Перша ліга. Огляд 9 туру.

На шляху до перемоги у першій лізі чемпіонату регіону молодіжна команда спортивного клубу «Чайка» переграла на виїзді ФК «Вишневе» у драматичному та видовищному матчі. У неділю, 17 жовтня, у Вишневому відбувся один з ключових матчів першої ліги чемпіонату Києво-Святошинського регіону, в якому вирішувалася доля лідерства у дивізіоні. Місцевий футбольний клуб «Вишневе» приймав  молодіжну команду – СК «Чайка» U-19. Підопічні Максима Головка здобули важливу перемогу з рахунком 5:3, відкривши собі шлях до перемоги у дивізіоні. Гра видалася дуже цікавою. Команда Володимира Шумунова не хотіла втрачати нагоду зрівнятися з  молоддю «Чайки» за очками і претендувати на перше місце, тому протягом всього матчу на полі точилася справжня чоловіча боротьба. Господарям потрібна була лише перемога, можливо, саме тому «Вишневе» зробило ставку на дещо авантюрний футбол з відкритим забралом. У першому таймі було місце виключно курйозним голам. Спочатку м’яч влетів у ворота «Вишневого» після того, як влучив у ногу Владислава Клименка і повільно зробив пірует у самісінький кут. Потім господарі поля, а саме нев’янучий Патрик Ігбе, зрівняли рахунок завдяки помилці  воротаря  Олександра Сидорчука, який у простій ситуації не влучив ногою по м’ячу. Під кінець тайму у ворота «Вишневе» залетів автогол. Це Микола Петрусь прострілював м’яч вздовж воріт, а захисник господарів Геннадій Яременко зрізав м’яч у сітку – 1:2. А у другому таймі почалися футбольні гойдалки – господарі поля зрівнювали рахунок, підопічні Максима Головка знову виходили вперед. За рахунку 3:3 двічі забив Владислав Клименко. Таким чином, 18-річний півзахисник зробив у цьому чемпіонському матчі «хет-трик» і став кращим гравцем поєдинку. Наступного «уік-енду»  молодіжна команда «Чайки» зіграє вдома з тарасовським «Фаваритом». У разі перемоги борщагівці можуть достроково оформити  звання переможця першої ліги чемпіонату Києво-Святошинського регіону.

А тепер – коротко про інші поєдинки. 14 жовтня відбулися два перенесені матчі. «Вишневе» не мав жодних проблем з «Баварією-2», забивши п’ять  м’ячів у ворота гостей ще до перерви. Кращим гравцем матчу став Патрик Ігбе, на рахунку якого «хет-трик». Забивши за тиждень п’ять голів, досвідчений форвард «Вишневого» вийшов на друге місце в гонці бомбардирів ліги. У місцевому дербі принципову перемогу над «Динамо» здобув «Гостинний Двір». Голкіпер «динамівців» Ігор Врублевський творив чудеса у воротах, і навіть у красивому кидку парирував удар з одинадцятиметрової позначки від Зінкевича, але партнери не підтримали подвиги свого ветерана. Прикро програвати, пропускаючи на четвертій компенсованій хвилині, але саме так і сталося у вишнівському дербі. Вирішальним став удар Кирила Наконечного, який і приніс важливу перемогу «вовкам».

Схожі тенденції продовжилися для цих колективів і в наступних матчах. «Гостинний Двір» несподівано впевнено переграв, як правило, фартовий на «Центральному» «Віннер». Цього дня підопічних Михайла Вєрного було не впізнати – вони виглядали інертними і слабкими.  Перемігши втретє поспіль, «вовки» залишили останнє місце і піднялися на досить гідну восьму сходинку. А «Динамо» вдома без дискваліфікованих Клюска та Ніколенка і основного голкіпера Врублевського у впертому поєдинку зазнало чергової поразки – цього разу від музичанського «Колоса». Завдяки трьом очкам на «Центральному», команда Дмитра Цвіркуна повернулася на друге місце і продовжує боротися за медалі першості. А от «Динамо» досить несподівано загрузло на дні турнірної таблиці, повністю проваливши другу половину сезону.  Залишається в медальній гонці і копилівський «Альтіс». В Боярці опір тарасівського «Фаворита» команда Олександра Ковчака зламала в другому таймі завдяки точним ударам Бурдейного та Олексія Мухи. «Софія» за схожим сценарієм поступилася вдома «Баварії-2», але подала протест на результат матчу, бо в складі гостей начебто грав незаявлений гравець. В цій зустрічі останнє слово буде за КДК.  ЦСКА вкотре гостював у Боярці. Суперником армійців був досвідчений коллектив з цього міста. «Стара Боярка» показала досить сильний характер та не поступалася в жодному з єдиноборств. Проте, класс гостей все ж давався взнаки. «Червоно-чорні» почали гру з контролю м‘яча, однак,  круглий досить довго оброблявся гравцями, що впливало на темп атак. До середини першого тайму армійці мали три нагоди, проте не змогли  якісно влучити у ворота. На 37-й хвилині роль лідера взяв на себе Іван Подшивалов, який прийняв м‘яча та з метрів 23-х поклав шкіряного у самісінький кут, під дальню штангу - 0:1. Гра набула монотонного та десь в‘ялого характеру – армійці грали досить академічно,  а господарі рідко  вибігали в контратаку. Додав яскравих кольорів лише забитий на 73-й хвилині гол - відзначився Олексій Шульга після пострілу Зака Біллала -  0:2. «Стара Боярка» мала кілька небезпечних моментів наприкінці гри, протее, не реалізували їх. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь киян. Ця перемога дозволила армійцям залишити за собою теоретичні шанси на перше місце.

