ВІДЕО

17 лютого за сприяння голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова в Боярці відбувся районний турнір з футзалу, присвячений подіям на Майдані у 2014 році. У змаганнях взяли участь 8 команд з району. Підтримати спортсменів приїхало керівництво району.

«Дякую усім командам, які долучилися до цих змагань в ім’я пам’яті про подвиг українських героїв.  Ми доводимо, що національний дух незламний, що сила – у єдності, а патріотизм – у нас в крові. Розвиток спортивної інфраструктури, матеріально-технічної бази, створення умов для спортивного розвитку, організація змагань на високому рівні є пріоритетними напрямами роботи у нашому районі. Вірю, що наші спортсмени здобуватимуть найвищі перемоги. Бажаю здоров’я, наснаги, успіхів і Божого благословення», - зазначила Мирослава Смірнова під час нагородження переможців.

Ініціаторами проведення турніру виступили депутат районної ради Олександр Кириченко та депутат Боярської міської ради Тарас Добрівський, а капітаном збірної «Депутатів» став депутат райради Олександр Паламарчук. Вболівали за учасників змагань також заступник голови райради Олександр Однороманенко та заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік.

«Вітаю учасників змагань, особливо переможців районного турніру, присвяченого подіям на Майдані у 2014. Тішить кількість команд та професійність кожного з учасників. Це свідчить про високий рівень розвитку професійного та аматорського спорту в нашому районі. Хочу подякувати учасникам за хорошу та якісну гру, адреналін, позитивні емоції. Бажаю подальших перемог та успіхів як у професійній діяльності, так і у спорті», - сказав Вадим Гедульянов.

В змаганнях взяли участь футбольні команди «Забір′я», «Білогородка», «Нива-2» (Петропавлівська Борщагівка), «Національні Дружини», збірна депутатів Києво-Святошинського району, «Ветеран» (Боярка), «Нива» (Петропавлівська Борщагівка), «Боярка-АТО».

Відтак, перемогу здобула команда ФК «Нива» (Петропавлівська Борщагівка), «срібло» виборола команда «Білгород» (Білогородка), третє місце – у команди «Ветеран» (Боярка) і четверте місце посіла команда депутатів Києво-Святошинського району.

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81