СУПЕРЛІГА 8 тур (09.10 - 10.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

Прогрес Крюківщина

 1:2

Сокіл Михайлівка Рубежівка

 10.10

16:00 

Вишневе 
Сусленко
Бучаков
Остапюк

44

Ліневич Груп Ірпінь

-:+ 

Білгород Білогородка

 ---

---

---

45

Кудрівка Ірпінь

 3:1

UCSA Тарасівка

 10.10

13:00 

Ірпінь 
Мельниченко Д.
Фофанов
Тарасюк

46

Джуніорс Шпитьки

 1:4

Вишня Вишневе

 10.10

10:30 

Вишневе 
Бучаков
Сусленко
Остапюк

47

Ронін Лісне

 -:+

СК Забір’я

  10.10 

13:00 

Шпитьки 
Авдишев
Піхур
Левченко

48

Чайка U-21 ПП Борщагівка

 0:4

Баварія Святопетрівське

 10.10 

 16:00

Святопетрівське 
Юхименко
Снімщиков
Козлов

ПЕРША ЛІГА 8 тур (09.10 - 10.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

Гостинний Двір Вишневе

 4:3

ФК Стара Боярка

 9.10

16:00 

Вишневе 
Бучаков
Дмитренко

44

ЦСКА Київ

 

Софія Софіївська Борщагівка

 26.10

 19:00

Київ школа№256 

45

Віннер Боярка

 1:1

Фаворит Тарасівка

10.10 

13:00 

Забір'я 
Дуднік
Снімщиков
Юхименко

46

Баварія-2 Святопетрівське

 3:2

Динамо Вишневе

 9.10

16:00 

Святопетрівське
Дуднік
Смалько 
Ахмадалієв

47

Альтіс Копилів

3:4 

ФК Вишневе

9.10 

 16:00

Бузова 
Мельниченко Д.
Піхур
Козлов

48

Чайка U-19 ПП Борщагівка

 7:0

Колос Музичі

9.10 

10:30 

Козак Арена 
Сіренко
Піхур
Тарасюк

ДРУГА ЛІГА 8 тур (09.10 - 10.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

СК Шпитьки

 1:5

Факел Гостомель

 10.10

 10:00

Шпитьки 
Авдишев
Піхур
Левченко

44

Атлетик Білогородка

 1:1

ФК Гостомель

 9.10

 15:30

Білогордка 
Сусленко
Когтєв
Чиженко

45

Олімп Дмитрівка

 0:2

ФК Дмитрівка

10.10 

16:00 

Шпитьки
Піхур
Авдишев
Левченко 

46

Софія-2 Софіївська Борщагівка

 2:0

СК Святопетрівське

 9.10

 19:00

СКК Софіївський 
Снімщиков
Воробйов
Бучаков

47

Кімерка Гостомель

+:- 

Ветеран Боярка

--- 

 ---

--- 

48

СК Хотів

 4:2

Білокняжич Іванковичі

10.10 

 10:00

 Хотів
Левченко В.
Мельниченко В.
Станілога

ТРЕТЯ ЛІГА 8 тур (09.10 - 10.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

Максимум Боярка

 1:1

Патріот Київ

 9.10

 10:00

Боярка 
Когтєв
Сусленко
Чиженко

44

Фенікс Буча

 1:1

Прогрес-2 Крюківщина

9.10

16:00

Гостомель 
Снімщиков
Воробйов
Фофанов

45

Рома Плай Княжичі

 1:2

SC Юрівка

 10.10

13:00 

Боярка 
Остапюк
Сусленко
Бучаков

46

Чайка-2 ПП Борщагівка

 3:2

SC Гатне-2

 10.10

 16:00

Козак Арена 
Мельниченко Д.
Прикота
Тарасюк

47

Вільні від матчів

--- 

ФК Стоянка

 ---

--- 

 ---

48

Білгород-2 Білогородка

 5:1

ФК Гореничі

 9.10

13:00 

Білогородка 
Сіренко
Дмитренко
Козлов

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81