Друга ліга. Огляд матчів 5 туру

Після чергового ігрового дня в турнірній таблиці третього дивізіону мало що змінилося. Як і раніше в лідерах йде дует команд «Ронін» - «Гатне-2», який йдосі немає втрат. Інший дует «Чайка-2» - «Забір’я» як і раніше немає перемог.

Найнесподіванішою з точки зору результату видалася гра у Хотові. І річ навіть не втім, що впродовж усього матчу команди боролися зі зливою. В битві середняків був зафіксований розгромний рахунок, причому на користь гостей, що апріорі трапляється не часто.

А починалося все для господарів добре. Під час однієї з атак Франциск Огбуду ударом з кута воротарського майданчику закрутив м’яча під дальню стійку. Але гол не придав впевненості гравцям «Хотова». Навпаки, гості посилили тиск і згодом рахунок зрівнявся. Євген Савчук пробив зі штрафного, Сергій Студенецький не справився з м’ячем і Богдан Прудивус додав шкіряного у ворота. Саме з цього епізоду почалася п’ятнадцятихвилинка, яка просто знищила господарів поля. Чому так сталося, напевно, не скаже ніхто. Але оборона команди Віталія Шевчука просто посипалася як картковий будиночок. За дві хвилина швидка атака «Вишневого», Євген Савчук кидає м’яча вправо, звідки Андрій Каліман прострілює, а Олексій Бєлуха в дотик замикає. Далі Савчук виграє боротьбу біля штрафної, одразу пробиває, але влучає у стійку. Але перший на добиванні Каліман. Ще за кілька хвилин Асамоа привозить пенальті і заробляє друге попередження. «Хотів» залишається у меншості, а Фроленок виконує «вирок». І нарешті під завісу тайму Олег Тюлебаєв робить рахунок 5:1 на користь гостей. Гра зроблена! В другому таймі гравці «Вишневого-2» ще тричі відзначилися у воротах суперника, а хотовці від нокауту так і не відішли. 1:8 – маємо найгучнішу гостьову перемогу у Лізі.

Лідер першості ФК «Ронін» здобув чергову перемогу. Але матч проти «Чайки-2» мав неприємний відтінок. У середині першого тайму на полі сталася сутичка, в якій брали участь не тільки футболісти. Взагалі у багатьох епізодах матчу гравці обох команд поводилися м’яко кажучи не по-джентльменськи один з одним. Наприклад, півзахисник «Чайки-2» Володимир Матвієнко отримав рвану рану коліна, в той же час в деяких епізодах футболісти з Петропавлівської Борщагівки занадто проявляли емоції. Як результат – вилучення Миколи Юрченка. Отже, маємо скандальний відтінок гри.

Щодо футболу у цьому матчі, то «Ронін» досить швидко забив два м’яча. Двічі господарям вдавався розіграш кутового. В обох випадках подавав Даниїл Кухар, а замикали Богдан Повшедний і Андрій Петкус. Але гості досить швидко повернули інтригу. Кращий бомбардир борщагівців Дмитро Морочило втік сам-на-сам і переграв Олександра Куриленка. Він же мав нагоду зрівняти рахунок, але не влучив по воротах з близької відстані. У другому таймі гравці «Чайки-2» не змогли у меншості чинити гідний опір супернику і пропустили ще двічі. Два голи «Ронін» забив після флангових передач. Простріли у штрафний майданчик замикали щойно вийшовший на заміну Олександр Нічволодов, а також Сергій Вовченко.

Цікава і багата на події була гра у Шпитьках, де однойменний клуб приймав «Стару Боярку». Перемогу відсвяткували господарі поля, але за гольовими моментами команда Костянина Лахтадира, напевно, перевершила суперника. Ще за рахунку 0:0 Єгор Макухін втратив дві 100-відсоткові нагоди забити. Спочатку його удар в девятку витягнув Олександр Шаповалов, а згодом гравець «Старої Боярки» не влучив по воротах з трьох метрів. У середині першого тайму господарі поля відкрили рахунок. Вадим Михальченко на правому куті штрафної побачив набігаючого другим темпом Андрія Савицького і віддав пас – за мить нападник поклав м’яча у кут. Однак до перерви гості мали нагоди не тільки відповісти, але й вийти вперед. Прийшла черга Романа Розливана втрачати моменти. Нападник боярців не реалізував кілька виходів віч-на-віч, потрапляючи або в перекладину, або повз ворота. Але після перерви боярці все ж зрівняли рахунок. Михайло Самодій справа від воріт виграв боротьбу у захисника і зумів проштовхнути м’яча повз воротаря. Але на тому гострі дії команди Костянтина Лахтадира майже завершилися. Натомість «Шпитькам» двічі вдалося вижати максимум зі своїх атак. Спочатку Максим Шелудько вдало зіграв на підборі і поцілив у нижній кут. А зняв інтригу щодо переможця матчу все той же Андрій Савицький, оформив дубль.

