Об
єднаний попередній етап. Огляд матчів 6 туру

В центральному матчі туру ірпінська «Кудрівка» нанесла поразку чинному чемпіону. Цим міг скористатися «Прогрес», але команда з Крюківщини втратила шанс наздогнати SC «Гатне» через розгромне фіаско від «Кімерки». Боярківський «Віннер» ледве не відібрав очки у «Софії», а у «Джуніорса» з’явився новий голеадор.

Група А

SC «Гатне» і «Кудрівка» зіграли між собою у Києві, що стало певною несподіванкою. У грі рівних суперників важливу роль мали відігравати навіть невеликі помилки. Так і сталося. Чинний чемпіон двічі не впорався із швидкими контратаками суперника, за що поплатився першою поразкою в чемпіонаті. Хоча ініціативою у матчі володіли саме номінальні господарі поля.

Всі основні події в матчі відбулись до і одразу після перерви. Ірпінцям вдалося відкрити рахунок «у роздягальню». Вадим Шамрай пасом з середини поля вивів по центру на ворота Владислава Дубовця і той не схибив. За дві хвилини після відпочинку гості заробили пенальті, але Сергій Третяк не влучив у ворота. Втім, вже в наступній атаці «Кудрівка» подвоїла рахунок. Владислав Кузнецов закинув м’яча за спини захисників і його тезка Шамрай реалізував вихід віч-на-віч. Ще за дві хвилини SC «Гатне» відіграв один м’яч. Іван Кривошеєнко блискуче виконав штрафний. Але попри те, що до закінчення матчу залишалося біля 40 хвилин, відігратися чемпіону не вдалося. Була нагода відзначитися на добиванні у Сергія Цибульського, але його удар з близької відстані встигли заблокувати захисники ірпінців. Також і гості мали можливість збільшити рахунок, проте Дмитро Мілевський не реалізував вихід віч-на-віч. Тож, «Кудрівка» завдає поразки чемпіону і відправляє його на третю сходинку в турнірній таблиці.

Наздогнати SC «Гатне» міг «Прогрес», але команда Олександра Буханенка несподівано поступилася гостомельській «Кімерці». Гості більше атакували в цьому матчі, але створити велику кількість гольових нагод не вдалося. Підопічні Олександра Венгера діяли переважно на контратаках, в чому і досягли успіху, максимально ефективно реалізувавши свої моменти. Вже на початку гри два випади господарів поля стали результативними. Спочатку Валерій Пінчук, а за кілька хвилин і Владислав Бадьора відзначилися влучними ударами з-за меж штрафного майданчику. «Прогрес» намагався зрівняти рахунок, але на завершальній стадії гра у гостей не йшла. Слабкіше ніж завжди відіграв провідний форвард команди Володимир Самбурський, який, до речі, провів останній матч у футболці команди із Крюківщини.

У другому таймі «Кімерка» двічі упіймала суперника на контратаці. Владислав Сіренко і Валерій Пінчук довели рахунок до розгромного, завдавши болючої поразки «Прогресу». Після цього фіаско шанси команди Олександра Буханенка потрапити до Вищої ліги залишаються примарними.

На четверту сходинку у турнірній таблиці вийшов АФСК «Київ», який у важкому матчі переграв ФК «Гостомель». Господарям поля довго не вдавалося відкрити рахунок, адже суперник захищався майже всією командою. Втім, після години гри Богдан Олабін все ж добив м’яча у сітку після масованої атаки. Закріпили успіх кияни наприкінці зустрічі. Максим Фальковський прострелив у штрафний майданчик і Ельвін Валієв замкнув передачу на дальній стійці.

Матч з дев’ятьма голами вчинили між собою «Вишня» і «Факел». У першому таймі гості двічі виходили вперед і одного разу поступалися. Відкрили рахунок гостомельці завдяки прицільному удару Сергія Дикого з-за меж штрафного майданчику. Згодом господарі відігралися. Після навісу зі стандарту голкіпер «Факелу» Ярослав Бурдейний відбив м’яча і першим на добиванні був Артем Захарченко. Майже одразу гості дали пройти по центру Артему Кравчуку і рахунок став вже на користь «Вишні». Але на допомогу «Факелу» знову прийшов Сергій Дикий, який заробив пенальті. Вирок вдало реалізував Джен Нама. Вже в компенсований час гостомельці заробили штрафний і Андрій Ятленко гарматним ударом вивів гостей вперед.

