Друга ліга. Огляд 10 туру.

Закручений сюжет подарувала друга ліга. Тут боротьба буде йти до останніх секунд завершального матчу. В звітному турі обидва фаворити втратили дорогоцінні очки на виїзді в Феодосіївській громаді. «Білокняжич» та «Хотів», які протягом турніру «зірок з неба не хапали», несподівано поставили підніжку відповідно «Гостомелю» та «Дмитрівці». Нехай лідери посилаються на нестандартні розміри футбольних полів в Хотові та Іванковичах, але факт залишається фактом – за тур до фінішу в другій лізі повна невизначеність в розподілі місць на п’єдесталі пошани. Команда Богдана Дідича їхала в Хотів у ранзі одноосібного лідера, але після матчу ледве не втратила чільне місце. «Дмитрівка» буквально «висіла на волосині», програючи за п’ять хвилин до завершення гри в два м’ячі. Господарі вибрали правильну тактику, грали на контратаках і мимоволі пригадався їх минулорічний тріумф над ФК «Ронін», який проходив за тим же сценарієм. На два голи від Голоти та нев’янучого ветерана Шелудченка гості змогли відповісти лише точним ударом Дениса Грищенка. Якимось дивом «Дмитрівка» врятувалася на останніх хвилинах матчу завдяки голам Улятовського та того ж таки Дениса Грищенка, який і став героєм «бджілок». «Дмитрівка» зберегла за собою перше місце, бо атракціон сенсацій продовжився в Іванковичах.

Команда Олега Ступака мала всі шанси наздогнати конкурентів і зробити вагому заявку на, як мінімум, «золотий» матч за звання переможців ліги (в останньому турі «Гостомель» в будь-якому разі взяв би три очки за технічну перемогу над «Ветераном»), але не так сталося, як гадалося. Гості впевнено розпочали матч і наприкінці першого тайму вже вели в два м’ячі (відзначилися Кривицький і Кляшторний). Можливо, самозаспокоєність зіграла злий жарт з фаворитами, бо спочатку вони відзначилися «самострілом», а після перерви в одній з небагатьох атак Абрамчук зрівняв рахунок і розбив надії гостомельців на сприятливий для себе сценарій. 2:2 -  доля першого місця залишається в руках «Дмитрівки». Команді Богдана Дідича достатньо перемогти на виїзді СК «Святопетрівське», щоб забезпечити собі «золото» першості. Скориставшись осічками лідерів, в їх суперечку втрутився «Олімп». Перемігши на «Паркштадіоні» гостомельський «Факел», підопічні Сергія Швеця вийшли на друге місце і зберігають шанси навіть на вершину таблиці. Для цього в останньому турі їм потрібно перемогти «Кімерку» і сподіватися на подарунок від святопетрівців. Але, в будь-якому разі, вікторія над «Кімеркою» забезпечить «олімпійцям», як мінімум, «срібло», бо за особистими показниками вони переважають «Гостомель». «Факел», знесилений кадровими втратами, чинив гідний опір «Олімпу» і навіть відкрив рахунок на перших хвилинах після удару Філатова. В жорсткій боротьбі (чого лише варті вісім попереджень та вилучення ветерана господарів Володимира Проневича за досить грубий фол) команда Олега Головієнка виборола своє місце під сонцем. Дубль Кузнецова та гол Костюкевича в другому таймі принесли важливі три очки «Олімпу». На жаль, інші претенденти на нагороди тепер мають суто теоретичні шанси. В лобовому протистоянні на «Софіївському» місцева «Софія-2» зламала опір «Атлетика». За солідної глядацької аудиторії при штучному освітленні пізнього осіннього вечора дві команди показали цікавий та видовищний футбол, в якому ніхто не хотів поступатися. Перші 25 хвилин активніше провели гості, Кучма мав хорошу нагоду, проте, голкіпер «Софії-2» Божедар виручив свою команду (забігаючи наперед, молодий страж воріт записав на свій рахунок третій «сухий» матч в сезоні). Поступово  господарі вирівняли гру, а під завісу першого тайму здобули право на пенальті, яке чітким ударом реалізував Скворцов. Після перерви на полі спостерігалися справжні «гойдалки», обидві команди мали безліч нагод, щоб забити, але з хорошого боку показали себе обидва воротарі. Поразка залишила за бортом медалістів «Атлетик», а доля «Софії-2» залежить від конкурентів. Команді Віталія Турченка потрібно перемагати на виїзді «Факел» і сподіватися на осічки лідерів. Ще в одному матчі «Кімерка» в бойовому матчі переграла «Шпитьки» 4:2. Гості, знекровлені травмами Михальченка, Космідайла та Шелудька, чинили гідний опір.  До середини другого тайму на табло була нічия, але голи Сіренка та Применка схилили шальки терезів на бік господарів.

