Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко наприкінці квітня  двічі відвідав Бучанський район, зокрема, побував у містах – героях визвольної війни України з Росією -  Ірпені, Бучі, Гостомелі та Бородянці.

26 квітня делегація Української асоціації футболу відвідала міста-герої Ірпінь і Бучу на Київщині, які найбільше постраждали від звірств російських окупантів.Президент Української асоціації футболу,  голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко, головний тренер національної збірної Олександр Петраков, перші віце-президенти УАФ Олексій Михайличенко й Вадим Костюченко, член Виконкому УАФ Ярослав Москаленко мали можливість на власні очі побачити масштаби руйнувань в обох містах. Представники УАФ зустрілися з мерами Ірпеня й Бучі Олександром Маркушиним і Анатолієм Федоруком, обговорили питання взаємодії в наданні гуманітарної допомоги, а також у тимчасовому розміщенні дітей, які втратили свої домівки, на базах футбольних клубів в Україні й за кордоном.  Також в Ірпені керівники УАФ заїхали на стадіон «Чемпіон»,  де,  зокрема, протягом кількох років поспіль проходили поєдинки чемпіонату світу серед діаспорних команд. Після нападу російських фашистів і поле, і трибуни стадіону фактично зруйновані. У Бучі представники УАФ заїхали в міську гімназію, яка сьогодні є гуманітарним центром, що надає допомогу місцевим мешканцям. Сюди, як і в Ірпінь, поступають гуманітарні вантажі, які УАФ надсилає від закордонних партнерів асоціації з різних країн. «Для футбольної спільноти велика честь мати змогу допомогти мешканцям міст-героїв, які постраждали від злочинів рашистів. Дуже важливо, що і в Ірпені, і в Бучі сьогодні відновлюється мирне життя. За що ми вдячні Збройним силам України і маємо підтримувати наших воїнів до повної перемоги!» — відзначив Андрій Павелко.


29 квітня разом із головним тренером національної збірної України Олександром Петраковим, першими віце-президентами УАФ Олексієм Михайличенком і Вадимом Костюченком та керівником Київського об’єднання асоціацій футболу Андрієм Засухою 
Президент  УАФ  побував у Гостомелі та Бородянці. Вони зустрілися з керівництвом двох населених пунктів — із головою селищної військової адміністрації Гостомеля Тарасом Думенком та головою селищної ради Бородянки Георгієм Єрком. Під час зустрічі обговорювалися питання надання гуманітарної допомоги мешканцям Гостомеля і Бородянки, які постраждали від війни, розміщення дітей з обох населених пунктів на базах клубів у західних областях України й за кордоном, а також перспективи відновлення пошкодженої футбольної інфраструктури в цих населених пунктах. «Ці дикуни лише заради забави виорали на полі центрального стадіону Бородянки, де в мирний час ми проводили матчі щорічного міжнародного турніру імені Віктора Баннікова, фашистський символ «V». Крім того, поруч вони викопали бліндажі й намагалися БТРами знищити сусіднє поле зі штучним покриттям. Не вдалося! Обов’язково всі пошкоджені стадіони будуть відновлені і знову прийматимуть матчі і місцевих змагань, і міжнародних турнірів», — розповів Андрій Павелко.


Бучанська районна асоціація футболу вдячна президенту УАФ Андрію Павелку та іншим посадовим особам УАФ за турботу про наш регіон, який постраждав від воєнної агресії російських окупантів, і сподівається на допомогу у відновленні та розширенні футбольної інфраструктури Бучанського району.

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81