед початком сезону зі ставищенського "Любомиру") він "зробив різницю" в матчі з хотівцями.

На фото: Олег Остролуцький та Андрій Євтушок («Забір’я»)

Забірські "тінейджери" розділили ношу лідерства. В першому таймі "запалював" Андрій - він реалізував пенальті, яке сам і заробив, а потім віддав результативний пас - "цукерочку" на Кириленка. А після перерви за справу взявся Олег - він двічі "розписався" у воротах Студенецького. Спочатку холоднокровно використав відмінну "дугу" від Шаповалова, а потім зробив "контрольний постріл" після пасу того ж Євтушка. Відзначимо, що діями господарів у цій грі керував заслужений «аксакал» районного футболу Петро Федоренко.

На фото: ветерани районного футболу Олександр Макосій (Боярка) та Петро Федоренко (Хотів)

Його команда не змогла зібрати оптимальний склад, зокрема, був відсутній африканський десант та граючий тренер Віталій Шевчук.

На фото: СК «Хотів»

Значні проблеми зі складом мали «Шпитьки». За різними обставинами були відсутні Кучма, Данилюк, Шелудько, Шут, Шаповалов, а Іваненко та Семикін покинули команду (перший пішов у «Гостомель», другий – в «Софію»). Тренеру Вадиму Михальченку довелося сподіватися лише на 12-х виконавців, але, незважаючи на ці труднощі, шпитьківчани проявили характер і майже «на зубах» вирвали перемогу над дмитрівським «Олімпом». Складається враження, що команда Олега Головієнка перебуває в певній кризі та психологічній ямі, бо вже не вперше, володіючи територіальною перевагою і кращою кадровою ситуацією, в підсумку поступається більш характерному супернику. Відкривши рахунок на початку зустрічі після удару Луценка, гості в подальшому не реалізували свої нагоди. Натомість, пропустили гол у відповідь від Андрія Савицького. В другому таймі на полі точилася рівна боротьба, а наприкінці матчу трапилася неймовірна розв’язка.  Впродовж трьох хвилин (!) господарі тричі змушували витягати м’яча з сітки своїх воріт голкіпера «Олімпа» Дмитра Сороку.

Нищівної поразки на власному полі, вже вдруге в сезоні, зазнали «Білокняжичі». Рахунок матчу в Іванковичах неабияк здивував. Звичайно, динамівці з Вишневого – «міцний горішок», але 2:10 навіть для команд різного класу – занадто. Ніщо не віщувало біди для господарів до перерви, адже в першому таймі на полі була рівна боротьба, в якій команди по два рази взяли ворота одна одної. У гостей свої функції бомбардира нарешті згадав Роман Остапенко, який двічі вдало вистрілив по воротах Веташенка – перший раз зі штрафного, другий – після хорошої флангової комбінації. Господарі відповіли голами Ковальчука і Вільчинського. Однак в другому таймі на полі була лише одна команда – «Динамо». Вісім голів за 45 хвилин забили динамівці у ворота команди Олександра Хорошуна. Проте, за словами капітана «Білокняжичів» Андрія Васильєва, який нарешті повернувся на поле після важкої травми, не останню роль у такому фіаско його команди зіграв арбітр зустрічі, який, на думку господарів, припустився у грі кількох помилок на користь гостей. Зокрема, призначив сумнівне пенальті на 57-й хвилині у ворота «Білокняжич» в моменті з падінням Романа Остапенка в карному майданчику команди з Іванковичів. Цей факт став причиною вилучення гравця господарів Ярослава Бастуна, який вирішив зайнятися на полі самосудом. Як би там не було, перемога «Динамо» стала однією з найбільших гостьових в історії цього клубу. «Хет-триком» відзначився форвард гостей В’ячеслав Ніколенко, «дублем» - ветеран команди Олександр Скляр.

Бойовою нічиєю завершився поєдинок у Вишневому між командами ФК «Вишневе-2» та «Атлетик». В першому таймі ігровою і територіальною перевагою володіли гості. Як завжди, виділялися своїми діями африканські легіонери білогородців Алан Гаетан і Вінтон Холдер. Саме останній відкрив рахунок у матчі, прорвавшись до воріт господарів по місцю правого інсайду. Активно грали флангові крила атаки гостей – Дмитро Пальок та Денис Крилюк. Після перерви Вінтон Холдер, скориставшись позиційною помилкою захисту господарів, подвоїв перевагу білогородців. Здавалося, що гості впевнено доведуть гру до перемоги, але «Вишневе-2» знайшло у собі сили переломити хід матчу.