До останньої хвилини жила інтрига у грі «Забір’я» з вишневським «Динамо». Вже на початку матчу команди обмінялися виходами віч-на-віч, які не були реалізовані. А далі Андрій Євтушок відкрив рахунок. Гравець «Забір’я» увійшов в штрафний майданчик і відправив м’яча у дальню дев’ятку. У середині тайму гості відігралися. Володимир Клюско гарматним ударом з-за меж штрафної змусив капітулювати Ігоря Піщенюка. До перерви динамівцям вдалося вийти вперед. Артем Космачевський подав корнер, а Євген Юрко замкнув передачу на дальній стійці.

Після перерви гості залишились у меншості. Але граючи від оборони команді з Вишневого вдалося збільшити перевагу. Знову мети досяг дальній постріл Клюско. Господарі намагалися врятувати гру і навіть скоротили рахунок, але «Динамо» втримало переможний рахунок, що дозволило команді Романа Остапенка увійти до першої трійки.

Дмитрівський «Олімп» здобув другу поспіль перемогу з рахунком 3:0. Але цього разу команда Олександра Луценка нарешті набрала три очки на власному полі. Господарі домінували і за гольовими моментами переграли «Атлетик». У першому таймі голом після потужного удару відзначився Ілля Пономаренко. Після перерви Андрій Кругляк вийшов сам на сам з воротарем і обіграв його. А крапку в матчі поставив Родіон Пастух, який скористався пасом від Андрія Козиря і вразив порожні ворота.

«Ронін» (Лісне) – «Чайка-2» (Петропавлівська Борщагівка)  4:1 (2:1)

25.07, 10.00. «Колос» (Шпитьки). Арбітр А.Снімщиков (Київ)

Голи: 1:0 Повшедний (7). 2:0 Петкус (12). 2:1 Морочило (20). 3:1 Нічволодов (58). 4:1 Вовченко (67).

«Ронін»: Куриленко (Пількевич, 46), Кулик, Петкус, Крючков (Нічволодов, 57), С.Вовченко, Буханевич (Р.Кравченко, 80), Долина (Сумін, 74), Скала, Кухар (Зелінський, 80), Спорий (Петроченко, 74),  Повшедний (Полос, 59). Тренер Р.Машковський

СК «Чайка-2»: Дубчак, Безобчук, Орловський (Штіфанов, 74), Юрченко, Міщук (Гончаров, 64), Литовченко (Ніколаєнко, 81), Каїра, Прудников (Щербак, 79), Морочило, Матвієнко, А.Вовченко (Жилін, 64). Тренер С.Щербак

Попереджені: Повшедний (23), Долина (78), Буханевич (78), Петроченко (79) – Морочило (23), Міщук (23), Дубчак (42), Матвієнко (89).

Вилучений: Юрченко (23, навмисний удар суперника).

«Олімп» (Дмитрівка) – «Атлетик» (Білогородка)  3:0 (1:0)

25.07, 10.00. «Шкільний» (Дмитрівка). Арбітр А.Середа (Ірпінь)

Голи: 1:0 І.Пономаренко (31). 2:0 Кругляк (67). 3:0 Пастух (80).

«Олімп»: Сорока, Борисов, Богданов, Слободян (Нестеренко, 77), Альмурзаєв (Ковальський, 74), Луценко (Кісіль, 77), Головієнко (Кобижча, 46), Пастух, Климанов (Козирь, 51), І.Пономаренко (Омельченко, 74), Кругляк. Тренер О.Луценко

«Атлетик»: Павлушенко, Гавриленко, Ковальчук, Дакал, Гладишевський (Колодчук, 77), Пальок, Яменко, Василенко, Гаетан, Пудій (П.Коваленко, 64), Холдер. Тренер В.Ковальчук

Попереджені: Гаетан (79), Ковальчук (79).

