На жаль, війна з Росією продовжує забирати життя українців. Трагічну новину повідомив спортивний директор футбольного клубу «Фенікс» (Буча) Андрій Свердун. Під час оборони Києва смертю хоробрих загинув бучанець Михайло Бойченко (11.10.1998 – 05.03.2022).  Довгий час наш футбольний побратим значився в списках зниклих безвісти, але дива не сталося. Зв’язок з Бойченком було втрачено ще на початку березня, пізніше було знайдено його розстріляний автомобіль, в якому Михайло разом з кількома товаришами по зброї зустрів свій останній бій. Це трапилося на Житомирській трасі, між селами Мила та Дмитрівка. Михайло Бойченко був членом загону територіальної оборони «Ірпінь», здійснював бойове чергування на блок-посту в селі Забуччя і віддав своє життя, захищаючи Україну та  Бучанський район. Разом з Михайлом загинули  його рідний дядько Василь Козлов (1981 року народження) та студентський друг Олексій Казімір (2001 року народження).


Михайло Бойченко народився у Бучі, там і проживав. Дуже любив футбол, був активним фанатом київського «Динамо» та національної збірної України.  В 2013 році Михайло став одним із організаторів та ключових гравців самобутнього колективу "Фенікс" (Буча). Ця команда провела кілька вдалих сезонів у Києво - Святошинській лізі (з перервою на участь в чемпіонаті Бучанської громади), а сам Бойченко, крім виконання функції одного з менеджерів клубу, виступав за «Фенікс» на позиції центрального захисника.  За словами свого друга Андрія Свердуна, Михайло відзначався бійцівським  характером та яскраво вираженими командними якостями. Був чесним, відвертим, прямим не тільки на футбольному полі, але й у житті, за що, незважаючи на молодість, користувався заслуженим авторитетом в команді. Навіть у важкі хвилини зберігав віру в свої сили та за будь-яких обставин грав до фінального свистка. Після важкої травми коліна Михайло нечасто виходив на поле, але допомагав команді в якості організатора. Він зробив великий особистий внесок в останній за часом спортивний успіх «Фенікса» - яскраву футзальну перемогу 2019 року в першому дивізіоні Ірпінської Футзальної ліги (IFL).

Царство небесне та вічна пам'ять нашому побратиму Михайлу Бойченку. Києво - Святошинський футбол, Бучанська районна асоціація футболу, футбольна громада Бучанського району висловлюють щирі співчуття родині, близьким та друзям покійного героя. Михайло залишив у жалобі маму, тата та сестру. Прощання з загиблими воїнами, захисниками України Михайлом Бойченком та його дядьком Василем Козловим відбудеться 11 травня за адресами:

9.00 – місто Київ, вулиця Оранжерейна, 9

10.00 – місто Буча, вулиця Тарасівська, 10Б

11.00 – село Козинці, вулиця Шевченка,179

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81