2 тур Вища ліга (2.09 -3.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

ФК Зеніт (Святоперівське)

        3:0

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

3.09

16:30

Гостомель
Перетяжко О.
Рубан Д.
Осадчий С.

7

ФК Гореничі 1960

        3:0

ФК Гостомель

3.09

11:00

Гореничі
Мельниченко Д.
Чалий В.
Приймак О.

8

ФК Арсенал (Боярка)

        0:8

ФК Стара Боярка

3.09

12:00

Боярка
Мельниченко М.
Притика О.
Огородник С.

9

ФК Лука (Гореничі)

      0:1

ФК Джуніорс (Шпитьки)

3.09

11:00

Забір'я
Гаврилюк С.
Смалько Р.
Бучаков О.

10

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

      2:2

ФК Музичі

3.09

17:45

Вишневе
Хіміченко К.
Ступак В.
Коваль О.

 
2 тур Перша ліга (2.09 -3.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 1:1

СК Шпитьки

3.09

16:00

Новосілки
Притика О.
Смалько Р.
Якименко П.

7

ФК Динамо (Вишневе)

 1:3

ФК Локомотив (Вишневе)

3.09

13:00

Вишневе
Гінда В.
Остапюк В.
Коваль О.

8

ФК Чайка -2 (П.-П. Борщагівка)

     3:3

ФК Кімерка (Гостомель)

2.09

12:00

П.П.Борщагівка
Чалий В.
Джамбклатов В.
Дмитренко А.

9

ФК Енергія (Чабани)

 0:0

ФК Вишневе

3.09

13:00

Білогородка
Сіренко В.
Дуднік В.
Мельниченко Д.

10

ФК Княжичі

      1:4

ФК Факел (Гостомель)

2.09

11:30

Гостомель
Тітов О.
Приймак О.
Середа А.

11 тур Друга ліга (2.09 -3.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

51

ФК Дмитрівка

     1:2

СК Гатне

2.09

17:00

Дмитрівка
Мельниченко Д.
Фофанов С.
Приймак О.

52

ФК Чайка-Мотижин (Мотижин)

      1:3

ФК Атлетік (Білогородка)

2.09

11:00

Білогородка
Остапюк В.
Хорошилов М.

53

ФК Хотів

      0:3

ФК Гореничі - 2

2.09

11:00

Хотів
Коваль О. 

54

ФК Забір'я

      3:2

ФК Музичі - 2

2.09

11:30

Забір′я
Гінда В.
Юхименко О.
Карташов С.

55

ФК Ветеран (Боярка)

      3:2

ФК Олімп (Вишневе)

2.09

11:30

Боярка
Сіренко В.
Смалько Р.
Притика О.

14 тур Третя ліга (2.09 – 3.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

69

ФК СБ  (Боярка)

      0:2

СК Гатне -2

2.09

9:30

Боярка
Юхименко О.
Сіренко В.
Притика О.

70

ФК Омега (Тарасівка)

      0:2

ФК Ширма (Білогородка)

2.09

17:00

Тарасівка
Гаврилюк С.
Огородник С.
Юхименко О.

71

ФК Стимул (Юрівка)

 6:3

ФК Стоянка

3.09

16.00

Тарасівка
Огородник С.
Пархоменко М.
Бучаков О.

72

СК Прогрес (Крюківщина)

        1:2

ФК Нива (Бузова)

2.09

11:00

Крюківщіна
Дуднік В.
Огородник С.
Ікбе Патрік

73

ФК Сокіл - 2 (Мих.Рубежівка)

 +:-

ФК Ходосівка

3.09

10:00

Ірпінь
Остапюк В.
Гінда В.
Фофанов С.

74

ФК УФАМ (Білогородка)

        3:1

ФК Віннер (Боярка)

3.09

16:00

Білогородка
Дуднік В.
Мельниченко М.
Гаврилюк С.

 
 

Відеогалерея


Суперкубок ФК Джуніорс 5:1 ФК Гореничі 1960

Софія 4:6 Джуніорс

Факел 0 - 2 Джуніорс

Вишневе 0-4 Джуніорс

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81