Наша футбольна родина зазнала чергової непоправної втрати. Позавчора, 19 травня, в селищі Коцюбинське поховали молодого хлопця, вправного футзаліста, вихованця місцевої знаменитої на всю Україну дитячо – юнацької спортивної школи Владислава Джуня. Йому було лише 24 роки. Владислав народився 18 березня 1998 року в селищі Коцюбинське. Там же закінчив місцеву середню школу, а потім – Київський національний педагогічний університет імені Драгоманова.

З дитинства ріс спортивним хлопцем, тому подавав великі надії в спорті, зокрема, в найпопулярнішому серед дітей Коцюбинського  футзалі. В місцевому ДЮСШ тренувався під керівництвом молодого тренера, вихованки знаменитої «Біличанки» Галини Гурської, пізніше – відомого наставника Олександра Червоного.

За спогадами тренерів, Владислав був дуже здібним, відповідальним, цікавим вихованцем, на полі – дуже винахідливим, завжди допомагав, чим міг, у навчально – тренувальному процесі, одним словом – був душею колективу. У футболці місцевої ДЮСШ Владислав неодноразово захищав честь селища в обласних та всеукраїнських змаганнях з футзалу. Пізніше виступав на аматорському рівні за місцеві колективи «Біличі», «Фаворит», «Коцюба Сіті» в чемпіонатах міста Києва, Ірпіня та інших футзальних турнірах.  В усіх колективах Владислав користувався авторитетом та повагою, бо завжди був на позитиві, веселим та усміхненим футзальним бійцем.

На жаль, його життя обірвалося 17 травня в результаті трагічного випадку, який, наразі, став об’єктом розслідування правоохоронних органів. Але серце Владислава продовжило битися навіть після фізичної смерті тіла. Це стало продовженням стилю життя самого Владислава, який завжди намагався допомагати людям, і зробив це навіть після своєї загибелі. Щиру повагу висловлюємо батькам хлопця – мамі Валентині та батьку Миколі, які погодилися на трансплантацію серця свого сина сторонній людині – молодому українцю, який потребував пересадки цього найважливішого для життя людського органу. Царство небесне та вічна пам'ять нашому побратиму Владиславу Джуню. Києво - Святошинський футбол, Бучанська районна асоціація футболу, футбольна громада Бучанського району висловлюють щирі співчуття родині, близьким та друзям покійного. Владислав залишив у жалобі маму, тата та брата.

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81