8 тур (14.10 - 15.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Зеніт (Святоперівське)

 2:0

ФК Лука (Гореничі)

 15.10

 10

 Забір‘я
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Приймак О.

82

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 6:0

ФК Арсенал (Боярка)

 15.10

  10 

 Вишневе
Саранюк Р.
Дмитренко А.
Дудник В.

83

ФК Музичі

 4:0

ФК Гореничі 1960

 15.10

 16

П.П.Борщагівка 
Чалий В.
Коваль О.
Притика О.

84

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 8:1

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 15.10

  10 

Локомотив 
Медвєдєв А.
Притика О.

85

ФК Стара Боярка

 4:2

ФК Гостомель

 15.10

 16

Боярка 
Тітов О.
Мєдвєдєв А.
Овдієнко В.

8 тур (14.10 - 15.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 4:1

ФК Енергія (Чабани)

   14.10

 16

Гатне 
Юхименко О.
Гінда В.
Ікбе П.

82

ФК Княжичі

 1:2

ФК Чайка -2 (П.-П. Борщагівка)

  15.10 

 15

Забір′ я
Гінда В.
Джамбулатов В.
Юхименко О.

83

ФК Факел (Гостомель)

 5:0

ФК Динамо (Вишневе)

  15.10 

  12 

Гостомель 
Мельниченко М.
Мельниченко Д.
Фофанов С.

84

ФК Вишневе

8:0 

СК Шпитьки

 16.10

  12 

Вишневе
Огородник С.
Снімщиков А.
Остапюк В. 

85

ФК Кімерка (Гостомель)

 1:3

ФК Локомотив (Вишневе)

  15.10 

 15

Гостомель 
Мельниченко Д.
Мельниченко М.
Фофанов С.

17 тур (14.10 - 15.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Музичі - 2

 2:1

СК Гатне

 14.10

  16:20 

Музичі 
Притика О.
Чалий В.
Джамбулатов В.

82

ФК Гореничі - 2

 4:4

ФК Олімп (Вишневе)

 14.10

  15 

Гореничі 
Овдієнко В.
Прикота В.
Снімщиков А.

83

ФК Атлетік (Білогородка)

 2:2

ФК Ветеран (Боярка)

 15.10

 12

Білогородка 
Юхименко О.
Гінда В.
Сіренко В.

84

ФК Дмитрівка

 1:3

ФК Забір'я

 15.10

 16

Дмитрівка
Приймак О.
Приятель А.
Гаврилюк Я. 

85

ФК Чайка-Мотижин (Мотижин)

 8:1

ФК Хотів

 14.10

 10

Хотів 
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Огородник С.

20 тур (14.10 – 15.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

105

СБ – 2 (Стара Боярка)

1:1

ФК Нива (Бузова)

  14.10 

14:30 

 Боярка
Дудник В.
Огородник С.
Остапюк В.

106

ФК Стоянка

 4:1

ФК Ходосівка

  14.10 

 10

Ірпінь
Мельниченко Д.
Фофанов С.
Сіренко В. 

107

ФК Ширма (Білогородка)

 2:2

ФК Віннер (Боярка)

 14.10

 11

Білогородка 
Гінда В.
Прикота В.
Притика О.

108

СК Гатне -2

 0:1

ФК УФАМ (Білогородка)

 15.10

 16

Гатне 
Грінь К. 

109

ФК Омега (Тарасівка)

 0:3

ФК Сокіл - 2 (Мих.Рубежівка)

 15.10

 16

Тарасівка 
Дудник В.
Сіренко В.

110

ФК Юрівка

 1:4

СК Прогрес (Крюківщина)

  15.10

  15 

Крюківщина 
Остапюк В.
Ікбе П.

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81