Довгоочікувані півфінали кубка Києво – Святошинського регіону нарешті відбулися. Точніше, було зіграно лише один матч – в Ірпені, адже «Сокіл» з Михайлівки Рубежівки з відомих причин пройшов у фінал без боротьби. 14 жовтня, в день захисників Вітчизни та Покрови Святої Богородиці на стадіоні «Чемпіон» місцева «Кудрівка» без проблем подолала SC «Гатне» та склала компанію команді Дмитра Бірюка у вирішальному матчі за почесний кубковий трофей. Особливої боротьби в півфіналі не вийшло. Перш за все через жахливі помилки захисної лінії гостей. Склалося враження, що підопічні Юрія Балашева бели елементарно не готові до важливої гри. “Кудрівка” досить швидко вийшла вперед. Захисник гатненців Михайло Денисов вже на першій хвилині невдало зіграв у центрі поля, його обікрав Іващик, прорвався до воріт й переграв голкіпера  – 1:0. Згодом  Владислав не реалізував кілька гольових нагод, а також був момент з Долгоп’ятовим, який в боротьбі з тим же Денисовим претендував на пенальті, однак рефері залишив падіння вінгера ірпінців без уваги. Та господарі продовжували активно створювати небезпеку біля воріт гатненців, і черговий момент закінчився другим взяттям воріт. Долгоп’ятов віддав на Іващика, той під кутом увійшов у карний майданчик і пробив. Удар вийшов несильним,  але голкіпер гостей Максименко помилився і пропустив м’яча під собою – 2:0. Ситуація ще більше ускладнилась для “Гатного”, коли й третій м’яч влетів у їх ворота. “Кудрівка” чудово розіграла штрафний удар. Кушнір покотив на Лещенка, той п’ятою переправив круглого на ближню стійку, звідки Проневич збільшив перевагу господарів – 3:0. “Гатне” у першому таймі не створив жодного небезпечного моменту, тому в перерві тренер гостей Балашев зробив низку замін. Після перерви “Кудрівка” віддала ініціативу супернику і грала по рахунку, розраховуючи на контратаки. Гості діяли гостріше,  ніж у першій половині гри, непогано використовували стандарти, але хоча б на гол так і не награли. Були моменти у Таранухи, Яблонька, Віталія Костенка, проте, в завершальній фазі їм не вистачило точності. Господарі також мали шанси збільшити перевагу,  але не скористалася ними. В підсумку рахунок першого тайму не змінився,  і підопічні Протченка заслужено вийшли до фіналу. 7 листопада, в неділю, на СКК «Софіївський» відбудеться вирішальний поєдинок. Суперником ірпінської «Кудрівки» буде “Сокіл” з Михайлівки  Рубежівки, який без гри пройшов до фіналу. В півфіналі команда Дмитра Бірюка мала виборювати  путівку проти “Ниви” з Бузової, але їй зарахували технічну поразку через відмову від участі в змаганнях під егідою КСРФФ.

Відео півфіналу «Кудрівка» - «Гатне»:

1/2 фіналу кубка Києво – Святошинського регіону. Технічні результати.

«Кудрівка» (Ірпінь) – SC «Гатне» 3:0 (3:0)

14 жовтня, 13.00. Ірпінь, стадіон «Чемпіон».

Арбітри: В.Сіренко (Михайлівка Рубежівка), Р.Коростишевський (Бровари), О.Титов (Гостомель)

Кудрівка: Следзевський, Бачинський, Лещенко, Здоренко, Пластун, Проневич, Боровець (Дорошенко,54), Іващик (Литовченко,68), Кушнір (Кубенко,69), Долгоп’ятов (Кузьменко,71), Сухенко (Мітленко,20). Тренер О.Протченко

Гатне: Максименко, Пашко, Остролуцький (Грива,46), Євтушок (Є.Костенко,43), Денисов (Орлов,46), Кривошеєнко (Костяний,46), Галкін (Яблонько,46), Рибцов (В.Костенко,46), Тарануха, О.Романчук, Семенов (Магда,70). Тренер Ю.Балашев

Голи: В.Іващик (1,30), Д.Проневич (31)

Попереджені О.Романчук, Тарануха (Гатне)

«Нива» (Бузова) – «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка) -:+ (відмова господарів)

Фінал. 7 листопада, неділя. СКК «Софіївський». «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка) – «Кудрівка» (Ірпінь). Слідкуйте за нашими анонсами.