Перенесені матчі.

ФК Вишневе - Баварія-2 (Святопетрівське) 6:2 (5:0)

14.10, 16.00. Центральний (Вишневе)

Арбітри: В.Сіренко (Михайлівка Рубежівка), В.Левченко (Васильків), О.Омельченко (Крюківщина)

Вишневе: Легкоконець (Дігборі-Бесмарт,48), Ходоровський (Джулай,55),  Яременко (Коробка,60), Тищенко, Маринич, Огунбона, Степанюк (Нвосу,85), Океке (Івух,73),   Недогибченко (Умох,70),  Літаш,  Ігбе (Лазарян,81). Тренер В.Шумунов

Баварія-2: Гура, Місько, Моршна (К.Марковець,63), Ятленко (Р.Марковець,50), Насадюк, Скрицький (Землянський,60), Білошицький, Неведомський, Грачов, Понежда, Коровиков. Тренер Д.Неведомський

Голи:  П.Ігбе (16,37,44), В.Літаш (21), Е.Океке (45), М.Івух (85) - В.Коровиков (56), Д.Неведомський (83). На 42-й хвилині В.Літаш (В) не реалізував пенальті

Попереджені Літаш (В), Скрицький, Ятленко (Б)

Динамо (Вишневе) - Гостинний Двір (Вишневе) 0:1 (0:0)

14.10, 9.30. Шкільний (Святопетрівське)

Арбітри: Коростишевський (Бровари), Бучаков (Крюківщина), Ігбе (Вишневе)

Динамо: Врублевський, Мартем’янов, Паламарчук, Клюско, Півторак, Омельянов, Ушатюк, Космачевський,  Турманідзе, Ніколенко, Портянкін. Тренер Р.Остапенко

ГД: Сальник, Юхименко, Куцюк,  Курінний,  Семикін, Обіюх, Зінкевич (Ужва,70), Нечай (Ковриженко,46),  Наконечний, Кавуза,  Ткаченко. Тренер О.Волинець

Гол: К.Наконечний (90+4). На 6-й хвилині Д.Зінкевич (ГД) не реалізував пенальті

Попереджені Ніколенко, Ушатюк, Клюско (Д)

9 тур.

ФК Стара Боярка – ЦСКА (Київ)  0:2 (0:1)

16.10, 12.30. Зеніт (Боярка)

Арбітри: Снімщиков (Київ), В.Левченко (Калинівка), Коростишевський (Бровари)

СБ: Сивенко, А.Лахтадир, Лапа,  Пазюк, Погорілий (Синяк,61),  Кучеренко,  Кулініч, Лимар (Харченко,17) Шиденко (Буртовий,69), Цингарюк, Розливан. Тренер К.Лахтадир

ЦСКА: Голубей, Конопля (Пужайло,70), Стародубов, Кириленко, Гурін, Ідрес Саід (А.Біллал,60), Олешко (Скуратов,70), Борисевич (Шостак,46), Печонкін (Іващенко,71), Подшивалов (Борисков,60), Шульга (Маньковський,82). Тренер Р.Періжок

Голи: І.Подшивалов (31), О.Шульга (80)

Попереджені Лапа (СБ), Подшивалов (ЦСКА)

ФК Вишневе - Чайка U-19 (ПП Борщагівка)   3:5 (1:2)

17.10, 13.30. Центральний (Вишневе)

Арбітри: Титов (Гостомель), Тарасюк (Копилів), Воробйов (Чайки)

