6 вересня
в затишному конференц-залі Спортивно – Культурного комплексу «Софіївський», за що окрема подяка директору цього закладу Ользі Космачевській, на позачергове засідання зібрався футбольний актив КСРФФ, щоб обговорити нагальні проблеми Києво – Святошинської ліги  в другій половині сезону 2021 року. Варто відмітити, що на порядку денному було багато актуальних і гострих питань,але завдяки конструктивній позиції членів виконавчого комітету КСРФФ всі спірні вузли були успішно розв’язані.

В роботі виконавчого комітету взяли участь голова КСРФФ Валерій Чалий, заступник голови КОАФ Олександр Нігруца, голова комітету з проведення змагань Валентин Овдієнко, відповідальний секретар КСРФФ Каріна Карабкіна,  члени виконавчого комітету Дмитро Бірюк, Володимир Іванов, голова контрольно – дисциплінарного комітету Ярослав Карабкін, в.о. голови комітету арбітрів Олександр Бучаков, кандидат на посаду голови комітету арбітрів Денис Шурман та інші активісти футболу.

Учасники засідання  розглянули чотири питання порядку денного.

Визначення порядку проведення Суперліги та кубку регіону в звязку з листом від ФК «Нива» (Бузова).

На адресу КСРФФ надійшов лист за підписом спортивного директора ФК «Нива» (Бузова) про відмову від подальшої участі в змаганнях під егідою КСРФФ. Виконавчий комітет задовольнив прохання «Ниви» і одностайно прийняв рішення про зняття команди з розіграшу Суперліги та кубка регіону. Виконавчий комітет розглянув пропозицію голови комітету з проведення змагань Валентина Овдієнка щодо можливої участі в Суперлізі команди «Чайка U-21» (Петропавлівська Борщагівка). Обговоривши дану пропозицію, виконавчий комітет більшістю голосів (Олександр Нігруца утримався, інші члени виконкому – «за») вирішив: включити команду «Чайка U-21» в число учасників Суперліги замість команди «Нива», починаючи з третього туру розіграшу з турнірними здобутками «Ниви» після двох перших турів. Щодо долі півфінального матчу кубка регіону «Нива» - «Сокіл» вирішили віддати це на розсуд контрольно – дисциплінарного комітету КСРФФ. 

Розгляд заяви президента СФК «Сокіл» щодо можливих ознак корупційного діяння в матчі 2 туру Суперліги між командами «Баварія» (Святопетрівське) – «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка)

Виконавчий комітет заслухав президента СФК «Сокіл» Дмитра Бірюка, арбітра матчу Максима Мельниченка, голову КДК Ярослава Карабкіна та ознайомився з рапортом спостерігача арбітражу Вадима Шельменка. Після цього члени виконавчого комітету та присутні переглянули відео нарізку спірних моментів з вищевказаної гри. Після тривалих дискусій члени виконавчого комітету більшістю голосів (чотири – «за», Дмитро Бірюк – утримався) залишили результат матчу в силі та вирішили передати розгляд цього питання на розсуд КДК, зобов’язавши відкрити дисциплінарне провадження по даному факту та провести відповідне розслідування.

Про обрання нового складу комітету арбітрів КСРФФ.

Взявши до уваги заяву про звільнення голови комітету арбітрів КСРФФ Дмитра Мельниченка та відповідні усні заяви членів комітету Олександра Титова та Андрія Медведєва, виконавчий комітет обрав новий склад комітету арбітрів КСРФФ в такому складі: Денис Шурман (голова комітету), Олександр Бучаков (секретар комітету), Олександр Юхименко (член комітету). Голосували «за» - одноголосно. Також виконавчий комітет одноголосно  проголосував за уточнений та оновлений список з шістдесяти арбітрів, рекомендованих для роботи на матчах під егідою КСРФФ.

Різне.

За пропозицією члена виконавчого комітету КСРФФ Дмитра Бірюка вирішили в строк до 25 вересня внести всіх футболістів старших 12 років, які беруть участь в змаганнях під егідою КСРФФ (дитячо – юнацька ліга), внести в єдину статистичну базу реєстрації гравців УАФ. Відповідальність за цю ділянку роботи покласти на голову заявочної комісії КСРФФ Каріну Карабкіну.

За пропозицією члена виконавчого комітету КСРФФ Валентина Овдієнка про включення в план заходів КСРФФ на 2021 рік розіграшу проведення Суперкубка КСРФФ за новою схемою (беруть участь вісім команд – чемпіони своїх громад – Боярська, Білогородська, Вишнівська, Ірпінсько – Гостомельська, Дмитрівська та Бучанська плюс чемпіон Суперліги та володар кубка регіону) виконком вирішив доручити комітету з проведення змагань розробку регламенту та положення вищевказаного змагання та проведення перемовин з можливими учасниками Суперкубку. Орієнтовний час проведення Суперкубку – листопад 2021 року.    

На цьому виконавчий комітет завершив свою роботу. Бажаємо всім учасникам Києво – Святошинської ліги яскравих перемог та позитивних емоцій від футболу! Працюємо для вас!

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81