СУПЕРЛІГА 5 тур (18.09 – 19.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

25

Сокіл Михайлівка Рубежівка

 8:3

Вишня Вишневе

19.09

 14:00

Вишневе 

Юхименко

Куцюк

Остапюк

26

СК Вікторія (Забір’я)

 2:4

UCSA Тарасівка

 19.09

 16:00

Забір’я 

Бучаков

Гінда

Левченко

27

Чайка U21 (ПП.Борщагівка)

 1:4

Білгород Білогородка

 18.09

 13:00

 Білогородка

Сусленко

Щербина

Андрійчук

28

Баварія Святопетрівське

 0:1

Прогрес Крюківщина

 18.09

 10:00

Святопетрівське 

Піхур

Козлов

Прикота

29

Ронін Лісне

 9:2

Ліневич Груп Ірпінь

 19.09

13:00 

 Шпитьки

Снімщиков

Піхур

Левченко

30

Джуніорс Шпитьки

1:2 

Кудрівка Ірпінь

 19.09

 12:30

СКК Софіївський 

Гінда

Бучаков

Гординський

ПЕРША ЛІГА 5 тур (18.09 – 19.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

25

ФК Стара Боярка

 1:2

Динамо Вишневе

 18.09

16:00 

 Боярка

Андрійчук

Сусленко

Щербина

26

ФК Вишневе

3:0 

Фаворит Тарасівка

18.09 

 10:30

Вишневе 

Бучаков

Джамбулатов

Ткаченко

27

Чайка U-19 ПП Борщагівка

 5:1

Софія Софіївська Борщагівка

 19.09

17:00 

Козак Арена 

Юхименко

Остапюк

Куцюк

28

Колос Музичі

 1:1

Гостинний Двір Вишневе

 18.09

 10:00

Гореничі 

Приймак

Левченко

Хорошилов

29

Альтіс Копилів

 2:2

ЦСКА Київ

 18.09

 14:00

Шпитьки 

Авдишев

Муха

Піхур

30

Баварія-2 Святопетрівське

1:1 

Віннер Боярка

 19.09

 17:00

 Святопетрівське

Піхур

Козлов

Тарасюк

ДРУГА ЛІГА 5 тур (18.09 – 19.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

25

Факел Гостомель

3:1 

СК Святопетрівське

18.09 

 10:30

 Гостомель

Снімщиков

Тарасюк

Федорчук

26

Ветеран Боярка

 0:9

ФК Дмитрівка

19.09 

 13:00

Боярка 

Дуднік

Клименко

Тарасюк

27

СК Хотів

1:8

ФК Гостомель

 19.09

10:00 

Хотів 

В.Левченко

В.Мельниченко

Андрійчук

28

Білокняжич Іванковичі

 0:6

СК Шпитьки

18.09 

10:00 

Іванковичі

Андрійчук

В.Левченко

В.Мельниченко

29

Кімерка Гостомель

 1:0

Атлетик Білогородка

 18.09

 13:00

Гостомель 

Сіренко

Якубович

Рогозянський

30

Софія-2 Софіївська Борщагівка

2:3 

Олімп Дмитрівка

 18.09

 18:30

 СКК Софіївський

Авдишев

Піхур

Тарасюк

ТРЕТЯ ЛІГА 5 тур (18.09 – 19.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

25

Патріот Київ

 1:6

SC Гатне-2

 18.09

 13:30

ВДНГ Київ 

В.Левченко

В.Мельниченко

Ігбе

26

ФК Стоянка

 4:2

SC Юрівка

19.09 

10:00 

Гореничі 

Снімщиков

Клименко

Тарасюк

27

Білгород-2 Білогородка

 2:0

Прогрес-2 Крюківщина

19.09 

 16:00

Білогородка 

Дуднік

Воробйов

Снімщиков

28

ФК Гореничі

 6:1

Максимум Боярка

 18.09

 16:30

Гореничі 

Сіренко

Рогозянський

Якубович

29

Вільні від матчів

---- 

Фенікс Буча

 ---

 ---

--- 

 

30

Чайка-2 ПП Борщагівка

 9:0

Рома Плай Княжичі

 18.09

 16:00

Козак Арена 

Снімщиков

Приймак

Левченко

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81