На фото: ФК «Вишневе-2»

Сигналом до зміни декорацій послужила травма капітана господарів Миколи Васюка, який у ігровому єдиноборстві серйозно пошкодив бічні зв’язки коліна. Після цього протиборство команд набуло дещо хаотичного, але досить жорсткого характеру. Гра розбилася на фрагменти, було багато пауз, виходів на поле лікаря, арбітру довелося аж 11 разів демонструвати жовту картку. В таких умовах тренер господарів зробив правильні корективи у гру своїх підопічних, а от заміни «Атлетика» гру не посилили. В середині другого тайму у штовханині біля воріт Самуеля Огоро Віталі    й Драч перехитрив досвідченого Антона Кошелєва і проштовхнув м’яча у сітку. Таким чином, знаний новачок вишнівчан (прийшов з калинівського «Металурга», Васильківський район, а минулий сезон провів у вищій лізі Київської області у складі бучанського «Меліоратора») відзначив свій дебют за нову команду.

На фото: новачок «Вишневе-2» Віталій Драч відзначив свій дебют голом

А ще через десять хвилин господарі спіймали своїх опонентів на контратаці, прорвалися лівим флангом три в два (помилився у «Атлетика» досвідчений Євген Дідковський) і Олексій Белуха, отримавши точний пас від партнера по команді, закотив м’яча у порожні ворота. Завершальні хвилини проходили у нервовій боротьбі з обопільними шансами. Найкращий момент був у Вінтона Холдера, але втомлений форвард свій шанс змарнував.

СК «Хотів» - СК «Забір’я» 2:4 (1:2)

Хотів, «Гімназія». 08.08, 18.00. Арбітр Овдієнко (Боярка)

Хотів: Студенецький, Білобровець (Беліменко,84), Вовченко (Єресенко,31), Боречко, Бекешко, Хижняк, Лущик, Малишевський (Макієвський,74), Гиренко (Р.Мойсеєнко,62), Іллєнко (Безпалий,81), Ндіссом. В.о. тренера П.Федоренко

Забір’я: Хомченко, Дібров, Копил, Долженко, Гижко (Пасічнюк,46), Шаповалов, Тичина, Остролуцький, Муха, Кириленко (Я.Гаврилюк,55), Євтушок. В.о. тренера С.Гаврилюк

Голи: Д.Малишевський (40), Е.Ндіссом (72, пенальті) – А.Євтушок (22, пенальті), В.Кириленко (45+1), О.Остролуцький (65,79). На 40-й хвилині Д.Малишевський (Х) не реалізував пенальті (воротар)

Попереджені Гиренко, Єресенко (Х), С.Гаврилюк – в якості тренера, Гижко (З)

ФК «Вишневе-2» - «Атлетик» (Білогородка) 2:2 (0:1)

Вишневе, «Центральний». 09.08, 18.30. Арбітр Овдієнко (Боярка)

Вишневе-2: Головченко, Васюк (Турчин,58), Колп (Фроленок,25), Репетій, Каліман (Желєв,79), Савчук, Драч, Джулай (Д.Шуляк,46), Тюлєбаєв, Белуха, Левківський. Тренер І.Бірюк

Атлетик: Павлушенко (Огоро,62), Кошелєв, Яменко, Скиба, Борисюк (Дідковський,76), Пузій (Калашников,82), Дакал, Крилюк, Гаетан, Холдер, Пальок. В.о. тренера М.Шуляк

Голи: В.Драч (65), О.Белуха (76) – В.Холдер (17,49)

Попереджені Репетій, Васюк, Фроленок, Левківський, Шуляк (В), Дакал, Холдер, Гаетан, Дідковський, Крилюк (А)

Вилучений Д.Шуляк (В) – 90+3 хвилина, повторне попередження

«Білокняжич» (Іванковичі) – «Динамо» (Вишневе) 2:10 (2:2)

