СУПЕРЛІГА  10 тур (23.10 - 24.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

55

Кудрівка Ірпінь

 2:0

Сокіл Михайлівка Рубежівка

24.10 

13:00 

Ірпінь 

Титов
Муха
Гординський

56

Джуніорс Шпитьки

+:- 

Ліневич Груп Ірпінь

 ---

 ---

--- 

---

57

Ронін Лісне

 -:+

Прогрес Крюківщина

 ---

 ---

---

---

58

Баварія Святопетрівське

 5:3

Білгород Білогородка

24.10 

16:00 

Вишневе 

Бучаков
Джамбулатов
Андреєв

59

Чайка U-21

 0:1

UCSA Тарасівка

 23.10

16:00 

Козак Арена 

Мельниченко Д.
Левченко В.
Козлов

60

СК Забір’я

 0:4

Вишня Вишневе

 24.10

13:00 

Забір′ я

Сусленко
Андрійчук
Щербина

ПЕРША ЛІГА 10 тур (23.10 - 24.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

55

Віннер Боярка

 1:1

ФК Стара Боярка

 24.10

15:30 

 Забір′я

Щербина
Сусленко
Андрійчук

56

Баварія-2 Святопетрівське

2:0 

ЦСКА Київ

23.10 

16:00 

Святопетрівське 

Коростишевський
Юхименко
Снімщиков

57

Альтіс Копилів

 4:0

Гостинний Двір Вишневе

 24.10

 18:30

Бузова Арена 

Авдишев
Піхур
Мельниченко

58

Колос Музичі

 2:4

Софія Софіївська Борщагівка

 24.10

 13:00

Гореничі 

Піхур
Остапюк
Приймак

59

Чайка U-19 ПП Борщагівка

 7:1

Фаворит Тарасівка

 24.10

16:00 

Козак Арена 

Коростишевський
Козлов
Докучай

60

ФК Вишневе

3:2 

Динамо Вишневе

24.10 

10:30 

Вишневе 

Юхименко
Гінда
Прикота

ДРУГА ЛІГА 10 тур (23.10 - 24.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

55

Олімп Дмитрівка

 3:1

Факел Гостомель

24.10 

10:00 

Шпитьки 

Мельниченко Д.
Козлов
Тарасюк

56

Софія-2 Софіївська Борщагівка

 1:0

Атлетик Білогородка

 23.10

18:30 

СКК Софіївський 

Мельниченко Д.
Коростишевський
Снімщиков

57

Кімерка Гостомель

 4:2

СК Шпитьки

 24.10

16:00 

Гостомель 

Снімщиков
Федченко
Муха

58

Білокняжич Іванковичі

 2:2

ФК Гостомель

 24.10

 16:00

Іванковичі 

Когтєв
Чиженко
Шевчук

59

СК Хотів

 3:3

ФК Дмитрівка

24.10 

10:30 

Хотів 

Когтєв
Чиженко
Макосій

60

Ветеран Боярка

 -:+

СК Святопетрівське

 ---

--- 

--- 

---

ТРЕТЯ ЛІГА 10 тур (23.10 - 24.10)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
Арбітри
55
Рома Плай Княжичі
 2:1
Патріот Київ
 24.10
16:00
Боярка 
Макосій
Ігбе
Левченко В.
56
Чайка-2 ПП Борщагівка
 5:0
Фенікс Буча
 24.10
9:45 
Козак Арена 
Снімщиков
Федченко
Воробйов
57
Вільні від матчів
--- 
Максимум Боярка
--- 
 ---
--- 
---
58
ФК Гореничі
 0:1
Прогрес-2 Крюківщина
24.10 
15:30 
Сад Арена 
Приймак
Остапюк
Піхур
59
Білгород-2 Білогородка
 5:2
SC Юрівка
 24.10
10:00 
Білогородка 
Андрійчук
Сусленко
Щербина
60
ФК Стоянка
 2:6
SC Гатне-2
24.10 
10:00 
Сад Арена 
Остапюк 
Приймак
Піхур














Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81