4 тур. Друга ліга. Огляд матчів

Феноменальна гра відбулася  на "Шкільному". Справжній спектакль подарували любителям футболу Святопетрівського  гравці місцевої однойменної команди та гості з Хотова. Феєричний поєдинок завершився бойовою нічиєю 3:3! Вміють підопічні Ігоря Землянського влаштувати рекламу "валідолу" для своїх фанатів. Судіть самі - господарі протягом 15 хвилин грали всімох проти десяти суперників і героїчно вистояли, врятувавши нічию! Арбітр зустрічі Олександр Піхур в звітному матчі показав п’ять (!) червоних карток, з них чотири - господарям, і призначив два пенальті - також у ворота господарів. При цьому особливих суперечок ці рішення не викликали. Команді Віталія Шевчука було особливо прикро втратити таку перемогу, і якби не Данило Малишевський - автор хет-трика в складі гостей - хотівчани могли б взагалі поїхати додому без очок. А в складі СК "Святопетрівське" найвищих слів вдячності заслужили семеро відважних, які героїчно відстояли свої ворота перед переважаючими силами суперників! А правдивими героями поєдинку стали Михайло Лазарчук - автор дубля, один з голів забив уже при грі в абсолютній меншості, і Владислав Усик (на фото), який став у ворота після вилучення основного голкіпера і відмінно себе проявив у відповідальній ролі стража воріт, потягнувши кілька "мертвих м'ячів" і пропустивши лише з пенальті! Дивіться Києво - Святошинський футбол! Тут можливо все!

Тим часом «Факел» оформив четверту перемогу поспіль і став одноосібним лідером ліги. Підопічні Ігоря Вакуленка не мали жодних проблем у Боярці проти місцевого «Ветерана» і вдосталь покуражилися над демотивованим суперником. «Хет-трик» на свій рахунок записав нев’янучий Омельянов, дублем відзначилися Дикий та захисник Лагута, який несподівано став забивати майже в кожному матчі, хоча раніше робив це лише по великим святам. Не інакше, як завів вдома свого дідка Хоттабича. «Дмитрівка» також відзначилася стрілецьким подвигом. Микола Хамайко став правдивим героєм дня, змайструвавши «покер» у воротах «Білокняжич». Гості вже давно мають славу постачальників очок в матчах на виїзді, і в звітному турі порадували місцевих вболівальників у Дмитрівці. Обезкровлений втратою чотирьох основних гравців через дискваліфікацію «Олімп» зазнав серйозного удару по своїх амбіціях в Білогородці. Команда Олега Головієнка відкрила рахунок в дебюті матчу після удару Кузнецова, але запасу міцності не вистачило. Новачок Майкл Емоді, який одразу став лідером «Атлетика», забив свій четвертий гол за нову команду, а Артем Кучма після перерви нагадав про свої бомбардирські якості. Важлива вольова  перемога білогородців. В гостомельському дербі команда Олега Ступака, граючи в меншості майже дві третини ігрового часу, впевнено переграла земляків з «Кімерки», які, схоже, переживають не кращі часи. У переможців дублем відзначився Дмитро Мартиненко, якого цілком можна назвати кращим гравцем матчу. Розчаровують також і «Шпитьки». Вони зазнали другої поразки поспіль, і знову з великим рахунком. Продовжується чехарда з позицією голкіпера, та й сама команда грає в досить авантюрний, безвідповідальний футбол. Гра на «Паркштадіоні» пройшла за переваги більш організованих та мобільніших «софіївців». Поки вистачало сил, господарі намагалися відповідати атаками, але наприкінці поєдинку на полі було видно лише гостей, в складі яких дублем відзначився Брейтер, а ще по голу забили новобранець Скворцов та старожил Старостюк.

СК Святопетрівське – СК Хотів 3:3 (1:2)

12.09, 13.00. Шкільний (Святопетрівське)

Арбітри: Піхур, Авдишев  (обидва – Київ), Козлов (Гостомель)

Святопетрівське: Брагінець, Рязановський (Гомонович,31), Яременко (Дворачок,65), Прибиш (Полянський,46), Марченко (Сербутовський,75), В.Усик, Назаров (Сотін,85), Клименко (Ткаченко, 66), Москалу, Лазарчук, Мартинюк. Тренер І.Землянський

Хотів: Студенецький, Рябовіл (Роєнко,65), Шевчук,  Зайченко (Вовченко,75), Малишевський, Білобровець (Лук’яненко,69), Голота (Єресенко,80), Вільчинський, Бекешко, Якоб (Шинкаренко,60), Мусіч (Туголуков,71). Тренер В.Шевчук

Голи: М.Марченко (6,пенальті), М.Лазарчук (47,73) – Д.Малишевський (30,37,пенальті,51,пенальті)

Попереджені Москалу, Рязановський, Полянський (С), Бекешко, Голота, Вільчинський (Х)

Вилучені А.Брагінець (С) – 35 хвилина, позбавлення суперника очевидної можливості забити гол, С.Рязановський (С) – 71 хвилина, повторне попередження, М.Вільчинський (Х) – 74 хвилина, повторне попередження, Р.Полянський (С) – 81 хвилина, повторне попередження, В.Клименко (С) – 83 хвилина, серйозне ігрове порушення

ФК Дмитрівка – Білокняжич (Іванковичі)  5:0 (2:0)

12.09, 15.30. Шкільний (Дмитрівка)

