Як відомо, в минулий четвер на стадіоні «Центральний» у Вишневому відбувся «Кубок Дружби» серед гравців віком від 45 років і старше з нагоди завершення понад двадцятирічної історії Києво – Святошинської районної федерації футболу. 14 жовтня, в святий день Покрови та свято захисників України, зустрілися друзі – футбольні ветерани, багато з яких брали участь на початку 2000-х в перших чемпіонатах Києво – Святошинського району під егідою КСРФФ. Турнір проходив за правилами міні-футболу в форматі два тайми по 12 хвилин (9 на 9) на половину стандартного поля. Організаторами змагань виступила ГО Києво-Святошинська районна федерація футболу (голова Валерій Чалий).
В кубку "Дружби" взяли участь команди з Ірпеня, Боярки, Вишневого, Білогородки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Малютянки та збірної вільних агентів під символічною назвою "Дружба". Серед учасників змагань було яскраве сузір’я легендарних особистостей Києво – Святошинського футболу, таких як Михайло Калуга, Володимир Петраш, Тарас Добрівський, Ігор Боровик, Євген Майданов, Анатолій Ткач, Юрій Маціпура, Олег Нагорнюк, Валентин Васильєв, Віктор Смарига, Олексій Левченко, Олександр Кириченко, Олександр Білоцький, Анатолій Маткевич, Микола Федоренко, Віталій Загней, Юрій Миколаєнко, Анатолій Таран, Володимир Гінда, Віктор Мнишенко, Сергій Петровський, Валерій Джамбулатов, Володимир Лупич, Олександр Польовик, Володимир Герасименко, Вячеслав Калуга, Анатолій Куявський, Віктор Торгоній, Анатолій Лук’яненко,  Костянтин Сахаров, Сергій Швець, Валентин Бондар, Руслан Тараненко, Богдан Гуменюк, Юрій Ваховський, Сергій Литвинов, Сергій Гребеник, Ігор Рибіннік, Валерій Татаренко, Євген Савельєв, Сергій Стасевич, Олег Грабовий та багато інших. Змагання пройшли в дружній та веселій атмосфері за підтримки чисельної аудиторії вболівальників футболу. Не підвела і погода, яка порадувала сонячним та погожим днем. На матчах працювали арбітри КСРФФ Григорій Воробйов та Денис Козлов. До вашої уваги технічні результати матчів.


Група «А»

«Кудрівка» (Ірпінь) – ФК «Вишневе» 4:1 (Сахаров, Буянов, Беляєв, Маткевич – Грабовий)

ФК «Боярка» - «Білгород» (Білогородка) 0:0

ФК «Вишневе» - ФК «Боярка» 1:0 (Гінда)

«Білгород» (Білогородка) – «Кудрівка» (Ірпінь) 1:3 (Чорненко – Маткевич-тричі)

«Кудрівка» (Ірпінь) – ФК «Боярка» 0:0

ФК «Вишневе» - «Білгород» (Білогородка) 0:3 (Таран, Гуменюк, Чорненко)

Група «Б»

«Нива» (ПП Борщагівка) – «Старт» (Малютянка) 3:0 (Герасименко-двічі, Хархан)

«Дружба» (К-Святошинський район) – «Софія» (Софіївська Борщагівка) 0:0

«Старт» (Малютянка) - «Дружба» (К-Святошинський район) 0:1 (Маціпура)

«Софія» (Софіївська Борщагівка) - «Нива» (ПП Борщагівка) 0:0

«Старт» (Малютянка) - «Софія» (Софіївська Борщагівка) 0:5 (Рибак, Власенко, Ягмуров, Келнер, Семків)

«Дружба» (К-Святошинський район) - «Нива» (ПП Борщагівка) 0:2 (Кириленко, Герасименко)

Турнірне становище в групах.

Група А: «Кудрівка» - 7 очок, «Білгород» - 4 очки, «Вишневе» - 3 очки, «Боярка» - 2 очки

Група Б: «Нива» - 7 очок, «Софія» - 5 очок, «Дружба» - 4 очки, «Старт» - 0 очок

Стикові матчі.

За 7-8 місця. «Боярка» - «Старт» +:-

За 5-6 місця. «Вишневе» - «Дружба» +:-

Товариський матч. «Боярка» - «Вишневе» 2:0 (Литвинов – двічі)

Півфінали.

«Кудрівка» - «Софія» 1:0 (Маткевич)

«Нива» - «Білгород» 2:0 (Кириленко, Прядка)

Матч за третє місце.

«Білгород» - «Софія» +:-

Фінал.

«Кудрівка» - «Нива» 2:0 (Маткевич, Буянов)

Володарями «Кубка Дружби» стали футболісти «Кудрівки – Ветеранос» (Ірпінь). Кольори ірпінського клубу захищали воротарі Петро Ясиновський та Дмитро Соботович, польові гравці Сергій Швець, Валентин Васильєв, Валентин Бондар, Валентин Науменко, Костянтин Сахаров, Сергій Тимошенков, Сергій Архангельський, Анатолій Маткевич, Богдан Спасюк, Анатолій Ткач, Олександр Беляєв. Президент клубу Роман Солодаренко, організатор Анатолій Ткач. Переможцям дістався красивий кубок, почесний диплом та комплект «золотих» медалей. Дипломом та «срібними» медалями нагороджені ветерани «Ниви» з Петропавлівської Борщагівки (президент Олександр Кириченко), а диплом за третє місце та «бронзові» нагороди отримали гравці «Білгорода» з Білогородки (організатор Руслан Тараненко). Всі учасники змагань отримали пам’ятні дипломи від КСРФФ. Нагородження провів заступник голови КСРФФ Валентин Овдієнко. Фото та відео підтримка турніру відбулася завдяки Ярославу та Каріні Карабкіним.

Оргкомітет турніру визначив переможців і в індивідуальних номінаціях. Кращим воротарем визнано Віталія Загнея ("Нива"), кращим бомбардиром з результатом в шість голів  став Анатолій Маткевич ("Кудрівка-Ветеранос), а кращим гравцем - Євген Майданов ("Білгород"). Дякуємо всім учасникам змагань та адміністрації стадіону "Центральний" за чудову атмосферу та хорошу організацію змагань!  

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81