Огляд матчів 7 туру. Суперліга.

Не встигли ми порадіти за Суперлігу, як сумні новини посипалися, як з рогу достатку. Причому, звідки не чекали. Ірпінський «Ліневич Груп» несподівано вирішив припинити виступи в змаганнях. Це сталося після оглушливої поразки від «Вишні». Гра не залагодилася для команди Олександра Юрчука з перших хвилин. Гості виглядали мляво та безініціативно. Перший гол вишнівчани забили уже в дебюті. Христюк відправив «лонг-болл» в лінію атаки, а там Ганжола прийняв м’яча на груди і пробив над руками Анікеєва. І захист, і голкіпер гостей в цьому епізоді могли зіграти надійніше. На цьому прикрощі ірпінців не закінчилися. Литченко вивів по місцю правого інсайда Антона Захарченка, а той невідпорно пробив під поперечину – 2:0. А під завісу першої половини гри Ганжола вивів віч-на-віч з голкіпером гостей Литченка, і Владислав не схибив. На додачу підвів свою команда Владислав Дубовець. Він спересердя вдарив по ногах свого кривдника Шевченка після зупинки гри і побачив перед собою «червоне світло» від рефері Сіренка. В другому таймі тридцять хвилин гості трималися досить мужньо, але після невдалого створення штучного офсайду кинули грати і врешті пропустили аж вісім голів. «Хет-триком» відзначився Артем Квецко. На жаль, пізніше виявилося, що це була остання гра «Ліневич Груп» в нашому чемпіонаті. Керівництво клубу вирішило припинити участь клубу в змаганнях.

В центральному матчі туру «Сокіл» на ошатному сільському стадіоні в Михайлівці Рубежівці приймав «Білгород». Незважаючи на серйозні кадрові втрати (чого тільки варті Максим та Андрій Мельники), гості в першому таймі ні в чому не поступалися вищому за рангом супернику. Мали шанси забити як «Сокіл», так і «Білгород». У господарів особлива небезпека йшла від флангових атак, а в гостей – після чудо-аутів Яловенка.
Всі основні події матчу відбулися в другому таймі. Почалося все з вилучення гравця гостей Валерія Бойка. На 47-й хвилині центральний півзахисник “Білгорода” здійснив безрозсудний стрибок у Андрія Шаменка, за що й отримав настільки сурове покарання – червону картку від арбітра Авдишева. Саме цей епізод став ключовим у матчі - якщо в однакових складах “Білгород” на рівних протистояв “Соколу”, то в меншості вже не зміг стримувати атаки суперника.“Розмочити” ворота “Білгорода” вдалося Дмитру Васильєву. На 57-й хвилині півзахисник “Сокола” реалізував пенальті, який заробив Андрій Шаменко. Гості провалилися на лівому фланзі оборони, створюючи штучний офсайд, і Яловенку довелося фолити у власному карному майданчику. До речі,  для Васильєва цей гол став вже шостим у сезоні, і він продовжує боротися за звання найкращого бомбардира Суперліги.Подвоїв перевагу “Сокола” Сайлас Обулор, який вийшов на заміну у другому таймі. Нігерійський нападник спочатку змарнував кілька чудових нагод, але пізніше виправився, реалізувавши вихід тет-а-тет з голкіпером. Сталося це на 77-й хвилині, а вже у компенсований арбітром час Обулор додав до свого активу результативну передачу, асистувавши Максиму Ломакові. Останній з лінії воротарського майданчика переправив м’яча у порожні ворота. Щоправда, заради справедливості варто відзначити, що Обулор у момент передачі від Івана Гусіна, схоже, встиг забігти у офсайд.

У 7 турі Суперліги лідер -  ірпінська “Кудрівка” - гостювала в Забір’ї, де грала проти одного з аутсайдерів чемпіонату. Сподіватися на те, що ірпінці  втратять на «Нептуні» очки, ще й в день народження головного тренера команди Олександра Протченка, не доводилось. Хоча саме господарі поля повели у рахунку, вдало подавши кутовий. Тичина на дальній стійці переправив м’яча у ворота Следзевського. Але надалі на полі повністю домінувала “Кудрівка” й змогла довести рахунок до розгромного. Переломними стали голи капітана гостей Ярослава Кубенка. Спочатку він вразив ворота Куликова дальнім ударом з відскоком від газону, а за дві хвилини розстріляв ворота з близької відстані. Надалі Кубенко відзначився «хет-триком», а лідер серед бомбардирів Владислав Іващик – дублем, довівши свій лицьовий рахунок до восьми голів. Забірці також мали ще кілька шансів забити, проте, реалізувати їх не зуміли.