Арбітри: Сіренко (Михайлівка Рубежівка), Снімщиков (Київ), Воробйов (Чайки)

Дмитрівка: Коростишевський (Федотов,74), Мислик, Чопа, Левенець (Заїка,88), Кукла (Д.Грищенко,67), Хетмі, Веременко (Жигун,87),  Гальчук,  О.Грищенко (Ковтун,70), Терещенко, Хамайко (Кохан,87). Тренер Р.Теркулов

Білокняжич: Абрамчук, Крамаренко, Карпенко, Ясинський  (Чорненко,67), Беглов, Подорожній, Д.Кривобок, Семенюк, Осадчий, Щербаков, Бодня. Тренер О.Хорошун

Голи: П.Мислик (32), М.Хамайко (40,49,83,87). На 58-й хвилині Р.Коростишевський (Д) не реалізував пенальті

Попереджені Веременко (Д), Д.Кривобок, Карпенко (Б)

Вилучений П.Мислик (Д) – 69 хвилина, позбавлення суперника очевидної можливості забити гол

СК Шпитьки - Софія-2 (Софіївська Борщагівка)  1:4 (1:1)

12.09, 13.00. Колос (Шпитьки)

Арбітри: Снімщиков (Київ), Левченко (Личанка), Воробйов (Чайки)

Шпитьки: Просвірнін, Данилюк, Шелудько, Панфілов (Клименок,62), Дударенко, Полос (Нагорний,33), Космідайло (Вінарський,68), Михальченко (Кравченко,79), Бушило, Панасюк (Безсмертний,68), Басік. Тренер В.Михальченко

Софія-2: Божедар, Білий (Мусатауі,46), Ніколенко, Пилипенко (Колесников,78), Ілларіонов (Умар Мбомбо,70), Брюзгін  (Турченко,64), Чернишенко (Хомко,64),  Ільченко (Кравченко,46), Абдул (Старостюк,78),  Михієнков (Бугера,46), Скворцов (Брейтер,57). Тренер І.Корж

Голи: Д.Нагорний (40) – О.Скворцов (20), І.Брейтер (67,69), І.Старостюк (90+1)

Попереджені Дударенко, Басік, Клименок (Ш), Ільченко, Колесников, Старостюк (С)

Атлетик (Білогородка) – Олімп (Дмитрівка) 2:1 (1:1)

12.09, 16.00. Колос (Білогородка)

Арбітри: Бучаков (Крюківщина), Остапюк (Вишневе), Клименко (Білогородка)

Атлетик: Павлушенко (Огоро,82),  Дідковський, Калашников, Яменко,  Пінькас (Лещенко,68),  Емоді, Кучма (Ковальчук,82), Іжик, Яловенко (Лазаренко,82), Пальок, Ікечукву (Ободжу,66). Тренер В.Ковальчук

Олімп: Ковтун, Бородін, Проневич, Коваленко,  Головієнко (Борисов,77), Кобижча (Герасимчук,83), Луценко, Луїс Гомес (Гавалешко,80), Костюк, Кузнецов, Аткінсон. Тренер С.Швець

Голи: М.Емоді (26), А.Кучма (57) – Є.Кузнецов (16)

Попереджені Емоді, Кучма, Яловенко, Дідковський (А), Аткінсон, Луїс Гомес, Коваленко (О)

ФК Гостомель – Кімерка (Гостомель) 4:1 (1:1)

12.09, 16.00. Центральний (Гостомель)

Арбітри: Титов (Гостомель), Муха (Буча), Тарасюк (Копилів)

Гостомель: Статилко, Кляшторний, Залізняк, Мартиненко,  Дехтярьов (Негінський,77), Кривицький (Знайда,79), Зануда, Сперчун,  Басалкевич (Онищук,89), Морський (Фещенко,72), Лепеха. Тренер О.Ступак

Кімерка: Черевниченко, Бондаренко, Панасюк, Некрашевич,  Ковтун,  Яковенко (Кудін,70), Гаєвський (Шубутинський,75), Ткач (Івашко,80), Еванг, Применко, Михайлов. В.о. тренера О.Ткач

Голи: Л.Сперчун (41), В.Кляшторний (56), Д.Мартиненко (79,90+2) – А.Ковтун (43,пенальті)

Попереджені Залізняк, Сперчун, Лепеха (Г), Применко (К)

Вилучений М.Залізняк (Г) – 34 хвилина, позбавлення суперника очевидної можливості забити гол

Ветеран (Боярка) - Факел (Гостомель)  2:8 (2:6)

12.09, 16.00. Зеніт (Боярка)

Арбітри: Дуднік, Незенко (обидва – Забір’я), Литвинов (Боярка)

Ветеран: Новиков, Гордієнко, Драник, Лисий, Чалий, Дмитренко,  Петькун (Ніколайзен,80), Макарцев (Волинчук,56), Косован (Кузьменко,77), Запетляєв, Майборода. Тренер А.Чередниченко

Факел: Бурдейний,  Лагута,  Бакарадзе (Червінський,46), Сіленко, Онопрієнко, Кулик (Варес-Блах,46), Філатов (Цюпяк,66),  Богров, Павленко (Кальбенко,81), Дикий, Омельянов (Коморний,80). Тренер І.Вакуленко

Голи: Д.Майборода (5), Я.Петькун (44) – О.Сіленко (6), О.Омельянов (23,27,43), С.Дикий (32,47), М.Лагута (41,61)

Попереджені Петькун (В), Омельянов, Кальбенко (Ф)