СУПЕРЛІГА 4 тур (11.09 - 12.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

19

СК Вікторія (Забір’я)

 0:8

Сокіл Михайлівка Рубежівка

 12.09

 13:30

 Забір′я

Сусленко О.
Щербина В.
Грицай О.

20

Вишня Вишневе

 3:1

Чайка U-21 ПП Борщагівка

 11.09

15:30 

Вишневе 

Сіренко В.
Мельниченко Д.
Піхур О.

21

UCSA Тарасівка

 1:3

Баварія Святопетрівське

12.09 

 17:00

Святопетрівське 

Авдишев Д.
Піхур О.
Козлов Д.

22

Білгород Білогородка

 3:2

Ронін Лісне

 12.09

 10:00

Білогородка 

Юхименко О.
Остапюк В.
Бучаков О.

23

Прогрес Крюківщина

 0:1

Джуніорс Шпитьки

 12.09

 17:00

Вишневе 

Гінда В.
Юхименко О.
Куцюк В.

24

Ліневич Груп Ірпінь

 2:2

Кудрівка Ірпінь

 12.09

 10:00

Гостомель 

Мельниченко Д.
Муха в.
Медведєв А.

ПЕРША ЛІГА 4 тур (11.09 - 12.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

19

ФК Вишневе

6:1 

ФК Стара Боярка

 11.09

10:30 

Вишневе 

Бучаков О.
Остапюк В.
Джамбулатов В.

20

Динамо Вишневе

 1:5

Чайка U-19 ПП Борщагівка

 12.09

 10:45

Вишневе 

Піхур О.
Авдишев Д.
Козлов Д.

21

Фаворит Тарасівка

 0:1

Колос Музичі

 12.09

 10:00

Забір′ я

Дуднік В.
Незенко В.
Білик Р.

22

Софія Софіївська Борщагівка

 4:2

Альтіс Копилів

11.09 

 18:00

 СКК Софіївський

Авдишев Д.
Піхур О.
Муха В.

23

Гостинний Двір Вишневе

 1:3

Баварія-2 Святопетрівське

 11.09

 13:00

 Вишневе

Мельниченко Д.
Сіренко В.
Бучаков О.

24

ЦСКА Київ

 1:1

Віннер Боярка

 11.09

 13:30

 Боярка

Сусленко О.
Когтєв В.
Прикота В.

ДРУГА ЛІГА 4 тур (11.09 - 12.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

19

Ветеран Боярка

 2:8

Факел Гостомель

 12.09

 16:00

Боярка 

Дуднік В.
Незенко В.
Литвинов С.

20

СК Святопетрівське

 3:3

СК Хотів

 12.09

 14:00

 Святопетрівське

Піхур О.
Авдишев Д.
Козлов Д.

21

ФК Дмитрівка

 5:0

Білокняжич Іванковичі

 12.09

 15:30

Дмитрівка 

Сіренко В.
Снімщиков А.
Воробйов Г.

22

ФК Гостомель

 4:1

Кімерка Гостомель

 12.09

 16:00

Гостомель 

Медведєв А.
Тарасюк А.
Муха В.

23

СК Шпитьки

 1:4

Софія-2 Софіївська Борщагівка

 12.09

 13:00

Шпитьки 

Снімщиков А.
Воробйов Г.
Левченко Д.

24

Атлетик Білогородка

 2:1

Олімп Дмитрівка

12.09 

 16:00

 Білогородка

Бучаков О.
Клименко Р.
Остапюк В.

ТРЕТЯ ЛІГА 4 тур (11.09 - 12.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

Арбітри

19

ФК Стоянка

 7:2

Патріот Київ

 12.09

 10:00

Гореничі 

Снімщиков А.
Левченко Д.
Воробйов Г.

20

SC Гатне-2

 2:5

Білгород-2 Білогородка

11.09 

 16:00

Гатне 

Остапюк В.
Ігбе П.
Карташов С.

21

SC Юрівка

2:4 

ФК Гореничі

11.09 

 10:00

 Святопетрівське

Снімщиков А.
Муха В.
Білик Р.

22

Прогрес-2 Крюківщина

--- 

Вільні від матчів

 ---

 ---

--- 

 

23

Максимум Боярка

 3:4

Чайка-2 ПП Борщагівка

 12.09

 13:30

Боярка 

Остапюк В.
Білик Р.
Дуднік В.

24

Фенікс Буча

 4:0

Рома Плай Княжичі

 12.09

 13:00

Гостомель 

Муха В.
Медведєв А.
Тарасюк А.

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81