5 тур (23.09 - 24.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 0:1

ФК Зеніт (Святоперівське)

24.09

16:30

Шпитьки
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Дуднік В.

22

ФК Стара Боярка

 0:3

ФК Музичі

24.09

16

Боярка
Мельниченко Д
Коваль О.
Медведєв А.

23

ФК Гостомель

 1:1

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

24.09

10

Гостомель
Задиран С
Машковський В.
Середа А.

24

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 1:2

ФК Лука (Гореничі)

24.09

11

ПП Борщагівка
Бучаков О.
Гаврилюк Я.
Дуднік В.

25

ФК Гореничі 1960

 3:1

ФК Арсенал (Боярка)

24.09

16

Гореничі
Притика О.
Приятель А.
Хорошилов М. 


5 тур (23.09 - 24.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Вишневе

 1:3

ФК Global (Чабани-Новосілки)

24.09

13

Вишневе
Коваль О.
Медведєв А.
Мельниченко Д.

22

ФК Кімерка (Гостомель)

 2:2

ФК Факел (Гостомель)

23.09

16

Гостомель
Овдієнко В.
Фофанов С.
Мельниченко Д.

23

ФК Локомотив (Вишневе)

 3:0

ФК Княжичі

24.09

11

Вишневе
Медведєв А.
Коваль О.
Мельниченко Д.

24

СК Шпитьки

 1:1

ФК Енергія (Чабани)

24.09

14

Шпитьки
Дуднік В.
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.

25

ФК Динамо (Вишневе)

 4:1

ФК Чайка -2 (П.-П. Борщагівка)

24.09

15

Вишневе
Гінда В.
Остапюк В.
Дмитренко А.

14 тур (23.09 - 24.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

СК Гатне

 8:1

ФК Забір'я

24.09

16

Забіря
Снімщиков А.
Макосій О.
Сіренко В.

67

ФК Ветеран (Боярка)

 4:4

ФК Хотів

24.09

14

Боярка
Грицай В.
Грицай О.
Смалько Р.

68

ФК Олімп (Вишневе)

 2:3

ФК Чайка-Мотижин (Мотижин)

24.09

17

Вишневе
Дмитренко А.
Гінда В.
Остапюк В.

69

ФК Музичі - 2

 3:1

ФК Дмитрівка

24.09

10

Музичі
Овдієнко В.
Приймак О.
Хорошилов М.

70

ФК Гореничі - 2

 1:1

ФК Атлетік (Білогородка)

23.09

16:45

Гореничі
Огородник С.
Притика О.
Бучаков О.

17 тур (23.09 – 24.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

87

ФК Сокіл - 2 (Мих.Рубежівка)

 2:1

СБ  (Стара Боярка)

24.09

12

Ірпінь
Остапюк В.
Гінда В.
Фофанов С.

88

ФК УФАМ (Білогородка)

 2:2

СК Прогрес (Крюківщина)

24.09

15

Білогородка
---
---
---

89

ФК Віннер (Боярка)

 3:0

ФК Стимул (Юрівка)

24.09

14

Забіря
Макосій О.
Сіренко В.
Снімщиков А.

90

ФК Ходосівка

 4:1

ФК Омега (Тарасівка)

24.09

11

Хотів
Огородник С.
Пархоменко М.
Снімщиков А.

91

ФК Нива (Бузова)

 1:1

СК Гатне -2

24.09

16

ПМК Буча
Грінь К.
Овдієнко В.
---

92

ФК Стоянка

 1:2

ФК Ширма (Білогородка)

24.09

18

Ірпінь
Фофанов С.
Гринь К.
Овдієнко В.

Відеогалерея


ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81