СК Хотів - ФК Дмитрівка  3:3 (1:1)

24.10, 10.30. Шкільний (Хотів)

Арбітри: Когтєв (Данилівка), Чиженко (Плесецьке), Макосій (Боярка)

Хотів: Студенецький, Рябовіл (Білобровець,55), Колесник, Вільчинський, Малишевський, Голота, Шелудченко (Якоб,83), Ситниченко, Вовченко (Боречко,55), Зайченко, Шевчук. Тренер В.Шевчук

Дмитрівка: Коростишевський, Мислик, Чопа,  Банішевський, Д.Грищенко, Ковтун (О.Грищенко,67), Кукла, Дідич, Веременко Терещенко (Улятовський,80),  Хамайко. Тренер Р.Теркулов

Голи: Р.Голота (2,57), В.Шелудченко (63) – Д.Грищенко (45,90), О.Улятовський (88)

Попереджені Боречко, Голота, Вільчинський (Х), Чопа, Банішевський (Д)

Білокняжич (Іванковичі) – ФК Гостомель 2:2 (1:2)

24.10, 16.00. Центральний (Іванковичі)

Арбітри: Когтєв (Данилівка), Чиженко (Плесецьке), Шевчук (Хотів)

Білокняжич: Скрипка, Зубань, Чорненко (Абрамчук,65), Бєглов, Семенюк, Карпенко, Нечитайло (Ясинський,67), Васильєв,  Подорожний, А.Бойко, І.Бойко. Тренер О.Хорошун

Гостомель: Заінчковський,  Залізняк,   Мартиненко (Зануда,46),  Дехтярьов, Лепеха (Борисенко,71), Кляшторний,  Кривицький, Морський, Сперчун (Піскун,63), Іваненко, Басалкевич. Тренер О.Ступак

Голи: М.Залізняк (41,автогол), Р.Абрамчук (78) – О.Кривицький (34), В.Кляшторний (38)

Попереджень та вилучень не було

Кімерка (Гостомель) – СК Шпитьки 4:2 (1:1)

24.10, 16.00. Центральний (Гостомель)

Арбітри: Снімщиков (Київ), Воробйов (Чайки), Федченко (Білогородка)

Кімерка: Черевниченко, Некрашевич (Мокляк,70), Яковенко, Еванс (Гаєвський,78), Пінчук, В.Панасюк, Махов,  Ковтун (Кудін,84), Сіренко (Івашко,90), Применко, Оводенко. Тренер О.Венгер

Шпитьки: Горбань, Дударенко, Безсмертний, Осадчук, Слободенюк, Нагорний, Данилюк, Бушило (Кравченко,76), М.Панасюк (Приз,70), Вінарський, Швагер (Просвірнін,22). Тренер В.Михальченко

Голи: Д.Махов (14), А.Ковтун (53,пенальті), В.Сіренко (70), В.Применко (90+1) – М.Просвірнін (22), Є.Данилюк (59,пенальті)

Попереджені Оводенко, Некрашевич (К), Слободенюк (Ш)

Софія-2 (Софіївська Борщагівка) – Атлетик (Білогородка)  1:0 (1:0)

23.10, 18.30. Софіївський (Софіївська Борщагівка)

Арбітри: Д.Мельниченко (Ірпінь), Снімщиков (Київ), Коростишевський (Бровари)

Софія-2: Божедар,  Бугера (Міхієнков,62, Комаров,76), Петренко (Ілларіонов,59), Мельник (Крамаренко,81), Коломієць   (Ніколенко,76), Скворцов, Пилипенко,   Чернишенко, Умар Мбомбо (Старостюк,87),  Хомко,   Ільченко. Тренер І.Корж

Атлетик: Павлушенко, Аракелов (Мусійчук,70), Дакал, Борисюк,  Яловенко, Емоді, Пальок, Дідковський, Колодчук, Ікечукву, Кучма. Тренер В.Ковальчук

Гол: О.Скворцов (45+1,пенальті)