Вишневе: Легкоконець (Дігборі-Бесмарт,46), Маринич,  Бондар, Ходоровський,  Яременко (Козенко,68), Степанюк, Океке (Егбо,53), Огунбона (Фалілеєв,77),     Літаш (Івух,86), Недогибченко, Ігбе. Тренер В.Шумунов

Чайка: Сидорчук, Олешко (Боровський,86),  Калмиков, Тіняков, Дяченко, Кочубинський, Петрусь (Кратов,52), Мнишенко,  Кирносов (Монеді,77, Карасевич,84), Клименко, Лазарець. Тренер М.Головко

Голи: П.Ігбе (40,51), Г.Яременко (62) – В.Клименко (23,64,76), Г.Яременко (41,автогол), М.Кратов (54)

Попереджені Маринич (В), Лазарець, Кирносов, Олешко (Ч)

Софія (Софіївська Борщагівка) - Баварія-2 (Святопетрівське) 0:2 (0:0)

17.10, 13.00. Софіївський (Софіївська Борщагівка)

Арбітри: Коростишевський (Бровари), Куцюк (Вишневе), Козлов (Гостомель)

Софія: Шугайло, Ромашов (Аньянву,46), Голота (Лещенко,66), Остапчук (Сахно,46), А.Кравченко, Морочило, Корнейко, Рудзінський (Винниченко,66), Охременко, Гераскевич, Труський (Свіца,66). Тренер А.Маткевич

Баварія-2: Гура, Моршна (Акопян,72), К.Марковець, Ятленко, Насадюк, Скрицький, Телеш, Василяка (Неведомський,76), Коровиков, Понежда, Землянський. Тренер Д.Неведомський

Голи: О.Моршна (70), В.Коровиков (83)

Попереджений Остапчук (С)

Гостинний Двір (Вишневе) – Віннер (Боярка)  3:0 (1:0)

16.10, 15.30. Центральний (Вишневе)

Арбітри: Коростишевський (Бровари), Джамбулатов (Вишневе), Снімщиков (Київ)

ГД: Сальник, Юхименко, Штомпель, Курінний, Куцюк,   Обіюх (Ужва,78), Гінда, Нечай (Ковриженко,76),  Наконечний, Зінкевич, Ткаченко. Тренер О.Волинець

Віннер: Біленко, Веретельников, Корчинський, Клименко,  Солов’юк,  Куліш, Жевага (Степанов,73), Бойко, Яковенко, Хруленко (Нагорнюк,55), Рудюк. Тренер М.Вєрний

Голи: О.Курінний (3), К.Наконечний (65), В.Ковриженко (90+4)

Попереджені Нечай (ГД), Веретельников (В)

Фаворит (Тарасівка) – Альтіс (Копилів)  1:2 (0:0)

17.10, 16.00. Зеніт (Боярка)

Арбітри: Дуднік (Забір’я), Макосій (Боярка), В.Левченко (Данилівка)

Фаворит: Гулько, С.Захарчук,  В.Захарчук (Мотіс,65), Левчук,  Філоненко,  Кондрук (Ілляшов,57), Читадзе (Левенков,69), Лозовенко, Гармаш (Коваленко,37), Дмитруха, Українець (Проценко,64). Тренер І.Проценко

Альтіс: Зуєв, Суханов (Бірюк,65), Строгонов (Бугайчук,52, Тарасюк,69), Швець (Кохан,89),  Рудобаба, Депутат,  Гноєвський,  Кос, О.Муха, Бурдейний, Каліман. Тренер О.Ковчак

Голи: Т.Лозовенко (76,пенальті) – О.Бурдейний (60), О.Муха (68)

Попереджений Кондрук (Ф)

Динамо (Вишневе) – Колос (Музичі) 2:4 (1:2)

17.10, 10.30. Центральний (Вишневе)

Арбтри: Гінда, Куцюк, Хилюк (всі – Вишневе)

Динамо: Сопільняк, Мартем’янов, Паламарчук, Чубенко,   Шуляк, Півторак (Загорний,46), Р.Остапенко, Ушатюк (Сима,85), Сокур,  Турманідзе, Омельянов (Скляр,57). Тренер Р.Остапенко

Колос: Старанчук, Гуща (Д.Цвіркун,74), О.Зуєвич, Сухенко, Калита, П.Зуєвич,  Тайо Алуко,  Біляк, Кельвін Усор,  Арт.Ковпак,  Хребет (Олусунді,61). Тренер Д.Цвіркун

Голи: В.Паламарчук (20), Р.Остапенко (90) – Д.Гуща (28), Арт.Ковпак (38), Е.Олусунді (76), Кельвін Усор (86,пенальті)