СУПЕРЛІГА 9 тур (16.10 - 17.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

49

Сокіл Михайлівка Рубежівка

 +:-

Ліневич Груп Ірпінь

 ---

 ---

--- 

 

50

Прогрес Крюківщина

0:5 

Кудрівка Ірпінь

 17.10

 15:30

 Вишневе

Титов
Воробйов 
Джамбулатов

51

Білгород Білогородка

 2:2

Джуніорс Шпитьки

 17.10

 13:00

Білогородка 

 Юхименко
Снімщиков
Гінда

52

UCSA Тарасівка

 +:-

Ронін Лісне

17.10 

16:00 

 Святопетрівське

 

53

Вишня Вишневе

 4:3

Баварія Святопетрівське

 15.10

13:00 

Вишневе 

Гринь
Прикота
Мельниченко Д.

54

СК Забір’я

 5:2

Чайка U-21 ПП Борщагівка

 15.10

 14:00

 Забір′я

 Сіренко
Якубович

Муха
ПЕРША ЛІГА 9 тур (16.10 - 17.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

49

ФК Стара Боярка

0:2 

ЦСКА Київ

 16.10

 12:30

 Боярка

Снімщиков
Левченко
Коростишевський

50

Гостинний Двір Вишневе

 3:0

Віннер Боярка

 16.10

 15:30

 Вишневе

Коростишевський
Джамбулатов
Снімщиков

51

Софія Софіївська Борщагівка

 0:2

Баварія-2 Святопетрівське

 17.10

 13:00

СКК Софіївський 

 Коростишевський
Куцюк
Козлов

52

Фаворит Тарасівка

 1:2

Альтіс Копилів

 17.10

 16:00

Боярка 

 Дуднік
Левченко В
Макосій

53

Динамо Вишневе

 2:4

Колос Музичі

17.10 

 10:30

Вишневе 

Гінда
Воробйов
Куцюк

54

ФК Вишневе

 3:5

Чайка U-19 ПП Борщагівка

 17.10

 13:30

Вишневе 

 Титов
Воробйов
Тарасюк
ДРУГА ЛІГА 9 тур (16.10 - 17.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

49

Факел Гостомель

 0:1

Атлетик Білогородка

 17.10

10:30 

 Гостомель

 Снімщиков
Фофанов
Овдієнко

50

СК Шпитьки

 1:5

Олімп Дмитрівка

 17.10

16:00

Шпитьки 

 Бучаков
Когтєв
Хорошилов

51

ФК Гостомель

 1:1

Софія-2 Софіївська Борщагівка

 17.10

16:00 

Гостомель 

 Мельниченко Д
Снімщиков
Козлов

52

ФК Дмитрівка

 5:2

Кімерка Гостомель

17.10 

 10:00

Дмитрівка 

 Андреєв
Когтєв
Хорошилов

53

СК Святопетрівське

 0:7

Білокняжич Іванковичі

 17.10

13:00 

Святопетрівське 

 Дуднік
Макосій
Ткаченко

54

Ветеран Боярка

-:+ 

СК Хотів

--- 

--- 

--- 

 
ТРЕТЯ ЛІГА 9 тур (16.10 - 17.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

49

Патріот Київ

 +:-

Фенікс Буча

 17.10

 16:00

Київ Економіст 

 Гординський
Коростишевський
Чубенко

50

Максимум Боярка

1:0 

Рома Плай Княжичі

 16.10

 10:00

 Боярка

Гординський
Левченко
Станілога

51

Прогрес-2 Крюківщина

0:2 

Чайка-2 ПП Борщагівка

 16.10

 10:30

Вишневе 

Коростишевський
Снімщиков
Муха

52

SC Юрівка

--- 

Вільні від матчів

 ---

 ---

--- 

 

53

SC Гатне-2

 6:2

ФК Гореничі

17.10 

 10:00

Гореничі 

 Юхименко
Тарасюк
Ігбе

54

ФК Стоянка

 0:0

Білгород-2 Білогородка

 17.10

 13:00

Гореничі 

 Когтєв
Бучаков
Хорошилов

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81