Після перерви гості мали шанс збільшити рахунок. Все той же Дикий не реалізував чудову нагоду, коли вийшов віч-на-віч. А рахунок був зрівняний після курйозного голу. Пата Бакаранадзе вибивав м’яч із воротарського майданчику і влучив у корпус Владислава Карпука. Від гравця «Вишні» м’яч влетів у ворота. В середині тайму господарі поля вдруге вийшли вперед після розіграшу кутового. Але цього разу команда Юрія Миколаєнка перевагу не віддала. Двічі команда з Вішневого ловила суперника на контратаці, адже «Факел» йшов у ва-банк. Отже, ризик не виправдався.

«Кімерка» (Гостомель) – «Прогрес» (Крюківщина)  4:0 (2:0)

02.08, 10.00. «Центральний» (Гостомель). Арбітр О.Тітов (Буча)

Голи: 1:0 Пінчук (7). 2:0 Бадьора (12). 3:0 Сіренко (52). 4:0 Пінчук (90).

«Кімерка»: Яценко, Д.Венгер (Макляк, 85), Падалка, Орлов, Нікрашевич (Яковенко, 51), Ільченко, Махов, Сіренко, Пінчук, Бадьора (Гаєвський, 76), Применко (Черевніченко, 92). Тренер О.Венгер

«Прогрес»: Леонтович (Гогінава, 85), Олешко, Яготін, Малий, Микитенко (Харченко, 61), Квашук (Морозов, 69), Толочко (Помазанов, 46), Олефір (Паригін, 46), О.Шевчук (Цись, 85), Борисевич, Самбурський. В.о.тренера О.Буханенко

Попереджені: Махов (26), Д.Венгер (39) – Малий (37), Самбурський (50), Харченко (65).

«Вишня» (Вишневе) – «Факел» (Гостомель)  6:3 (2:3)

01.08, 10.30. «Центральний» (Вишневе). Арбітр О.Бучаков (Крюківщина)

Голи: 0:1 Дикий (7). 1:1 Арт.Захарченко (22). 2:1 Кравчук (23). 2:2 Нама (42, з пенальті). 2:3 Ятленко (45+2). 3:3 Карпук (57). 4:3 Попадюха (70). 5:3 Дерій (73). 6:3 Сушкевич (90+1).

«Вишня»: Менюк, Онікієнко (Кухарець, 43), Арт.Захарченко (Попадюха, 60; Тоцький, 78), Галущенко, Шевченко, Ант.Захарченко (Скрипка, 81), Катомкін, Христюк (Дерій, 60), Карпук, Зв’ягін (Сушкевич, 86), Кравчук. Тренер Ю.Миколаєнко

«Факел»: Бурдейний, Бакарандзе (Міхальцов, 78), Мнинка, Паннов, Нама, Ятленко, Коцюба, Є.Власенко (Головко, 86), Пищик, Дикий, Сіленко. Тренер І.Вакуленко

Попереджені: Зв’ягін (30), Арт.Захарченко (42), Шевченко (77), Пападюха (79) – Дикий (45+1), Ятленко (84), Паннов (87).

АФСК «Київ» – ФК «Гостомель»  2:0 (0:0)

01.08, 13.30. «Центральний» (Вишневе). Арбітр О.Коваль (Крюківщина)

Голи: 1:0 Олабін (60). 2:0 Валієв (87).

«Київ»: Недашківський, Као (Рудовський, 55), Фокін, Лісняк, Музика (Фальковський, 61), Овчінніков, Друзякін, Олабін (Прилюдько, 61), Юрченко (Валієв, 55), Роєнко, Ігнатьєв. Тренер А.Сіденко

«Гостомель»: Косенко, Косик, Луговик, Лепеха, Ваколюк, Білоконь, Фещенко, Марченко, Борщов, Смик, Золотой. Тренер О.Ступак

Попереджені: Олабін (53) – Ваколюк (31), Лепеха (50), Марченко (63), Смик (73).

