9 тур (21.10 - 22.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Гостомель

 3:1

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 22.10

 16

 Гостомель
Снімщиков А.
Фофанов С.

42

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 -:+

ФК Стара Боярка

   

 

43

ФК Гореничі 1960

 -:+

ФК Джуніорс (Шпитьки)

  22.10 

 16

 Гореничі
Мельниченко Д.
Тітов О.
Чалий В.

44

ФК Арсенал (Боярка)

3:5 

ФК Музичі

 22.10

  16 

 Боярка
Огородник С.
Макосій О.
Ікбе П.

45

ФК Лука (Гореничі)

 1:1

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 22.10

 16

 ПМК Буча
Медвєдєв А.
Дмитренко А.

9 тур (21.10 - 22.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Локомотив (Вишневе)

 6:0

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 22.10

 15

Вишневе
Коваль О.
Пархоменко М.
Шаботенко М. 

42

СК Шпитьки

  1:2 

ФК Кімерка (Гостомель)

  22.10

 13

 Шпитьки
Тітов О.
Мельниченко Д.
Чалий В.

43

ФК Динамо (Вишневе)

 0:2

ФК Вишневе

  22.10

  13 

 Вишневе
Шаботенко М.
Коваль О.
Пархоменко М. 

44

ФК Чайка -2 (П.-П. Борщагівка)

 1:1

ФК Факел (Гостомель)

  22.10

  12 

Борщагівка
Гінда В.
Остапюк В.
Джамбулатов В. 

45

ФК Енергія (Чабани)

 1:4

ФК Княжичі

  22.10

  15

 Гатне
Приятель А.
Гаврилюк Я.

18 тур (21.10 - 22.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

СК Гатне

 3:1

ФК Чайка-Мотижин (Мотижин)

  21.10

 12

 Гатне
Бучаков О.
Коваль О.
Ікбе П.

87

ФК Хотів

 6:1

ФК Дмитрівка

  21.10

 12

 Хотів
Огородник С.
Прикота В
Снімщиков А.

88

ФК Забір'я

 2:5

ФК Атлетік (Білогородка)

  21.10

 12

 Забір′я
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк М.

89

ФК Ветеран (Боярка)

 1:2

ФК Гореничі - 2

  21.10

 12

 Боярка
Дудник В.
Остапюк В.
Шаботенко М.

90

ФК Олімп (Вишневе)

 6:1

ФК Музичі - 2

  21.10

 12

 Вишневе
Мельниченко Д.
Сіренко В.
Джамбулатов В.

21 тур (21.10 – 22.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

111

ФК Стимул (Юрівка)

 0:3

ФК СБ  (Боярка)

 22.10

 14

 Боярка
Дудник В.
Макосій О.
Огородник С.

112

СК Прогрес (Крюківщина)

  2:0 

ФК Омега (Тарасівка)

 22.10

15

Крюківщина  

113

ФК Сокіл - 2 (Мих.Рубежівка)

 2:1

СК Гатне

 22.10

 10 

 Ірпінь
Фофанов С.
Медведєв А.
Снімщиков А.

114

ФК УФАМ (Білогородка)

 1:0 

ФК Ширма (Білогородка)

 22.10

 12

 Білогородка
Сіренко В.
Медвєдєв А.
Снімщиков А.

115

ФК Віннер (Боярка)

 1:1

ФК Стоянка

 21.10

 16

 Боярка
Остапюк В.
Дудник В.
Гаврилюк Я.

116

ФК Ходосівка

 2:8

ФК Нива (Бузова)

 21.10

 16

 Хотів
Юхименко О.
Огородник С.
 Гаврилюк С.

Відеогалерея


СФК Сокіл 12:1 ФК УФАМ

90 Хвилин з Вадимом Чановим

90 хвилин з Нігруцою Олександром Петровичем

Загальні Збори 2018 року

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81