СУПЕРЛІГА 11 тур (30.10 - 31.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

61

Сокіл Михайлівка Рубежівка

 +:-

Джуніорс Шпитьки

 31.10

10:00 

Мих.Рубежівка 

 Гринь
Воробйов
Медведєв

62

Кудрівка Ірпінь

 +:-

Ронін Лісне

--- 

 ---

--- 

 ---

63

Ліневич Груп Ірпінь

 -:+

Баварія Святопетрівське

--- 

 ---

--- 

 ---

64

Прогрес Крюківщина

 3:1

Чайка U-21

 30.10

 15:30

Вишневе 

Сусленко
Бучаков
Прикота 

65

Білгород Білогородка

 +:-

СК Забір’я

 31.10

10:00 

Білогородка 

 ---

66

Вишня Вишневе

 2:0

UCSA Тарасівка

 30.10

 13:00

Вишневе 

Сіренко
Сусленко
Бучаков 
ПЕРША ЛІГА 11 тур (30.10 - 31.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

61

ФК Стара Боярка

 +:-

Баварія-2 Святопетрівське

 30.10

 13:00

Боярка 

 Остапюк
Левченко
Макосій

62

Віннер Боярка

 1:5

Альтіс Копилів

 31.10

14.00 

Боярка 

Авдишев
Дуднік 

63

ЦСКА Київ

 10:0

Колос Музичі

 31.10

13:30 

Гостомель 

Мельниченко
Федченко
Фофанов 

64

Гостинний Двір Вишневе

 1:5

Чайка U-19 ПП Борщагівка

 31.10

 13:00

 Вишневе

Піхур
Левченко
Прикота 

65

Софія Софіївська Борщагівка

 2:2

ФК Вишневе

 31.10

14.30 

Софіївський 

Сіренко
Бучаков
Воробйов 

66

Динамо Вишневе

 3:2

Фаворит Тарасівка

 31.10

 10:30

Вишневе 

Левченко
Піхур
Тарасюк 
ДРУГА ЛІГА 11 тур (30.10 - 31.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

61

Факел Гостомель

 2:4

Софія-2 Софіївська Борщагівка

 31.10

 10:30

Гостомель 

Мельниченко
Федченко
Фофанов 

62

Олімп Дмитрівка

 1:3

Кімерка Гостомель

31.10 

10:00 

Шпитьки 

Бучаков
Прикота Снімщиков 

63

Атлетик Білогородка

+:- 

Білокняжич Іванковичі

 30.10

13:00 

 Білогородка

 ---

64

СК Шпитьки

 +:-

СК Хотів

 31.10

14:30 

 Шпитьки

Снімщиков
Хорошилов 

65

ФК Гостомель

 +:-

Ветеран Боярка

 ---

 ---

--- 

 ---

66

СК Святопетрівське

 0:2

ФК Дмитрівка

 30.10

15:30 

Святопетрівське 

Сіренко
Білик
Ігбе 
ТРЕТЯ ЛІГА 11 тур (30.10 - 31.10)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
Арбітри
61
Патріот Київ
 0:6
Чайка-2 ПП Борщагівка
 31.10
13:00 
КНЕУ Економіст 
Козлов
Чубенко 
62
Рома Плай Княжичі
 ---
Вільні від матчів
--- 
 ---
--- 
 ---
63
Фенікс Буча
 -:+
ФК Гореничі
30.10 
15.00 
Гостомель 
Мельниченко
Фофанов
Снімщиков 
64
Максимум Боярка
 0:3
Білгород-2 Білогородка
30.10 
10:00 
 Боярка
Левченко
Макосій
Остапюк 
65
Прогрес-2 Крюківщина
 3:2
ФК Стоянка
30.10 
10:30 
Вишневе 
Гординський
Тарасюк
Снімщиков 
66
SC Гатне-2
 12:1
SC Юрівка
 31.10
 15:30
Вишневе 
Козлов
Піхур
Левченко 









Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81