Завершилися групові перегони на меморіалі Олега Макарова. Що приємно, обидва представники Києво-Святошинського району кваліфікувалися до наступного раунду
змагань. В третьому турікоманди групи «Г», вимушено залишивши Вишневе, зіграли на незвичних для себе полях. «Факел» буквально вирвав вольову перемогу в юнаків «Колоса», двічі по ходу зустрічі в Лютежі поступаючись в рахунку. Цікаво, що всі голи гостомельці провели в класичних відривах, до того ж 29-річний Сергій Дикий зробив це двічі. Хлопці з Ковалівки продемонстрували хорошу виучку, але досвідчені аматори, що називається, перетягли канат на свій бік завдяки атлетизму та жорсткості дорослих чоловіків. А музичанські «любителі» з професійним минулим обіграли без особливих зусиль юнаків «Любомира», причому перший м’яч забив вихованець «Оболоні-Бровар» Мар’ян Литовчак, а останній — колишній гравець «Ворскли» і «Таврії» Андрій Бойко.

ГРУПА «Г». ТРЕТІЙ ТУР. 19 січня, п’ятниця

КОЛОС-U19 (Ковалівка) — ФАКЕЛ (Гостомель) — 2:3 (Федоров, 2, Чорноштан, 55 — Гриппа, 39, Дикий, 70, 82).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ФК МУЗИЧІ — 0:4 (Литовчак, 34, Ніконов, 47, Листопад, 55, Бойко, 84).

В четвертому турі наші земляки зіграли між собою. В очному двобої визначився переможець  в групі. Центральну зустріч виграв гостомельський «Факел», який по перерві сповна скористався прудконогістю своїх виконавців. А в першому таймі, коли на полі домінували музичанці, свій четвертий матч поспіль ознаменував голом Тимофій Листопад. В складі підопічних Ігора Вакуленка відзначилися капітан команди Андрій Пищик та Вадим Гриппа. Особливо приємно бачити серед гравців, які залишили своє прізвище на табло, ветерана «Факела», можна сказати, вже «легенду» команди Андрія Пищика.  ФК «Музичі» Володимира Яланського також забронювали місце серед чвертьфіналістів меморіалу Олега Макарова-2018.

ГРУПА «Г». ЧЕТВЕРТИЙ ТУР. 20 січня, субота

ФК МУЗИЧІ — ФАКЕЛ (Гостомель) — 1:2 (Листопад, 37 — Пищик, 52, Гриппа, 59).

ЛЮБОМИР (Ставище) — РУБІКОН (Вишневе, Київ) — 0:3 (Єсаулов, 7, пн, 52, Ігнатьєв, 58).

В заключному турі матчі групи «Г» турнірного значення вже не мали.  Юнаки «Любомира» створили гучний сюрприз, обігравши дострокового переможця міні-турніру з Гостомеля завдяки голу 17-річного Писарєва. Проте, у зустрічах "Факела" з "Любомиром" і юніорів "Колоса" з "Рубіконом" ніхто не хотів поступатися. "Любомир" краще виглядав в першому таймі і закономірно втілив свою перевагу в забитий м'яч. Після перерви ініціатива перейшла вже до "Факелу": команда Ігоря Вакуленко після подач з кутового двічі перевірила на міцність штангу, хоча суперник також упустив пару відмінних можливостей для того, щоб подвоїти свою перевагу. У підсумку гол Писарєва так і залишився єдиним у матчі. Долю зустрічі "Рубікону" і юніорів "Колоса" теж вирішив один гол. Його автором став Єсаулов, який реалізував в середині першого тайму пенальті за фол воротаря.

Варто відзначити в складі «Факела» ще одного виконавця. Широко знаний в столичному регіоні футболіст активно допомагає в зимових баталіях «Факелу» з Гостомеля. Мова про Сергія Панченка, який свого часу чимало пограв у змаганнях професіоналів, зокрема в бородянській «Системі-Борекс», а також вигравав основні турніри аматорів у столичному регіоні з обухівським «Дніпром» і краснослобідською «Україною».

Ще позаторік Панченко був асистентом тренера у вищоліговому ФК «Обухів» і навіть ситуативно з’являвся на полі. А тепер уславлений ветеран задає тон у «Факелі» Ігоря Вакуленка.

ГРУПА «Г». П’ЯТИЙ ТУР. 22 січня, понеділок

ФАКЕЛ (Гостомель) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 0:1 (Писарєв, 17).

КОЛОС-U19 (Ковалівка) — РУБІКОН (Вишневе, Київ) — 0:1 (Єсаулов, 38, пн).