Ще два матчі закінчилися результативними нічийними підсумками.   Гра на «Нептуні» запам’яталася буйством емоцій та розкішним сюжетом. «Християни» мали всі шанси здобути другу перемогу в Суперлізі, але ведучи в рахунку 3:1, на фініші двічі пропустили. В результаті – бойова нічия 3:3! Варто віддати належне обом колективам – і ЮКСА, і «Прогресу» - за видовищний і цікавий футбол. Плюс сім попереджень, а це свідчення того, що ніхто не хотів поступатися.

До останнього моменту під питанням знаходилася гра в Святопетрівському між «Баварією» та «Ронін». Добре, що гра таки відбулася, адже вона стала однією з найкращих в Суперлізі. Обидві команди грали з відкритим забралом, йдучи в атаку великими силами, без страху і докору. Арбітр ФІФА Денис Шурман провів важкий поєдинок на хорошому рівні і зафіксував бойову нічию 4:4! Суперники почергово виходили вперед, на стадіоні вирували емоції, за все це ми й любимо футбол. Рахунок відкрили господарі. В класичному стилі після кутового точним ударом головою відзначився Олексій Іллічов. Після цього ще кілька гострих атак провела «Баварія», але вище всяких похвал зіграв воротар «Роніна» досвідчений Роман Данкович. У гостей були свої козирі в нападі. В першу чергу, це реактивний Дмитро Лактіонов. В битві на «Шкільному» він завдав багато клопоту захисту господарів. Після флангового проходу Дмитра Грищенка з другої спроби Лактіонов таки «запалив червоне світло» за воротами Гребенюка. Далі чудовий пас від Мар’євича елегантним дотиком втілив Дмитро Скакун. Він красиво перекинув м’яча через голкіпера гостей. Проте, завершення першого тайму стало «холодним душем» для «Баварії». Лактіонова недозволеним прийомом зустрів у власному карному майданчику Намчук, а пенальті чітко реалізував Ігор Нечай. І він же вдало зіграв на підбиранні після подачі з кутового і потужно пробив точнісінько в кут. Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Едуард Білоцерківець з гострого кута після подачі з кутового та шарварку в карному майданчику «Роніна» таки знайшов шпарину в частоколі ніг та рук. Не встигли господарі порадіти, як феноменальний прохід здійснив Лактіонов. Прискорившись майже з центра поля, він у стилі Дієго Марадони пройшов кількох захисників і неймовірно точно, від стійки, вразив  дальній кут.   На щастя, для господарів Дмитро Тимко, уникнувши офсайду, вийшов віч-на-віч з Данковичем і встановив підсумковий рахунок в матчі – 4:4!

Сокіл (Михайлівка Рубежівка) - Білгород (Білогородка)  3:0 (0:0)

03.10, 16.15. Шкільний (Михайлівка Рубежівка)

Арбітри: Авдишев (Київ), Муха, Андреєв (обидва – Буча)

Сокіл: Толєбаєв, Фільчаков (Бойченко,67), Скаскевич (Федоренко,46), Андрейчиков,  Васильєв (Ломако,82), Приходько, Валага (Гусін,46), Шаменко (Лисенко,85), Байдалук (Сапоненко,67),   Ємельянов (Обулор,46), Вдовіченков (Сіренко,85). В.о. тренера Е.Окодува

Білгород: Тупчій, Микитенко (Ремех,77),  Р.Проценко (Радчук,82),  Яловенко,  Бойко, Алан Гаетан (О.Мельник,80), Ганзевич,  Овередний (Вовченко,80),  Лісовенко (Ковальов,80), Миткалик (Поштар,80),  Федірець. Тренер Р.Клименко

Голи: Д.Васильєв (56,пенальті), С.Обулор (77), М.Ломако (90+2)

Попереджені Фільчаков (С), Ганзевич, Яловенко (Б)

Вилучений В.Бойко (Б) – 47 хвилина, серйозне ігрове порушення

Баварія (Святопетрівське) – Ронін (Лісне) 4:4 (2:3)

03.10, 13.00. Шкільний (Святопетрівське)