Іванковичі, «Центральний». 08.08, 18.00. Арбітр Піхур (Київ)

Білокняжич: Веташенко (Мельничук,46), Кривобок, Карпенко, Бастун, Абрамчук, Ковтун (Зубань,63), Беглов (Чуйко,58), Ковальчук (Васильєв,73), Бойко, Колесник, Вільчинський (Повшук,69). Тренер О.Хорошун

Динамо: Врублевський, Мартемянов, Юрко, Ушатюк (Огородник,64), Назаров (Скляр,70), Клюско (Арт.Космачевський,59), Р.Остапенко (Гапон,83), Цебенко (Паламарчук,76), Терещук (Могила,72), О.Остапенко (Мовчан,59), Ніколенко (Сопільняк,76). Тренер Р.Остапенко

Голи: А.Ковальчук (10), М.Вільчинський (31) - Р.Остапенко (19,23), О.Терещук (52), В.Клюско (55, пенальті), В.Ніколенко (57, пенальті, 62,71), О.Скляр (77,88), Є.Юрко (90)

Попереджені Вільчинський, Кривобок (Б)

Вилучений Я.Бастун (Б) – 57 хвилина, агресивна поведінка щодо арбітра

ФК «Стара Боярка» - «Ронін» (Лісне) 1:3 (1:1)

Боярка, «Зеніт». 08.08, 17.00. Арбітр Дуднік (Забір’я)

СБ: Сивенко (Ломака,70), П.Вергелес, Кулініч, Лапа, Ковальчук, Е.Вергелес, А.Лахтадир, Цингарюк (Панасенко,80), Розливан (Буртовий,46), Макухін (Пазюк,75), Рамазанов (Погорілий,66). Тренер К.Лахтадир

Ронін: Пількевич, Повшедний, Петкус, Кухар, Вовченко, Буханевич, Долина, Полос (Кравченко,88), Крючков, Ватаманюк (Зелінський,25, Сумін,46), Скала. Тренер Р.Машковський

Голи: Р.Розливан (11) – С.Вовченко (31, пенальті, 46, пенальті, 77, пенальті)

Попереджені Е.Вергелес, А.Лахтадир, Лапа (СБ), Вовченко, Петкус, Скала (Р)

Вилучений А.Лахтадир (СБ) – 46 хвилина, повторне попередження

СК «Шпитьки» - «Олімп» (Дмитрівка) 4:1 (1:1)

Шпитьки, «Колос». 09.08, 10.00. Арбітр Титов (Гостомель)

Шпитьки: Горбань, Небір, Рога, Панфілов, Михальченко, Космідайло, Таловський, Дударенко, Бушило, Савицький, Езендука. Тренер В.Михальченко

Олімп: Сорока, Слободян (Нестеренко,60), Богданов, Коваленко, Альмурзаєв (Пастух,46), Луценко, Головієнко (Головешко,46), Бегунов, Климанов (Кисіль,88), Кобижча (О.Іващик,73), Кругляк (Омельченко,85). Тренер О.Луценко

Голи: А.Савицький (31,89), М.Космідайло (87), М.Гошовський (88) - О.Луценко (14)

Попереджені Кругляк, Кобижча, Слободян, Пастух, Кисіль (О)

SC«Гатне-2» - «Чайка-2» (Петропавлівська Борщагівка) 2:1 (0:0)

Білогородка, «Колос». 09.08, 16.00. Арбітр Сіренко (Михайлівка Рубежівка)

Гатне-2: Кебал, Давиденко (Бабич,80), Трипольський (Погребний,68), Брильов (Масловський,46), Є.Костенко, Скоряк (Кузьмич,75), О.Іллічов, Сезанович (Амелін,46), Гринчук, Калініченко (А.Кунцевич,66), Полторацький (Вертелецький,73). Тренер О.Трипольський

Чайка-2: Дубчак, Краснопольський, Ол-р Кучер (Тарасенко,57), Вовченко, Матвієнко, Каїра, Жилін (Ніколаєнко,82), Морочило (Шатело,75), Мазурик, Міщук (Щербак,78), Литовченко. Тренер С.Щербак

Голи: А.Давиденко (66, пенальті), А.Кунцевич (85) - В.Матвієнко (90, пенальті)