SC «Гатне» – «Кудрівка» (Ірпінь)  1:2 (0:1)

02.08, 18.00. «ЗОШ № 254» (Київ). Арбітр О.Піхур (Київ)

Голи: 0:1 Дубовець (44). 1:1 Шамрай (50). 1:2 Кривошеєнко (52).

Нереалізований пенальті: Третяк (48, повз ворота).

«Гатне»: Балашев, Чуприна, А.Орлов, Пантелейчук, В.Костенко, Романчук, Кривошеєнко, Кибиш, Пашко, Цибульський, Торшин (Давиденко, 46). Тренер М.Іщенко «Кудрівка»: Корабель, Гупало, Самар, Лаштур, Ю.Коваленко, Кузнецов, Степаненко (Мілевський, 68), Кармалита (Тимчак, 77), Шамрай (Корабель, 85), Дубовець, Третяк. Тренер Ю.Степаненко

Попереджені: Дубовець (54), Степаненко (62), Гупало (76).

Група В

В трьох з чотирьох матчів перемогу святкували гості. Найяскравіша вікторія вдалася «Джуніорсу», який доволі впевнено переграв ірпінський «Ліневич Груп». Відзначимо, що перші три м’ячі у складі команди Максима Трусевича забив нігерієць Сілас Обулор, який дебютував за Шпитьки на першість району у цій грі. На жаль, ірпінцям не вдалося скласти опір супернику, а гол престижу команда Олександра Юрчука провела з пенальті.

За крок до нічиєї в матчі з одним із лідерів групи був боярківський «Віннер». До 88 хвилини команда Михайла Вєрного утримувала статус кво і навіть в одній із контратак була забов’язана виходити вперед, але Олександр Яковенко не влучив у ворота з 15 метрів. Натомість, дві помилки господарів поля в кінцівці гри принесли борщагівцям важку перемогу. Спочатку Ігор Лініченко скористався обрізкою захисників «Віннера» і відправив м’яча у дальній кут. А в компенсований час «Софія» втекла у швидку контратаку два в одного і Дмитро Міхєєв переграв Павла Поштаренка з близької відстані.

Ще одну гостьову перемогу здобув ФК «Вишневе». Команда Володимира Шумунова потужно почала гру і до середини першого тайму двічі вразила ворота земляків. Спочатку Патрік Ікбе продавив захист номінальних господарів і з другої спроби додав м’яча у сітку. А згодом гостям вдався розіграш кутового, після чого Артем Фалілєєв виявися найспритнішим у воріт.

«Гостинний Двір» відігрався наприкінці першого тайму. Сергій Ткаченко заробив небезпечний штрафний, а після удару Дмитра Зінкевича стінка «Вишневого» виявилася «дірявою» – м’яч влетів у ближній кут, куди не встигав голкіпер.

Після перерви «Вишневе» намагався відновити свою перевагу у два м’ячі і в середині тайму гостям це вдалося. В’ячеслав Літаш з флангу увірвався до штрафної, де був атакований в спину з порушенням правил. Сам постраждалий і реалізував пенальті. Остання частина матчу пройшла на зустрічних курсах. Господарі докладали максимум зусиль, щоб врятувати матч, але їм вдалося лише скоротити рахунок. Сергій Ткаченко втік на ворота, обіграв воротаря і закотив м’яча у порожні ворота. На цьому команди і розійшлися.

Що стосується турнірної таблиці, то трійка лідерів залишилася незмінною. Як і раніше «Нива», «Софія» і «Джуніорс» мають найкращі шанси кваліфікуватися до Вищої ліги.

ФК «Гореничі» – «Альтіс» (Копилів)  2:0 (1:0)

02.07, 11.00. «Сад-Арена» (Гореничі). Арбітр М.Мельниченко (Ірпінь)

Голи: 1:0 Курята (45+1). 2:0 Тимченко (73).