Арбітри: Шурман (Вишневе), Коняшин, Чернишов (обидва – Київська область)

Баварія: Гребенюк (Пославський,46), О.Іллічов,  Ятленко, Намчук, Баранович (Чапала,23), Скакун, Ткачук, Мар’євич (Білоцерківець,66), Коропецький, Коровиков, Тимко. Тренер П.Понежда

Ронін: Данкович, Морозюк, Коваленко, Петкус, Тулін, Піскун,   Лаврієнко (Кузьменков,46),  Пуди (Крук,69), Нечай (Копитіков,73), Грищенко,  Лактіонов. Тренер Д.Хомутов

Голи: О.Іллічов (8), Д.Скакун (29), Е.Білоцерківець (68), Д.Тимко (74) – Д.Лактіонов (17,70), І.Нечай (40,пенальті,42)

Попереджені Намчук, Ятленко, Понежда (Б), Кузьменков, Петкус (Р)

Вилучений Я.Намчук (Б) – 90+4 хвилина, повторне попередження

UCSA(Київ) - Прогрес (Крюківщина)    3:3 (1:1)

02.10, 10.00. Нептун (Забір’я)

Арбітри: А.Гординський (Київ), Тарасюк (Копилів),  Незенко (Забір’я)

UCSA: Лавренс, де Альмейда, Родріго Ферраз,  Орнст, Желай, Джесс Нумбі, де Сільвейра, Вітор Габріель, Раджабі (Кусала,46), Рахманов, Ромарік Нама. Тренер К. де Сільвейра

Прогрес: Леонтович, Олійник (Помазанов,46), Середа (Морозов,71), Никонов, Гупало (Ананко,76), Зінченко  (Таловський,33), Ткачук (Шталтовний,65),  Апанасенко (Варіжук,46), Семенищ, Столяров, Прилюдько (Шевчук,56). Тренер В.Петровський

Голи: Вітор Габріель (7), Б.Кусала (67), З.Рахманов (77) – М.Апанасенко (14), Б.Семенищ (79), Б.Шталтовний (84)

Попереджені Родріго Ферраз, Ромарік Нама, К. де Сільвейра (ЮКСА), Семенищ, Столяров, Середа, Таловський (П)

Вишня (Вишневе) – Ліневич Груп (Ірпінь) 8:0 (3:0)

02.10, 13.00. Центральний (Вишневе)

Арбітри: Сіренко (Михайлівка Рубежівка), Джамбулатов, Прикота (обидва – Вишневе)

Вишня: Попов (Довнар,60), Галущенко (Бондаренко,60), Кирик (Топчій,78), Ант.Захарченко ((Попадюха,60), Христюк, Малков, Катомкін (Донченко,60),  Шевченко, Карпук (Шевцов,78), Ганжола (Квецко,73), Литченко. Тренер Ю.Миколаєнко

ЛГ: Анікеєв, Хиля (Савійсько,20), Приймак, Шушков, Назаров, Козирь, Дубовець, Ільченко, Кушнерик, Ларін (Мілокост,65), Іваненко (Коршиков,65). Тренер О.Юрчук

Голи: В.Ганжола (5), Ант.Захарченко (26), В.Литченко (38,89), А.Квецко (75,86,88), Д.Попадюха (82)

Попереджений Шевченко (В)

Вилучений В.Дубовець (ЛГ) – 43 хвилина, агресивна поведінка, О.Юрчук (ЛГ) – після закінчення матчу, агресивна поведінка

Вікторія (Забір’я) – Кудрівка (Ірпінь)  1:7 (1:2)

03.10, 12.30. Нептун (Забір’я)

Арбітри: Піхур, Авдишев (обидва - Київ), Приймак (Дмитрівка)

Забір’я: Куликов, Сусло, Сірий, Самощенко,  Тоцький, Копил (Гайдай,46), Лоюк (Кузьменко,70), Муха (Зурігат,58), Тичина,  Касянчук, Костушевич. Тренер В.Гуменюк

Кудрівка: Следзевський,  Бачинський (Проневич,70), Іващик (Долгоп’ятов,73), Кушнір (Кацитадзе,65), Здоренко, Лещенко,  Дорошенко, Мітленко, Кубенко (Сухенко,68), Нагорний, Долженко. Тренер О.Протченко

Голи: О.Тичина (5) – Я.Кубенко (11,18,61), В.Іващик (57,63), С.Долженко (67), К.Мітленко (90)