ФК «Хотів» – ФК «Вишневе-2»  1:8 (1:5)

25.07, 19.00. «Гімназія» (Хотів). Арбітр А.Снімщиков (Київ)

Голи: 1:0 Огбуду (20). 1:1 Прудивус (27). 1:2 Бєлуха (29). 1:3 Каліман (33). 1:4 Фроленок (39, з пенальті). 1:5 Тюлебаєв (42). 1:6 Белуха (50). 1:7 Тюлебаєв (69). 1:8 Тюлебаєв (83).

ФК «Хотів»: Студенецький (Дігборі-Бесмарт, 46), Ігруша, Боречко, Асамоа, Бекешко, Лущик, Ндіссом (Гиренко, 46), Голота (Хижняк, 32), Огбуду (Мойсеєнко, 46), Малишевський (Ільєнко, 46), Жигун (Ситниченко, 60). Тренер В.Шевчук

ФК «Вишневе-2»: Біндюженко, Фроленок, Васюк, Джулай, Колп (Скиба, 83), Школьников, Савчук (Лохоня, 82), Прудивус (С.Шевчук, 76), Каліман, Тюлебаєв, Бєлуха. Тренер І.Бірюк

Попереджені: Асамоа (26), Бекешко (74) – Школьников (72).

Вилучений: Асамоа (39, друге попередження).

СК «Шпитьки» – ФК «Стара Боярка»  3:1 (1:0)

26.07, 10.00. «Колос» (Шпитьки). Арбітр В.Сіренко (Михайлівка-Рубежівка)

Голи: 1:0 Савицький (21). 1:1 Самодій (59). 2:1 Шелудько (68). 3:1 Савицький (76).

СК «Шпитьки»: Шаповалов, Дударенко (Небір, 85), Шелудько, Войтенко, Данилюк (Іваненко, 60), Бушило (Новіков, 46), Космідайло, Панфілов, Михальченко (Рога, 58), Шут, Савицький. Тренер В.Михальченко

«Стара Боярка»: Сивенко (Ломака, 70), П.Вергелес, Кулініч, Лапа, Миц (Ковальчук, 80), Погорілий (Пазюк, 80), Е.Вергелес (Буртовий, 85), Макухін (Бредіхін, 84), Цингарюк (Панасенко, 89), Самодій, Розливан (Харченко, 80). Тренер К.Лахтадир

Попереджені: Дударенко (54), Новіков (80), Рога (85) – Розливан (52).

SC «Гатне-2» – «Білокняжич» (Іванковичі)  4:0 (2:0)

26.07, 11.00. «Центральний» (Вишневе). Арбітр В.Дудник (Забір’я)

Голи: 1:0 Калиниченко (9). 2:0 Сазанович (35). 3:0 Давиденко (55). 4:0 Є.Костенко (88).

SC «Гатне-2»: Кебал, Є.Костенко, Полторацький, Брильов (Могила, 46), Трипольський (Плачков, 72), Бабич (Бучаков, 70), Гринчук (Погребний, 60), Сазанович (Лагус, 62), Скоряк (Д.Кунцевич, 46), Давиденко, Калиниченко (Омелін, 70). Тренер О.Трипольський

«Білокняжич»: Мельничук, Кривобок, Бастун, Карпенко, Абрамчук, Ковтун, Алтухов (Чуйко, 71), А.Ковальчук (Колесник, 46), Бойко, Тітовський (Беглов, 88), Вільчинський. Тренер О.Хорошун

Попереджені: Гринчук (50), Плачков (75) – Вільчинський (16), Карпенко (67).

СК «Забір’я» – «Динамо» (Вишневе)  2:3 (1:2)

26.07, 18.00. «Нептун» (Забір’я). Арбітр О.Коваль (Крюківщина)

Голи: 1:0 Євтушок (9). 1:1 Клюско (28). 1:2 Юрко (35). 1:3 Клюско (65). 2:3 Євтушок (73).

СК «Забір’я»: Піщенюк, Саєнко (Полянський, 50), Дібров, Пасічнюк, Сусло (Долженко, 70), Я.Гаврилюк, Р.Яценко, Тичина, Д.Муха (Кириленко, 75), Копил, Євтушок. Тренер В.Незенко

«Динамо»: Врублевський, Ушатюк (Сопільняк, 60), Пінчук (Назаров, 46), Мартемянов, Юрко, Семенов, Терещук (Прикота, 71), Клюско (Могила, 71), Р.Остапенко (Скляр, 80), Космачевський, Ніколенко (Омельянов, 85). Тренер Р.Остапенко

Попереджені: Євтушок (54), Сусло (54), Р.Яценко (75) – Космачевський (17), Ушатюк (51), Могила (79).

Вилучений: Семенов (54, агресивна поведінка).