4 тур (16.09 -17.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Зеніт (Святоперівське)

2:5 

ФК Гореничі 1960

  17.09 

 10

Гореничі 
Овдієнко В.
Хорошилов М.
Приймак О.

17

ФК Арсенал (Боярка)

0:2 

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 17.09 

 17 

Боярка
Гінда В.
Остапюк В.
Юхименко О.

18

ФК Лука (Гореничі)

 0:1

ФК Гостомель

  17.09  

  10 

 Забір′я
Бучаков О.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк С.

19

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 2:2

ФК Стара Боярка

  17.09  

14 

 Забір'я
Пошелюзний А.
Аврамчук В.
Коваль О.

20

ФК Музичі

1:2 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 17.09 

 11

П.П.Борщагівка
Вишневський Ю.
Хімиченко К.
 Коваль О.

 
4 тур (16.09 -17.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 2:0

ФК Динамо (Вишневе)

 16.09 

 16

Гатне 
Дудник В.
Огородник С.
Пархоменко М.

17

ФК Чайка -2 (П.-П. Борщагівка)

 2:1

СК Шпитьки

 16.09

 15

 П.П.Борщагівка
Остапюк В.
Смалько Р.
Ікбе П.

18

ФК Енергія (Чабани)

1:3 

ФК Локомотив (Вишневе)

  17.09 

 13:30

 Новосілки
Огородник С.
Медведєв А.
Снімщиков А.

19

ФК Княжичі

 2:1

ФК Кімерка (Гостомель)

   16.09  

10 

 Забір′я
Гінда В.
Остапюк В.
Юхименко О.

20

ФК Факел (Гостомель)

6:0 

ФК Вишневе

  17.09 

 11

Гостомель
Снімщиков А.
Медведєв А. 

 
13 тур (16.09 -17.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Атлетік (Білогородка)

 0:4

СК Гатне

 16.09  

16 

Білогородка 
Притика О.
Овдієнко В.
Мусійчук В.

62

ФК Дмитрівка

 0:2

ФК Гореничі - 2

  17.09  

17 

 Дмитрівка
Мельниченко Д.
Сіренко В.
Хорошилов М.

63

ФК Чайка-Мотижин (Мотижин)

 4:1

ФК Музичі - 2

 17.09

 11

Мотижин 
Чалий В 

64

ФК Хотів

 6:2

ФК Олімп (Вишневе)

 17.09 

 10

 Хотів
Остапюк В.
Гінда В.
Юхименко О.

65

ФК Забір'я

 3:2

ФК Ветеран (Боярка)

 16.09 

12:30 

Забір′я 
Юхименко О.
Гінда В.
Остапюк В.

 
16 тур (16.09 – 17.09)
 
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
81
ФК СБ  (Боярка)
 0:1
ФК Ширма (Білогородка)
 16.09  
 14
Боярка
Дудник В.
Притика О.
 Овдієнко В.
82
СК Гатне -2
 4:2
ФК Стоянка
17.09 
14 
Гатне 
Дудник В.
Снімщиков А.
Макосій О.
83
ФК Омега (Тарасівка)
 0:3
ФК Нива (Бузова)
 16.09  
 17
 Тарасівка
Овдієнко В.
Притика О.
Дудник В.
84
ФК Стимул (Юрівка)
 +:-
ФК Ходосівка
 17.09
 16
Тарасівка 
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Макосій О.
85
СК Прогрес (Крюківщина)
 2:3
ФК Віннер (Боярка)
 16.09 
 17
 Крюківщина
Грінь К.
Коваль О.
Прикота В.
86
ФК Сокіл - 2 (Мих.Рубежівка)
3:2 
ФК УФАМ (Білогородка)
 17.09 
 10
 Ірпінь
Середа А.
Фофанов С.
Сіренко В.

Відеогалерея


Суперкубок ФК Джуніорс 5:1 ФК Гореничі 1960

Софія 4:6 Джуніорс

Факел 0 - 2 Джуніорс

Вишневе 0-4 Джуніорс

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81