Перед стартом дванадцятого Меморіалу Чанових прес служба ГО КСРФФ звернулася до учасників змагань з проханням відповісти на  експрес – анкету з трьох питань. Спортивний директор музичанського «Колоса» Дмитро Цвіркун, як завжди, був досить лаконічним.

Які завдання у команди на Меморіалі Чанових?

Підготовка до сезону через матчі турніру – наше основне завдання. А також перегляд потенційних новачків команди. Можливо, я вас здивую, але в цьому році ми ще жодного разу не збиралися, не провели жодного тренування. Тож будемо грати з «Гостинним Двором» з чистого листа. Але в аматорському футболі все буває. Це наша друга участь в Меморіалі. В 2019 році ми вийшли з важкої групи, де були «Сокіл» та «Софія», і врешті дійшли аж до півфіналу, де поступилися «Джуніорс». Чому б не повторити?

 

Які плани на сезон у вашої команди?

Будемо брати участь в змаганнях під егідою Бучанської районної федерації футболу. Наша мета – перша, а краще – друга ліга Бучанського району. Що стосується кубка, то приймемо рішення щодо участі в ньому за підсумками Меморіалу Чанових.

Які зміни в складі та на тренерському містку?

Поки що жодних змін. На матчах Меморіалу керувати командою з тренерського містка буду я. Але надалі є ймовірність, що продовжить роботу з командою Антон Ковпак. На жаль, йому довелося призупинити роботу в «Колосі» Музичі через важку травму та сімейні обставини. Очікуємо на його повернення в якості тренера. Кістяк команди зразка 2021 року зберігся. Навряд чи зможемо розраховувати в новому сезоні на Домашенка – він продовжує відновлюватися після важкої травми, якої зазнав у минулому сезоні. На матчі Меморіалу мають приїхати на перегляд ряд гравців, зокрема, з Києва, Дніпра, Броварів. Серед них немає потенційних новачків з гучними іменами. Якщо вам потрібні прізвища, то завтра в матчі проти «Гостинного Двору» за нас зіграють брати Ігор та Богдан Біляри, які два роки поспіль грали за броварський «Альянс» в першості Київщини. 

Можливо, порадуєте нас ще кількома новинами зі стану команди?

Стосовно назви команди,  у мене є бажання зустрітися з паном Володимиром Дубасом і досягнути компромісу щодо використання бренду ФК «Музичі». Питання стадіону в Музичах, на жаль, не здвинулося з «мертвої точки». Так що приймати своїх суперників будемо, як і раніше, в сусідніх селах. Але є й позитивні новини. На етапі завершення будівництво міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям та освітленням в нашій школі. Сподіваємося, що навесні він буде введений в експлуатацію. 

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81