Києво - Святошинська футбольна спільнота щиро вітає з днем народження очільника ГО КСРФФ, члена виконавчого комітету КОАФ, спортивного функціонера космічного рівня, відомого в світі українського мецената і філантропа, досі перспективного служителя футбольної Феміди Валерія Чалого! Важко уявити Києво - Святошинський футбол  без свого багаторічного очільника! Протягом 14 років Валерій Чалий міцно тримає в руках штурвал нашого корабля.  Він віддає улюбленій грі всього себе - самовіддано і безупинно!

Судіть самі, з моменту створення нашої федерації, народжений в столиці українського духу - Батурині, Валерій Чалий активно бере участь в розвитку районного футболу. Дворазовий чемпіон району в складі легендарного клубу "АТМ-ВІН", на початку 2000-х років Валерій Чалий грав на відповідальній позиції центрального захисника в легендарній команді з Вишневого. Потім розвивав наш футбол на посадах члена виконавчого комітету КСРФФ, голови комітету арбітрів та контрольно - дисциплінарного комітету, і, нарешті, голови КСРФФ, представляв Києво - Святошинський регіон в керівництві обласного футболу, і на всіх посадах Валерій Чалий  користувався авторитетом і шаною з боку місцевих органів влади та учасників футбольного руху. Саме завдяки наполегливості та організаторській майстерності іменинника наш футбол займає передові позиції в Україні, користується популярністю у шанувальників народної гри, з року в рік поліпшує свою матеріальну базу. Хто б міг уявити двадцять років тому, що на місці пустиря у Вишневому буде комфортний і затишний стадіон, що наші районні команди систематично привозитимуть додому найвищі трофеї обласного та всеукраїнського рівня, що наш хлопчина буде працювати рефері на матчах ліги чемпіонів, що в районних змаганнях гратиме понад сто команд в різних   турнірах, починаючи з дитячо - юнацького руху і закінчуючи суперлігою за участі зірок світового футболу. І всі ці досягнення – заслуга іменинника, який надто скромний, щоб про це гучно говорити.  Тому дуже приємно, що  слухаючи списки нагороджених до дня фізкультурника  на святкуванні в Софіївській Борщагівці, нарешті радісно озвалося в колонках стадіону «Софіївський» прізвище Валерія Чалого! Принагідно вітаємо нашого очільника з почесною відзнакою Київського обласного управління фізичної культури та спорту, але вважаємо, що він давно заслужив нагороду всеукраїнського рівня! Недаремно, великий земляк нашого іменинника Павло Тичина свого часу написав такі рядки про Валерія Чалого:

«Я єсть Футбол, якого Честі Сила ніким звойована ще не була,

Яка біда мене, яка брехня косила! – а сила знову розцвіла.

Щоб грать – ні в кого права не питаюсь,

Щоб грать – я всі кайдани розірву,

Я стверджуюсь, я утверждаюсь, бо Я ЖИВУ…

Бажаємо Валерію Івановичу міцного здоров'я, яскравих перемог в житті і на полі, родинного благополуччя, завжди хорошого настрою та незмінних позитивних емоцій від улюбленого футболу! І наливаємо в келихи шампанського, а можна й міцнішого напою, за здоров'я іменинника під традиційний футбольний тост: "Завжди влучай у дев'ятку та ніколи не потрапляй в офсайд"! З роси й води Вам, шановний Босс Києво – Святошинського футболу!

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81