Перед стартом дванадцятого Меморіалу Чанових прес служба ГО КСРФФ звернулася до учасників змагань з проханням відповісти на  експрес – анкету з трьох питань. Слово президенту СК «Прогрес» з Крюківщини Олександру Буханенку.

Які завдання у команди на Меморіалі Чанових?

Ми – одні із старожилів турніру. Беремо в ньому участь з початку створення нашого колективу. Якщо мені не зраджує пам'ять, стартуємо в Меморіалі Чанових уже вшосте. Зважаючи на те, що ми традиційно потрапили в так звану «групу смерті» («Прогресу» дуже рідко фартить з жеребом), ставлю перед командою завдання поборотися за третє місце в групі, яке при певних розкладах дає право позмагатися за вихід в чвертьфінал. Якщо нам це вдасться, буду вважати виступ успішним. Але в будь-якому разі основна задача – награти склад, збалансувати колектив, через матчі з підвищеною відповідальністю вкотитися в сезон. Матчі з поважними та принциповими суперниками, такими як «Сокіл»,  «Гатне»,  ЦСКА, будуть хорошою перевіркою для нашої молоді.

 

Які плани на сезон у вашої команди?

Будемо брати участь в змаганнях під егідою Бучанської районної федерації футболу. Перш за все, в чемпіонаті та кубку Бучанського району. Щодо ліги, то в цьому питанні будемо консультуватися з організаторами змагань. Нас сватають у вищу лігу, але маю сумніви щодо нашої конкурентоспроможності в такому престижному змаганні. Сподіваюся, це питання вирішиться найближчим часом. Особисто мені хотілося б грати в першій чи навіть в другій лізі району. Серйозно націлюємося на кубок. Хочемо якомога далі пройти в боротьбі за трофей. Справа в тому, що наша команда існує більше шести років, але досі великих перемог ми не мали. Здається, лише раз були бронзовими призерами однієї з нижчих ліг Києво – Святошинського району та призерами Вишнівської ОТГ. Скучили за трофеями, тож було б добре щось виграти в новому сезоні.

Які зміни в складі та на тренерському містку?

В першій команді продовжить свою роботу відомий фахівець Володимир Петровський. Я повністю довіряю цьому наставнику. Наразі команда потихеньку виходить з зимового відпочинку. Тренуємося в Києві на одному з стадіонів Харківського масиву. В колективі на перегляді є багато молодих виконавців, переважно з міста Києва. Серед них немає гучних імен. Майже всіх минулорічних основних виконавців нам вдалося зберегти. Принаймні – поки що. Мене радує, що в команді хороша атмосфера. Хочемо уникнути колишніх помилок і кадрової чехарди, яка була властива нашій команді в попередніх сезонах. Остаточне рішення щодо поіменного складу буде приймати головний тренер за підсумками виступу на Меморіалі.  

Пару слів про другу команду «Прогрес-2»…

Поки що участь другої команди в новому сезоні під питанням. Ми розпрощалися з тренером Вячеславом Сіренком. У мене виникли розбіжності по деяким питанням з цим досвідченим наставником, тож співпраця з ним припинена. Щодо долі другої команди, то все залежить від колективу, від хлопців, які хочуть грати за неї. Якщо вони самоорганізуються, виокремлять зі своїх лав лідера, який зможе повести команду за собою, то «Прогрес-2» буде існувати і грати в новому сезоні в одній з нижчих ліг Бучанського району. Мені хочеться бачити міцний колектив і особисту відповідальність кожного з гравців.

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81