3 тур (9.09 - 10.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Музичі

 4:1

ФК Зеніт (Святоперівське)

10.09

11

Вишневе
Мельниченко Д.
Тітов О.
Бучаков О.

12

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 1:0

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

10.09

16:45

Шпитьки

 

 

13

ФК Стара Боярка

 0:1

ФК Лука (Гореничі)

10.09

16

Боярка
Огородник С.
Шаботенко М.
Дмитренко А.

14

ФК Гостомель

 3:2

ФК Арсенал (Боярка)

10.09

10

Гостомель
Сіренко В.
Медвєдєв А.
Фофанов С.

15

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 0:3

ФК Гореничі 1960

10.09

12

Гореничі
Чалий В.
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.

 

3 тур (9.09 - 10.09) 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Факел (Гостомель)

 4:1

ФК Global (Чабани-Новосілки)

10.09

12:30

Гостомель
Медведєв А.
Приймак О
Снімщиков А.

12

ФК Вишневе

 4:2

ФК Княжичі

9.09

12

Вишневе
Сіренко В.
Юхименко О.
Бучаков О.

13

ФК Кімерка (Гостомель)

 1:3

ФК Енергія (Чабани)

10.09

15:30

Гостомель
Снімщиков А.
Медвєдєв А.
Приймак О.

14

ФК Локомотив (Вишневе)

 1:2

ФК Чайка -2 (П.-П. Борщагівка)

10.09

13

Вишневе
Тітов О.
Мельниченко Д.
Притика О.

15

СК Шпитьки

        1:3

ФК Динамо (Вишневе)

09.09

16:30

Шпитьки
Юхименко О.
Ікбе П.
Хорошилов М.

12 тур (9.09 - 10.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

СК Гатне

 2:0

ФК Ветеран (Боярка)

10.09

17

Гатне
Бучаков О.
Смалько Р.
Макосій О.

57

ФК Олімп (Вишневе)

 2:0

ФК Забір'я

10.09

17

Вишневе
Притика О.
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.

58

ФК Музичі - 2

         4:0

ФК Хотів

9.09

17

Музичі
Мельниченко Д.
Притика О.
Чалий В.

59

ФК Гореничі - 2

       
         4:1

ФК Чайка-Мотижин (Мотижин)

9.09

17

Гореничі
Гінда В.
Коваль О.
Мусійчук В.

60

ФК Атлетік (Білогородка)

 2:1

ФК Дмитрівка

10.09

16

Білогородка
Мусійчук В.
Хорошилов М.
Чалий В.

15 тур (9.09 – 10.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

75

ФК УФАМ (Білогородка)

 3:0

ФК СБ  (Боярка)

10.09

14

Білогородка
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Чалий В.

76

ФК Віннер (Боярка)

 2:1

ФК Сокіл - 2 (Мих.Рубежівка)

10.09

14

Боярка
Дуднік В.
Огородник С.
Макосій О.

77

ФК Ходосівка

         1:5

СК Прогрес (Крюківщина)

9.09

17

Хотів
Снімщиков А.
Смалько Р.
Приятель А.

78

ФК Нива (Бузова)

 5:3

ФК Стимул (Юрівка)

10.09

16

ПМК Буча

 

 

79

ФК Стоянка

 1:0

ФК Омега (Тарасівка)

10.09

18

Ірпінь
Тітов О.
Мельниченко Д.
Фофанов С.

80

ФК Ширма (Білогородка)

        1:2

СК Гатне -2

9.09

17

Білогородка
Дудник В.
Гаврилюк С.
Пархоменко М.

Відеогалерея


Суперкубок ФК Джуніорс 5:1 ФК Гореничі 1960

Софія 4:6 Джуніорс

Факел 0 - 2 Джуніорс

Вишневе 0-4 Джуніорс

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81