«Гореничі»: Петрових, Гоню (Савченко, 67), Грінка, Котенко, Березюк (Тимченко, 61), Грива, Курята (Троцько, 68), Демчук (Проневич, 85), Шуляківський (Логвиненко, 46), В.Пивовар (Пузько, 80), Є.Кузнецов (Іваненко, 58). Тренер Р.Здоренко

«Альтіс»: Заброда, Бородавенко (Стоновський, 70), О.Горбецький, Трапезун, Гноєвський (Тарасюк, 87), Рудобаба, Строгонов (Знайда, 52), В.Касіч (С.Горбецький, 55), С.Касіч (Лукашук, 75), Депутат (Вяч.Кохан, 34), С.Муха. Тренер С.Касіч

Попереджені: Петрових (34), Котенко (51), Грива (53), Логвиненко (71) – С.Касіч (51), С.Муха (72), Вяч.Кохан (86).

«Віннер» (Боярка) – «Софія» (Софіївська Борщагівка)  1:3 (0:1)

02.08, 16.00. «Зеніт» (Боярка). Арбітр В.Сіренко (Михайлівка-Рубежівка)

Голи: 0:1 М.Костенко (22). 1:1 Яковенко (64). 1:2 Лініченко (88). 1:3 Міхєєв (90).

«Віннер»: Поштаренко, Солов’юк, Ткачов, Морозов, Куліш, Корчинський, Клименко, Бойко, Рудюк, Яровий, Яковенко. Тренер М.Вєрний

«Софія»: Копаліані, Криворучко (Федоренко, 22), Солонина, Сахно (Маткевич, 83), Панченко, В.Мельник, М.Костенко (Лініченко, 75), Чеберяк (Міхєєв, 75), Іванов (Шугайло, 53), Кутовий, А.Кравченко (Козленко, 85). Тренер А.Маткевич

Попереджені: Корчинський (40), Мороз (43), Солов’юк (83) – Панченко (20), А.Кравченко (61).

«Гостинний Двір» (Вишневе) – ФК «Вишневе»  2:3 (1:2)

02.08, 18.30. «Центральний» (Вишневе). Арбітр А.Медведєв (Гостомель)

Голи: 0:1 Ікбе (9). 0:2 Фалілєєв (18). 1:2 Зінкевич (41). 1:3 Літаш (64, з пенальті).

2:3 Ткаченко (87).

«Гостинний Двір»: Батенчук, Юхименко (Васильченко, 56; Грищенко, 68), Ніконов, Курінний (Вялов, 77), Гавель, Коврижин (К.Наконечний, 39), Зінкевич, Захілько, Нечай, Ткаченко, Портянкін (Гінда, 88). Тренер О.Волинець

«Вишневе»: Федченко, Ходоровський, Козенко, Маринич, Аліоусуфі, Літаш, Сокур, Фалілєєв (Дуглас, 65), Егбо (Огунбона, 72), Недогибченко, Ікбе (Амобі, 46). Тренер В.Шумунов

Попереджений: Ходоровський (39).

«Ліневич Груп» (Ірпінь) – «Джуніорс» (Шпитьки)  1:6 (0:2)

02.08, 19.00. «Центральний» (Гостомель). Арбітр М.Мельниченко (Ірпінь)

Голи: 0:1 Обулор (4). 0:2 Обулор (22). 0:3 Обулор (56). 0:4 Шушков (67, у власні ворота). 0:5 Костяний (73). 1:5 Шушков (83, з пенальті). 1:6 Костяний (90).

«Ліневич Груп»: Бережний, Космацький (Зеленько, 59), Шушков, Є.Гаркавенко, Юрчук (Хіля, 57), Феленюк (Бондаренко, 59), Дрьомов, Климчук (Голуб, 57), Кушнерик (Савісько, 57), Корнієнко (Мірокост, 67), Трофименко (Сидєльников, 59). Тренер О.Юрчук

«Джуніорс»: Максименко (Следзевський, 46), Науменко, Іллічьов (І.Наконечний, 65), Єсаулов, Басалкевич, Димнич (Живий, 61), Лонський, Самборський, Рубльов, Обупор (Костяний, 57), Шут (Купрій, 46). Тренер М.Трусевич

Попереджені: Є.Гаркавенко (18) – Димнич (39), Рубльов (49).