Недільним ранком ірпінська «Кудрівка» приймала на «Чемпіоні» гостомельську «Кімерку». В такому собі північному дербі інтрига ледве мала місце, адже один із лідерів аматорського футболу Київщини мав статус безсумнівного фавориту матчу, що і мав довести на полі. В принципі, так і сталося, хоча на адресу команди Олександра Венгера можемо висловити лише добрі слова. «Кімерка» боролася як могла…

Окремо слід відзначити, що у стартовому складі «Кудрівки», вперше у цьому сезоні, з’явився знаний майстер і бомбардир 35-річний Сергій Третяк. Як виявилося, з’явився не для статистики, а щоб одразу нагадати про свою величність за допомогою хет-трику! Що сказати, блискуче повернення у чемпіонат району!

Перші хвилини пішли як то кажуть на розвідку. Хоча вже на 7 хвилині ірпінці мали шанс відкрити рахунок. Третяк скористався помилкою захисників і віддав пас у карний майданчик. Шамрай бив майже у притул, але воротар «Кімерки» продемонстрував чудову реакцію. Забігаючи наперед слід відзначити, що Віктор Савельєв, попри чотири пропущених голи, заслужив за свою блискучу гру довготривалих оплесків. Як мінімум в п’яти моментах він рятував гостомельців від неминучого голу. Але це було згодом.

А на 12 хвилині «Кудрівка» все ж таки відкрила рахунок. Сергій Третяк уникнув штучного офсайду і втік на ворота «Кімерки». А далі було справою техніки переграти воротаря. Протягом наступних 15-20 хвилин господарі кілька разів повинні були збільшувати рахунок. Були і вихід віч-на-віч, і розстріли з близької дистанції. Чому не склалося? Про це я вже написав вище.

Але на 31 хвилині Шамраю все ж вдалося вийти на побачення з Савельєвим і переграти голкіпера. Перевага ірпінців нарешті була втілена в гол. А що гості? Для «Кімерки» гра розпочалася з неприємності. Маючи велике бажання не поступатися в єдиноборствах, гравці обох команд у прямому сенсі слова не шкодували один одного. В одному із таких епізодів гравець гостомельців Денис Черевниченко отримав болючу травму і був вимушений піти з поля. Так гості втратили ключового гравця центра поля, через якого створювалися майже усі атаки. І зовсім не дивно, що за увесь перший тайм команда Олександра Венгера потурбувала Олексія Корабеля лише одного разу. Олег Гаєвський зліва вийшов на ворота, але не зміг перекинути м’яча через воротаря.

Другий тайм мало чим відрізнявся від першого. Очевидно, що «Кудрівка» мала мету збільшити рахунок, аби кінцівка гри не була складною. Господарям це вдалося і своє слово знову сказав Сергій Третяк. Спочатку він отримав м’яч з лівого флангу від Ярослава Кубенка і після обробки шкіряного влучив у ближню дев’ятку. А ще за кілька хвилин нападник ірпінців оформив хет-трик. Сергію вдався вихід віч-на-віч, після якого він переграв воротаря і закотив м’яча у порожні ворота. До кінця матчу команда Юрія Степаненка мала ще нагоди, аби збільшити рахунок. Втім команди розійшлися і на цьому.

Отже, «Кудрівка» продовжує переможну ходу в чемпіонаті району, а гостомельська команда з великою долею вірогідності продовжить свій шлях у Першій лізі.